Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Krása a staroslivosť o telo - farba na vlasy

farba na vlasy

od lubenka77 » Uto Máj 10, 2011 9:00 am

Dievčatá, viete mi poradiť nejakú dobrú farbu na vlasy, ktorá zosvetlí približne o 3-6 odtieňov? Farbím si vlasy na tmavo a teraz by som sa pomaly chcela vrátiť k pôvodnej (pieskovej) farbe vlasov.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 122
Registrovaný: Uto Mar 10, 2009 6:38 pm

od enWia225 » Uto Máj 10, 2011 8:38 pm

Ja som tiež mala doteraz tmavo-hnedé vlasy, chcela som isť na svoje pôvodné (ryšavé) tak som išla na odfarbenie v januári stálo to 50 eur a mám totalne zničené vlasy! Ako seno! a teraz ich mám 3farebné :D no katastrofa.... tak odporúčam asi iba nechať odrásť do svojich pôvodných.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Ned Mar 13, 2011 7:20 pm

od inguli » Str Máj 11, 2011 7:05 pm

ja som mala skoro cierne a vybrala som si radsej svoju kadernicku..kedze pokusy domacke na zosvetlenie nikdy neskoncili normalne,vzdy som si musela dat ciapku a ist si kupit nejaky farebny sampon este :lol:
ale u kadernicky som bola dvakrat si dat zosvetlovat z tmavej farby rozdielom asi tak 30 dni stala sa zomna blondinka :wink: samozrejme presli odvtedy 4 mesiace a ja som zasa tmavohnedá :lol: na leto a na zimu idem znova ku kadrenicke si dat zosvetlovat :lol:
a takto dookola kazdy rok :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od otrida11 » Štv Máj 12, 2011 6:14 pm

TIEZ SOM TI CHCELA ODPORUCIT, ZE "PAN BOH CHRAN" SAMA DOMA EXPERIMENTOVAT... :?
NECHAJ TO NA ODBORNIKOV :idea: :idea: :idea:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

od lubenka77 » Pia Máj 13, 2011 9:24 am

No dievčatá, asi to nechám na kaderníčku, aj keď naposledy som od nej išla s vlasmi ako babička, sivými neživými :D :D :D a to som chcela zosvetliť o 2 odtiene, no des :!: takže musím nájsť nejakú fakt dobrú :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 122
Registrovaný: Uto Mar 10, 2009 6:38 pm

Re: farba na vlasy

od keilayh » Ned Sep 14, 2014 10:56 am

Kamarátka bola na stiahnutie farby u kaderníčky, dala za to 100€ a veru nebolo to skoro ani vidieť. :? Podla mňa záleží aj od vlasov, od ich kvality, ako je tam tá farba "zažratá" :D . Mne napr. vela hnedých farieb chytí na čierno, ale to už mám samozrejme odskúšané, tak si ich nedávam.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť