Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - Čarovné slovíčka

Čarovné slovíčka

od janinah » Pia Sep 23, 2011 12:29 pm

Viem,že možno o nič neide,ale pribúdajú správy typu "pošli mi fotky na mail + mail adresa" alebo "mám záujem"..a viac nič,ani dobrý deň ani ďakujem,prosím,podpis....základ,ktorý učíme už maličké deti...tak som sa rozhodla,že na toto nebudem ani odpisovať,mám akúsi potrebu mať aspoň minisympatiu k človeku,ktorý bude mať odo mňa nejakú vecičku...naopak,niektoré pisateľky sú veľmi milé,sympatické,empatické /žiadala som o pochopenie,že posielam balíček neskôr pre manželov úraz.../takže tak,všetci sme nejakí...možno mi tu niekto vynadá,ale možno sa aj niekto zamyslí....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Str Apr 09, 2008 12:00 am

od jullll » Pia Sep 23, 2011 1:36 pm

no musím s vami súhlasiť,ved aj anonymne sa dá komunikovať slušne, s prejavmi inteligentného človeka...

mne minule prišla správa " dlžka ,šírka " dve slová-tak som ju automaticky vymazala, nemá zmysel sa s takými ľudmi ani baviť,lebo je viacmenej isté,že viac sa neozvú :oops:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Ned Okt 26, 2008 1:44 pm

od natusa » Pia Sep 23, 2011 9:31 pm

jullll píše:no musím s vami súhlasiť,ved aj anonymne sa dá komunikovať slušne, s prejavmi inteligentného človeka...

mne minule prišla správa " dlžka ,šírka " dve slová-tak som ju automaticky vymazala, nemá zmysel sa s takými ľudmi ani baviť,lebo je viacmenej isté,že viac sa neozvú :oops:



no to sa vam nedivim :? neviem ci by som aj ja na toto reagovala :shock:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od lidka06 » Pia Sep 23, 2011 11:13 pm

jullll píše:no musím s vami súhlasiť,ved aj anonymne sa dá komunikovať slušne, s prejavmi inteligentného človeka...

mne minule prišla správa " dlžka ,šírka " dve slová-tak som ju automaticky vymazala, nemá zmysel sa s takými ľudmi ani baviť,lebo je viacmenej isté,že viac sa neozvú :oops:

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 360
Registrovaný: Str Jún 17, 2009 9:01 pm

od lindda » Sob Sep 24, 2011 9:56 pm

mne to iste ...... vymena , dlzka, berem, a pod a viac ani obrazani zvuk debili pre mna
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 874
Registrovaný: Pia Sep 14, 2007 12:00 am

od otrida11 » Uto Sep 27, 2011 2:29 pm

A CO TOTO... VCERA SOM SA OZVALA NA INZERAT, POD KTORYM ANI LEN NAHODOU NESVIETILO "REZERVOVANE" A DNES SOM DOSTALA ODPOVED :evil:

otrida11 26. 09. 2011 o 19:38:00 napisal(a):

AHOJ. MOZEM DOSTAT, PROSIM MIERY? DAKUJEM RENI

valerko2004 27. 09. 2011 o 06:18:21 napisal(a):

su predane

TIEZ VELMI INTELIGENTNY SPOSOB OZNAMENIA, ZE TEN INZERAT U NEJ VCERA SICE FIGUROVAL, ALE SORRY, UZ NIE JE AKTUALNY...
ASI BY Z NEJ UBUDLO, AK BY NAPISALA :arrow: DOBRY DEN, PREPACTE ALE ...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

od vilika » Uto Sep 27, 2011 2:58 pm

uz to aj mna stve napise mam zaujem date mi zlavu?,, napisem ze da sa doho dnut a ona ze berie potom sa nozyva ja uz neviem ale akosi sa to tu hemzi divnimi ludmi :twisted:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Pia Jún 05, 2009 12:06 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť