Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - Oklamali ma na poste s postovnym?

Re: Oklamali ma na poste s postovnym?

od lindda » Pia Nov 05, 2010 11:08 am

ZANETKATK2 píše:Prosim Vas, skuste mi pomoct? Neraz som na poste v Kosiciach posielala balicky a stale to postovne ma vide na viac ako 3 eur alebo rovnych 3 eur.Najhorsie je na tom to, ze ci je to balicke s hmotnostou uplne minimalnou (nejake tricko), alebo rifle a topanky stale za balicek 2triedy zaplatim 3 eura.Preco je to tak?! podvadzaju???Na internete, stranke Slovenskej Posty som si presne vycitala ze : balicek poslany dobiekou 2 triedou do hmotnosti 2kg STOJI PRESNE 2,20e !!!!Pomozte mi ..Co s tym teraz, asi sa mi tie peniaze nevratia co som sa dala oklamat?alebo co je v tom?(Ako postupovat nabuduce aby to za 3 eura nebolo?!!!! :roll: :roll: :( :shock:

netreba vsetko posielat ako balik ale ako listovu dobierku
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 874
Registrovaný: Pia Sep 14, 2007 12:00 am

od sandras » Pia Nov 05, 2010 8:08 pm

alex píše:
sandras píše: ... len tak ma napadlo, čo tak natočiť si do mobilu krátke video z posielania balíčka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ako vypisujem adresu, ako davam do tašky, nesiem na poštu, tam pol hodiny stojím v rade a hromžím, potom podávam a dostane okruhle razítko a pani poštárka ho rozšafne hodí na hromadu ... :lol: :lol: :lol:


sandras, ale uznaj, že to by teda krátke video nebolo :lol: :lol: :lol: ... už len tá polhodinka v rade (ak nie viac) :lol: :lol: :lol:

však, spravila by som zostrih, dfo toho nejaku dramaticku hudbičku ako podmaz a bolo by ... potom šup na youtube :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť