Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - Postihnutá sestra

Postihnutá sestra

od ewita1980 » Uto Dec 20, 2011 7:01 pm

Maminy prosím,ak máte chviločku čas,prečitajte si moj pribeh...link posielam nižšie... :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Uto Apr 14, 2009 10:51 pm

posielam link...

od ewita1980 » Uto Dec 20, 2011 7:01 pm

Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Uto Apr 14, 2009 10:51 pm

od vlasticka185 » Str Dec 21, 2011 9:55 am

a neskusili ste oslovit aj nejaku organizaciu,ktora pomaha rodinam s chorymi detmi a maju problem s financiami?a takysto modre z neba?takysto stranka zelaj si?-tam mozete poprosit trebars o nejaku zdrav. pomocku,viem,ze vela rodin je zlej fin. situacii,ale existuju rozne organizacie,ktore pomahaju takymto rodinam ako ste vy,tiez mam chore dietatko, a viem,ze pokial by sme nemali dostatok financii,bola by som asi na infarkt,naozaj byt chorym a bez penazi ,... :?: ZELAM VAM,ABY STE TENTO VAS PROBLEM VYRIESILI V CO NAJKRATSOM CASE
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Štv Nov 06, 2008 10:23 am

sestra

od ewita1980 » Str Dec 21, 2011 11:40 am

...ja viem ,dakujem,----viem ze takýchto detičiek,je bohužiaľ veľmi veľa....rozmýšlala som aj and mordým s neba...ale ja som sprostá,hambím sa...to by som asi nezvládla :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Uto Apr 14, 2009 10:51 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť