Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Lekári a zdravie - HPV-VIRUS ???

HPV-VIRUS ???

od mimi07 » Pon Júl 19, 2010 11:42 pm

KTO MA SKUSENOSTI S OCKOVANIM PROTI HPV VIRUSU?CHCELA BY SOM DAT DETI ZAOCKOVAT...PORADTE MI PROSIM AK MATE NEJAKE SKUSENOSTI...DAKUJEM... :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Sob Júl 14, 2007 12:00 am

od alex » Uto Júl 20, 2010 8:07 am

Teraz mi to spomínala sestrička u DR. ako som sa dozvedela sú potrebné 3 vakcíny, ktoré sa dávajú par mesiacov po sebe.
Žiaľ podľa môjho názoru je to veľmi drahá záležitosť, aj keď je to vraj už lacnejšie ako kedysi. Nejak podrobne som sa na to neinformovala, ale cena mi bola povedana tušim okolo 300€ za jednu vakcinu. Nechcem to ale tvrdiť s istotou, ak niekto vie presnu cenu nech napíše.
Inak kludne by som sa dala zaočkovať, ale myslim si, že očkovanie na takuto vec, by malo mať primeranu cenu, no sama sestrička mi hovorila že je to strašne drahe :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

Re: HPV-VIRUS ???

od livijja » Uto Júl 20, 2010 12:20 pm

mimi07 píše:KTO MA SKUSENOSTI S OCKOVANIM PROTI HPV VIRUSU?CHCELA BY SOM DAT DETI ZAOCKOVAT...PORADTE MI PROSIM AK MATE NEJAKE SKUSENOSTI...DAKUJEM... :wink:


ja mam hpv virus pozitivny aj napriek tomu som sa dala zaockovat jedna vakciana stoji 110 eur prva sa dava potom o mesiac dalsia a o tri mesiace dalsia , je to dobra vec a pre zdravie netreba pozerat na peniaze
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 743
Registrovaný: Sob Júl 19, 2008 12:00 am

od mimi07 » Uto Júl 20, 2010 5:10 pm

DAKUJEM VAM ZA INFO...DNES SOM AJ OBJEDNALA.JEDNA DAVKA U NAS STOJI 107€.OBJEDNALA SOM 6 DAVKY PRE DVE DIEVCATA...NIE JE TO LACNE,ALE V DNESNEJ DOBE TU PREVENCIU NETREBA ZANEDBAVAT.LEKAR MI POVEDAL,ZE TO MA KAZDE DRUHE MLADE DIEVCA A PRENASA SA TO LEN SEXOM...NA INTERNETE JE PEKNE VSETKO O TOM POPISANE...A TIE STRASNE FOTKY...NEVYZERA TO NAJKRAJSIE :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Sob Júl 14, 2007 12:00 am

od livijja » Str Júl 21, 2010 10:38 am

mimi07 píše:DAKUJEM VAM ZA INFO...DNES SOM AJ OBJEDNALA.JEDNA DAVKA U NAS STOJI 107€.OBJEDNALA SOM 6 DAVKY PRE DVE DIEVCATA...NIE JE TO LACNE,ALE V DNESNEJ DOBE TU PREVENCIU NETREBA ZANEDBAVAT.LEKAR MI POVEDAL,ZE TO MA KAZDE DRUHE MLADE DIEVCA A PRENASA SA TO LEN SEXOM...NA INTERNETE JE PEKNE VSETKO O TOM POPISANE...A TIE STRASNE FOTKY...NEVYZERA TO NAJKRAJSIE :cry:


je to drahe ale treba to dat detom , podla mna urcite , aj mne doktor povedal ze sa to prenasa pohlavnym stykom ale aj napr z kupaliska, ja to nemam cez pohlavny styk ale z kupaliska , boli sme na drienici na kupalisko bolo super no potom som mala neskutocne svrbenie zasla som ku gyn a robil mi ster , vysili zle vysledky tak musel robit dalsie ale uz na pojhlavne choroby prv si myslel ci to nie su chlamdie ked kupalisko no nakoniec vyslo ze je to HPV pozitivne ja sa stale chranim cize nie je moznoe pohlavnym stykom u mna osobne ,
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 743
Registrovaný: Sob Júl 19, 2008 12:00 am

od smisova » Štv Júl 22, 2010 11:39 pm

livijja píše:
mimi07 píše:DAKUJEM VAM ZA INFO...DNES SOM AJ OBJEDNALA.JEDNA DAVKA U NAS STOJI 107€.OBJEDNALA SOM 6 DAVKY PRE DVE DIEVCATA...NIE JE TO LACNE,ALE V DNESNEJ DOBE TU PREVENCIU NETREBA ZANEDBAVAT.LEKAR MI POVEDAL,ZE TO MA KAZDE DRUHE MLADE DIEVCA A PRENASA SA TO LEN SEXOM...NA INTERNETE JE PEKNE VSETKO O TOM POPISANE...A TIE STRASNE FOTKY...NEVYZERA TO NAJKRAJSIE :cry:


je to drahe ale treba to dat detom , podla mna urcite , aj mne doktor povedal ze sa to prenasa pohlavnym stykom ale aj napr z kupaliska, ja to nemam cez pohlavny styk ale z kupaliska , boli sme na drienici na kupalisko bolo super no potom som mala neskutocne svrbenie zasla som ku gyn a robil mi ster , vysili zle vysledky tak musel robit dalsie ale uz na pojhlavne choroby prv si myslel ci to nie su chlamdie ked kupalisko no nakoniec vyslo ze je to HPV pozitivne ja sa stale chranim cize nie je moznoe pohlavnym stykom u mna osobne ,


livijja ale HPV vírus sa prenáša aj pri chránenom pohlavnom styku

http://primar.sme.sk/c/4934341/virus-hp ... inele.html

to len tak pomimo, inak som tiež za očkovanie, bohužial ja som už za vekovou hranicou očkovania. Mojej mame teraz diagnostikovsli HPV vírus 16,18 tak dúfame že sa to bude držať v norme
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 57
Registrovaný: Pon Feb 02, 2009 1:53 pm

od martinka74 » Štv Aug 05, 2010 12:26 pm

Uz sa da ockovat v ktorom kolvek veku,slubuju 80 az 90% ucinnost.Kamoska ma 33 rokov a teraz sa davala ockovat.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť