Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Cvičenie, Chudnutie - Emulips na chudnutie - skúsenosti?

od Janka81 » Štv Máj 06, 2010 9:34 pm

sandras a to je na orig. na chudnutie???kde si to kupovala..lekáreň,či nejaká zdravá výživa??dík za info :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od alex » Štv Máj 06, 2010 9:41 pm

Janka81 píše:sandras a to je na orig. na chudnutie???kde si to kupovala..lekáreň,či nejaká zdravá výživa??dík za info :lol:


ten čaj Pu-erh mavaju aj v čajovni :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od Janka81 » Pia Máj 07, 2010 1:27 pm

alex píše:
Janka81 píše:sandras a to je na orig. na chudnutie???kde si to kupovala..lekáreň,či nejaká zdravá výživa??dík za info :lol:


ten čaj Pu-erh mavaju aj v čajovni :wink:


skúšala si ho?? :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od sandras » Pia Máj 07, 2010 9:25 pm

alex píše:
Janka81 píše:sandras a to je na orig. na chudnutie???kde si to kupovala..lekáreň,či nejaká zdravá výživa??dík za info :lol:


ten čaj Pu-erh mavaju aj v čajovni :wink:

v čajovni u mojej maminky :-)))
ale maju to aj inde, skúste čajovne, lekárne, predajne s Bio-potravinami alebo cez net ...

Pu-erh kupujem od firmy SANNY - sypaný je lepší ako v nálevových vreckách (ale kupite aj taký)
HANASAKI je také vrecko, sypaný - dava sa len pol malej lyžičky a zaleje sa to ako káva (on sadne na dno a vypijete) http://www.bio-obchod.sk/produkt-2062/hannasaki.htm
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od Janka81 » Pia Máj 07, 2010 10:08 pm

sandras píše:
alex píše:
Janka81 píše:sandras a to je na orig. na chudnutie???kde si to kupovala..lekáreň,či nejaká zdravá výživa??dík za info :lol:


ten čaj Pu-erh mavaju aj v čajovni :wink:

v čajovni u mojej maminky :-)))
ale maju to aj inde, skúste čajovne, lekárne, predajne s Bio-potravinami alebo cez net ...

Pu-erh kupujem od firmy SANNY - sypaný je lepší ako v nálevových vreckách (ale kupite aj taký)
HANASAKI je také vrecko, sypaný - dava sa len pol malej lyžičky a zaleje sa to ako káva (on sadne na dno a vypijete) http://www.bio-obchod.sk/produkt-2062/hannasaki.htm


sandras,dík za link!!! :lol: aj si schudla s nimi aspon kúsok..tam v diskusii teda riadne schudli s tým Hanasaki :roll: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od veronci89 » Ned Máj 09, 2010 8:34 pm

Janka81 píše:
veronci89 píše:
allora píše:no hej zumba je naozaj skvelá musim potvrdiť :P
keby si chcela ten spalovač aj iný viem zohnať za super ceny,,zaoberám sa tým..tak do chudnutia :lol:


vieščo napíš mi osobne ceny spalovačov , vhodných pre mna , neviem či mozem kojím vies. budem rada ak mi poradís . napís mi ok ?


Jasne veronci..neblbni :roll: a myslím,že aj celkovo tieto spalovače sú pekná záťaž na organizmus :( ..radšej nejedz,ako tieto "chemikálie" do seba kydať :wink:



čo sa plašíš, však preto som sa pýtala či to mozu dojčiace maminy
:D

vživote by som neohrozila mojho syna. namiesto spalovača užívam emulips a aj ten mi ulahčuje chudnutie , ide to sním lahsie . je to bylinný produkt takze to ide síce pomalšie ale je to aspon zdravé resp. zdraviu prospešné. ani by ste neverili ako mi pomohol nielen pri spalovaní ale aj čo sa týka nafukovania či pri vyprazdnovaní a so zaludkom. ... teraz začnem brat 2 balenie tak som zvadavá kolko schudnem :D ale je mi jasne ze bez pohybu to jednoducho nejde.

pol roka som nevedela zhodit ani len gram som bola hotová :( :( :(

cvičím bicyklujem a uzívam emulips a alfu , takze aj ked spalovač nemozem, nič si z toho nerobím stačia mi aj bylinky :D a zatial som ozaj spokojná mám ovela plochšie bruško :wink:

a pravdu povediac máš pravdu su to chemické sračky a sice aj kebyze vojdem do obchodu viem ze by som si ho nakoniec nekupila :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Ned Apr 13, 2008 12:00 am

od Janka81 » Pon Máj 10, 2010 8:17 am

múdro :lol: :lol: :lol: ..len keby za nás ešte niekto aj cvičil :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od veronci89 » Pon Máj 10, 2010 3:10 pm

Janka81 píše:múdro :lol: :lol: :lol: ..len keby za nás ešte niekto aj cvičil :wink:



no ano to b y bolo najlepšie. :D ale ja som sa naštastie uz odhodlala a ide to lahsie dole ak človek aj cvičí , ja chodím 2 x do týzdna na hodinku makat bicyklujem uz ziadne vozenie si zadku autom :lol: :lol:

a kilečká idu ozaj dole
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Ned Apr 13, 2008 12:00 am

od adinka33 » Pon Máj 10, 2010 3:40 pm

Janka81 píše:múdro :lol: :lol: :lol: ..len keby za nás ešte niekto aj cvičil :wink:




:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

nerieš, ja cvičím už skoro rok aj za teba,,,, :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

od Janka81 » Pon Máj 10, 2010 4:02 pm

adinka33 píše:
Janka81 píše:múdro :lol: :lol: :lol: ..len keby za nás ešte niekto aj cvičil :wink:




:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

nerieš, ja cvičím už skoro rok aj za teba,,,, :wink: :wink: :wink:



hahaha..ja som si aj myslela,ved dosť toho pohlcem a ešte stále to ujde :wink: :wink: :wink: ale tak 2-3 dole by bodli :lol: a to cvičenie aspon na spevnenie trošulku..sa mi nechce,tak spolieham na Teba :wink: :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od Janka81 » Pon Máj 10, 2010 4:03 pm

veronci89 píše:
Janka81 píše:múdro :lol: :lol: :lol: ..len keby za nás ešte niekto aj cvičil :wink:



no ano to b y bolo najlepšie. :D ale ja som sa naštastie uz odhodlala a ide to lahsie dole ak človek aj cvičí , ja chodím 2 x do týzdna na hodinku makat bicyklujem uz ziadne vozenie si zadku autom :lol: :lol:

a kilečká idu ozaj dole



a ja zas rýchle chodím po sídlisku s rukami vyťahanými od nákupov :wink: :lol: a pomáha asi :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od Janka81 » Pia Máj 21, 2010 1:33 pm

Tak som si konečne bola obzrieť tie čaje :wink:
U nás mali hanasaky za 8€ a nejaké drobné 100gr a ten PU ERH 70 gr za 2€ :lol: čo je samozrejme super cena,takže ten zvíťazil :lol: :lol: :lol:
a klikla som na net a toto som o nom našla::
http://ww.opium.sk/pu_erh.html

Kúpila som sypané balenie od firmy MILOTA za tie 2€ ,ale riadim sa návodom z tohto článku,tak uvidím :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť