Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - rozprávky

rozprávky

od Jajus345 » Ned Sep 07, 2014 4:58 pm

Aká detská rozprávka sa vám páči najviac a ktorá najmenej? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: rozprávky

od keilayh » Ned Sep 07, 2014 8:11 pm

tak čo su disney tak je väčšina peknych.
mne osobne sa nepáči rozprávka ralph rozbi to, je to tak divno cele urobene :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: rozprávky

od terez254 » Ned Sep 07, 2014 9:59 pm

ja si myslim, ze taka ta klaiska je najlepsia ako napriklad Smolkovia, Pat a Mat. tie deti maju najradsej, ale v dnesnej dobe je uz velke mnozstvo rozpravok a vkus deti sa trochu meni :)
inak nadherna rozpravka a aj naucna, ktoru mozu pozerat aj dospeli je Bol raz jeden zivot. Krasne opisuje ako funguje ludske telo :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: rozprávky

od Jajus345 » Pon Sep 08, 2014 6:31 am

no ta rozprávka bol raz jeden život sa strašne páči aj mne....pamätám, že ešte ako deti sme na tom čakali..... :wink: :wink: :wink: každú jednu časť som videla....mne sa najviac nepáči a že vraj pre deti Simpsonovci...neviem prečo, ale sa mi vidí trošku vulgárnejšia....moje deti najviac obľubujú Tom a Jerry, Pat a Mat, predtým to tušim bola A je to....ja si zvyknem pozrieť aj popolušku sem tam na sviatky....ty máš najradšej akú rozprávku....pamätáš sa ešte na večerníčky??? :lol: :lol: :lol: :lol: ani neviem, či to teraz vysielajú :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: rozprávky

od veverka1 » Pon Sep 08, 2014 8:09 am

Jajus345 píše:no ta rozprávka bol raz jeden život sa strašne páči aj mne....pamätám, že ešte ako deti sme na tom čakali..... :wink: :wink: :wink: každú jednu časť som videla....mne sa najviac nepáči a že vraj pre deti Simpsonovci...neviem prečo, ale sa mi vidí trošku vulgárnejšia....moje deti najviac obľubujú Tom a Jerry, Pat a Mat, predtým to tušim bola A je to....ja si zvyknem pozrieť aj popolušku sem tam na sviatky....ty máš najradšej akú rozprávku....pamätáš sa ešte na večerníčky??? :lol: :lol: :lol: :lol: ani neviem, či to teraz vysielajú :wink: :wink:


tak aj ten Tom a Jerry je sama nahaňačka, bitka a zle si robenie :? U nas su oblubene tie hodinove ako napriklad Rio, Krudovci ta je perfektna :lol: , Ľadove kralovstvo, Lietadlá, Rebelka atď.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 80
Registrovaný: Pon Jan 19, 2009 9:14 pm

Re: rozprávky

od Jajus345 » Pon Sep 08, 2014 8:18 am

Krudlovci??? to mi musíš priblížiť :wink: :wink: :wink: :wink: u nás zvyknú pozerať aj Maťko a Kubko....máte tv kanál Jim Jam? moje deti zvyknú rozprávať aj po česky lebo na tom kanále sledujú rozprávky Angekina Balerína, Vlačik Tom, Barney, Požiarnik Sám... :lol: :lol: :lol: :lol: takže mi najnovšie mluvíme po česky :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: rozprávky

od melindi » Str Sep 10, 2014 5:23 am

Moja dcérka má rada Garfield a Shaun de shepp.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: rozprávky

od Jajus345 » Str Sep 10, 2014 7:57 am

shaun de shep... o takejto rozprávke som ani nepočula :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: o čom to je? a slovenské rozprávky nemá rada? popoluška, soľ nad zlato, popoluška...
je to veľmi krásna rozprávka...niekedy ako malá som si predstavovala, že by som bola popoluška :D u nás pozeráme aj JIM JAm deti už aj rozprávajú po česky maminka slunce vychádzi :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: rozprávky

od melindi » Str Sep 10, 2014 8:03 am

To je roprávka o malej barane- jahnacine. Popolušku spoznáme.Ona pozerá Minimax. Jim jam to je aká rozprávka? Nepoznám.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: rozprávky

od Jajus345 » Uto Sep 16, 2014 8:47 am

To nie je rozprávka to je český kanál :lol: :lol: :lol: :lol: včera sme pozerali aj Dobu ľadovú, videla som to po prvý krát, manžel sa toľko narehlil, že už mi aj na nervy liezol :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: rozprávky

od melindi » Uto Sep 16, 2014 12:31 pm

Prepáč, to som nevedela. Mi pozerame M2. Su tam rozpravky, ktore som pozerala aj ja, ked som bola mala.
M2 je madarsky kanal. Teraz ide tam slovenska rozpravka Maja. To má rada. Thomas vlak. Aj to rada pozera.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: rozprávky

od Jajus345 » Uto Sep 16, 2014 12:51 pm

ma aj nejakú rozprávku, ktorú nemá rada??
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: rozprávky

od melindi » Str Sep 17, 2014 6:05 am

Áno. Má. Tvoje detí majú takú?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť