Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - zneuzitie fotky z internetu

zneuzitie fotky z internetu

od vlasticka185 » Uto Máj 03, 2011 9:34 am

predstavte co sa stalo sestre,jedna pani si z jej fotogalerie tusim zo zoznamky stiahla jej fotku a ponukala tak eroticke sluzby cez telefon,Fuj,je strasne coho vsetkeho su niektore zeny schopne,jej system fungovania bol taky,ze na iste cislo uctu jej mali poslat peniaze a potom im mal prist mail s tc,nastastie cela vec je uz vo veci vysetrovania a milostiva sa moze chystast na sudny proces za zneuzitie foto,pospinenie cesti a kazenie dobreho mena....za toto sa ide aj sediet,ako sme sa dozvedeli,hrozne ake podvodnicky su vselijake :twisted:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Štv Nov 06, 2008 10:23 am

Re: zneuzitie fotky z internetu

od inguli » Uto Máj 03, 2011 9:44 am

vlasticka185 píše:predstavte co sa stalo sestre,jedna pani si z jej fotogalerie tusim zo zoznamky stiahla jej fotku a ponukala tak eroticke sluzby cez telefon,Fuj,je strasne coho vsetkeho su niektore zeny schopne,jej system fungovania bol taky,ze na iste cislo uctu jej mali poslat peniaze a potom im mal prist mail s tc,nastastie cela vec je uz vo veci vysetrovania a milostiva sa moze chystast na sudny proces za zneuzitie foto,pospinenie cesti a kazenie dobreho mena....za toto sa ide aj sediet,ako sme sa dozvedeli,hrozne ake podvodnicky su vselijake :twisted:

vlasticka toto su chory ludia ..ine k tomu neviem dodat
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od Janka81 » Uto Máj 03, 2011 9:53 am

no to poznáme..mna raz niekto vycapil na Partneri...síce bez foto,ale so všetkými telefonmi!!!
no keby som takto zarábala,tak som milionár čo chvíľa :roll: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: :wink:

Ľudia sú závistlivé kreatúry..nie všetci samozrejme..niektoré veci stačí prehliadať a pousmiať sa--iné sa riešia tvrdšie..ale ved život je neustály boj..je to hra,ktorú treba dohrať do úspešného konca!!!

..a samozrejme sa hned nevešať :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od erikacy » Uto Máj 03, 2011 10:23 am

........ jooooj čo sa to na tom svete už všetko robí??? Samá závisť,faloš,podvody... a ešte aj takéto niečo :( Nikdy ma nenapadlo kuknúť tieto diskusie,no ale teraz keď sem občas nakuknem -som normálne zo všetkého v šoku!!!! Pa
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 51
Registrovaný: Pon Jan 24, 2011 1:34 pm

od Janka81 » Uto Máj 03, 2011 11:33 am

erikacy píše:........ jooooj čo sa to na tom svete už všetko robí??? Samá závisť,faloš,podvody... a ešte aj takéto niečo :( Nikdy ma nenapadlo kuknúť tieto diskusie,no ale teraz keď sem občas nakuknem -som normálne zo všetkého v šoku!!!! Pa


ľudia nepozerajú okolo seba a potom nič nevidia..a to je samozrejme zle,pretože sa nevedia brániť :!: :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od erikacy » Uto Máj 03, 2011 12:11 pm

Veru pravda,čistá pravda a treba si z nej zobrať ponaučenie!!!! :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 51
Registrovaný: Pon Jan 24, 2011 1:34 pm

od Janka81 » Uto Máj 03, 2011 7:05 pm

erikacy píše:Veru pravda,čistá pravda a treba si z nej zobrať ponaučenie!!!! :lol:


:wink: ale to neznamená,že budeme všetci v strehu neustálom a prestaneme spokojne žiť :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od vlasticka185 » Uto Máj 03, 2011 8:13 pm

no ja sa riadim dvakrat meraj a raz strihaj,a takysto doveruj,ale preveruj,urcite by som si nijakym sposobom nechcela pokazit meno,nakolko uz sa potom z toho nevylizete a vasa povest je uz pokazena,mne skutocne nestoji zato ani 1 cent,ale co uz,ta dnesna doba je strach a hroza,preto sa tiez riadim:nerob druhym to,co by sa ani tebe nepacilo,naozaj z vela pranostik sa je co ucit :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Štv Nov 06, 2008 10:23 am

od inguli » Str Máj 04, 2011 8:01 am

vlasticka185 píše:no ja sa riadim dvakrat meraj a raz strihaj,a takysto doveruj,ale preveruj,urcite by som si nijakym sposobom nechcela pokazit meno,nakolko uz sa potom z toho nevylizete a vasa povest je uz pokazena,mne skutocne nestoji zato ani 1 cent,ale co uz,ta dnesna doba je strach a hroza,preto sa tiez riadim:nerob druhym to,co by sa ani tebe nepacilo,naozaj z vela pranostik sa je co ucit :roll:


presne vlasti aj tak maju ludia tolko vlastnych svojich problemov ci malych ci velkych a este takto sa spravaju jeden k druhemu je to smutne ...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od Janka81 » Str Máj 04, 2011 8:38 am

vlasticka185 píše:no ja sa riadim dvakrat meraj a raz strihaj,a takysto doveruj,ale preveruj,urcite by som si nijakym sposobom nechcela pokazit meno,nakolko uz sa potom z toho nevylizete a vasa povest je uz pokazena,mne skutocne nestoji zato ani 1 cent,ale co uz,ta dnesna doba je strach a hroza,preto sa tiez riadim:nerob druhym to,co by sa ani tebe nepacilo,naozaj z vela pranostik sa je co ucit :roll:


Tak aj ja sa podla toho riadim,ale žiaľ nie vždy to funguje!! :roll: niektorí ľudia sú proste doslova Hyeny!! :evil: :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od vlasticka185 » Pon Júl 25, 2011 3:22 pm

nasu policiu mozeme pochvalit za odhalenie podvodnika,ktory nakoniec nebolla dama,ale muz,co zneuzil foto a aj dobre meno sestry,takze dalej postupujeme na sudne zacatie ,...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Štv Nov 06, 2008 10:23 am

od enWia225 » Uto Júl 26, 2011 9:32 am

a preto netreba zverejňovať fotky či už detí alebo naše - ani neviete koľko úchylákov/pedofilov sedí za internetom a pozerá foto našich deti - a preto je čím ďalej tým viac únosov detí!! Obdivujem maminy, ktoré sa neboja dať fotky svojich detí na internet a aj svoju adresu.... a potom sa čudujeme, že je toľko únosov???!!!!... :!:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Ned Mar 13, 2011 7:20 pm

od 22Evka22 » Uto Júl 26, 2011 12:53 pm

Janka81 píše:no to poznáme..mna raz niekto vycapil na Partneri...síce bez foto,ale so všetkými telefonmi!!!
no keby som takto zarábala,tak som milionár čo chvíľa :roll: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: :wink:

No s tvojou tvarickou a postavičkou by si prerazila aj vo filmoch!!!
Janulka,neber to v zlom,,poznas ma!!cmuk

Ľudia sú závistlivé kreatúry..nie všetci samozrejme..niektoré veci stačí prehliadať a pousmiať sa--iné sa riešia tvrdšie..ale ved život je neustály boj..je to hra,ktorú treba dohrať do úspešného konca!!!

..a samozrejme sa hned nevešať :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 250
Registrovaný: Ned Jún 21, 2009 9:52 pm

od Jamirka » Str Júl 27, 2011 9:49 pm

enWia225 píše:a preto netreba zverejňovať fotky či už detí alebo naše - ani neviete koľko úchylákov/pedofilov sedí za internetom a pozerá foto našich deti - a preto je čím ďalej tým viac únosov detí!! Obdivujem maminy, ktoré sa neboja dať fotky svojich detí na internet a aj svoju adresu.... a potom sa čudujeme, že je toľko únosov???!!!!... :!:


Presne tak, opatrnosti v dnešnej dobe nie je nikdy veľa :!: Ja osobne nikde a nikdy nezverejňujem fotky mojich detí a ani rodinné fotky :!: :!: :!: Nezniesla by som pocit, aby sa v mojom súkromí hrabali úplne cudzí ľudia. A takisto "obdivujem" maminy, ktoré zverejňujú fotky svojich detí, a poniektoré na MMB fotia aj svoj byt, izby a kuchyňu. Dobrý tip pre zlodejov a ešte si vycapnú aj kedy sú na dovolenke... Adresu zistiť už nie je problém... No coment, potom sa nesťažujte na zneužitie nejakým blbcom.
Pomôže len jedna rada, nezverejňujte fotky, hlavne nie svojich detí :!: :!: :!:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 139
Registrovaný: Pia Jan 04, 2008 1:00 am

od vlasticka185 » Pia Júl 29, 2011 3:35 pm

kazdy mame nato svoj uhol pohladu,no ale suhlasim s tym,ze by sa na net nemali zavesovat foto skoro nahych deti ,pretoze to je urcite tip pre vselijakych psychopatov,
avsak to zneuzitie fotky nebolo dietata,ale dospelej - dobre vyzerajucej zeny,foto bolo zo zoznamky,
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Štv Nov 06, 2008 10:23 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť