Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nespoľahliví inzerenti - POZOR NA MONIKU DUDONOVU,OKR.BYTCA

POZOR NA MONIKU DUDONOVU,OKR.BYTCA

od alex888 » Uto Apr 10, 2012 11:21 am

pozor na pani Moniku dudonovu.Velke rovne,okres Bytca...tato pani si u mna objednala telefonicky supravu.povedala som jej,ze si pozriem jej hodnotenia na bb.hned nato volala,ze preco sa jej neozyvam.ja som jej povedala,ze je velkonocny pondelok,mam navstevu a supravu jej odoslem...hoci uz som zacala pochybovat,ci si nerobi zo mna zarty,lebo mi napisala aj 2 spravy a oslovenie v nich bolo teta...citujem...no co teta poslete........rano som balicek skoro odoslala a prisla mi sprava,ze uz si vybrala inu supravu a tuto nechce,ked som jej volala,tak ked zistila,ze som to ja polozila telefon.DAVAJTE SI NA NU POZOR,PANI SA ASI DOBRE BAVI :oops: :twisted: :idea:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Ned Mar 16, 2008 1:00 am

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť