Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - Banka Zuno pozna niekto???

Banka Zuno pozna niekto???

od kriskovalud » Str Feb 09, 2011 10:22 pm

ahojte chcela som sa opytat ci niekto ma skusenost s novou bankou Zuno dakujem za odpovede
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

Re: Banka Zuno pozna niekto???

od Janka81 » Štv Feb 10, 2011 8:44 pm

kriskovalud píše:ahojte chcela som sa opytat ci niekto ma skusenost s novou bankou Zuno dakujem za odpovede


čau l
Ludka..počula som a aj študovala na nete,ale ja ostávam verná mBank :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od kriskovalud » Pia Feb 11, 2011 12:28 am

ahoj Janka aj ja ale mbank uz nieje zadara uz platis

aj ja som studovala na nete a nahodou som bola v banke a tam ma presviedcali ze nie zuno no nepovedali ze preco???
Asi aby som nezrusila ucet u nich :lol: :lol: :lol:

Inak ako sa mas uz pracujes??? Ci chystas na dalsiu dovolenku (md)??? :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od sandras » Pia Feb 11, 2011 12:09 pm

mbank sa neplatí, No tuším sa po novom platia len výbery (ale to podla toho, kolko ma človek obratov na účte) ... http://www.mbank.sk/individualni/mkonto/#tabs=6
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od Janka81 » Pia Feb 11, 2011 4:54 pm

presne tak--mBank ostala zadara,zmenili sa len poplatky za výbery,ale ja nevyberám,takže neva :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od Janka81 » Pia Feb 11, 2011 4:58 pm

kriskovalud píše:ahoj Janka aj ja ale mbank uz nieje zadara uz platis

aj ja som studovala na nete a nahodou som bola v banke a tam ma presviedcali ze nie zuno no nepovedali ze preco???
Asi aby som nezrusila ucet u nich :lol: :lol: :lol:

Inak ako sa mas uz pracujes??? Ci chystas na dalsiu dovolenku (md)??? :wink: :wink:



zatiaľ sa chystám len na letnú dovo-MD zatiaľ odkladám,ale neviem dokedy,kedže roky utekajú :roll: :wink: :wink: :wink: takže neviem..len aby už potom nebolo neskoro 8)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť