Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - cudzí jazyk

Re: cudzí jazyk

od Janka81 » Ned Sep 28, 2014 1:34 pm

Jajus345 píše:Pracovala som v zahraničí pri samých poliakoch...ja som rada lebo môj syn sa uci jazyk angličtinu a ma ju 3 krát do tyzdna...polstina je velmi podobna slovenčine a chcela som sa učiť lebo už sa budem opakovať je dosť potrebna pre moju prácu...



Naše deti majú anglinu od prvej triedy hned 4x do týždna a ešte chodil aj na krúžok po vyučku,lebo ich triedna z prvého stupňa ich rovno aj AJ učila :wink: Len tú nemčinu som čakala aspoň 2X,lebo ja som sa ju učila na základnej a aj na strednej,no ale polku som samozrejme zabudla,ak nie aj viac a chcela som si ju s ním opakovať a znova sa do toho dostať :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: cudzí jazyk

od Jajus345 » Ned Sep 28, 2014 6:53 pm

Tak môj syn ma zatiaľ len jeden jazyk,anglinu ma 3 krát do tyzdna aj krúžok ale ja sa snažim ho aj doma učiť,mna mrzi zas len to ze druhy jazyk sa budú učiť az od piateho rocnika a to asi len ruštinu....sice ruština ide opäť do popredia,ale uznavane jazyky sú angličtina s nemcinou...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: cudzí jazyk

od Janka81 » Ned Sep 28, 2014 8:21 pm

Jajus345 píše:Tak môj syn ma zatiaľ len jeden jazyk,anglinu ma 3 krát do tyzdna aj krúžok ale ja sa snažim ho aj doma učiť,mna mrzi zas len to ze druhy jazyk sa budú učiť az od piateho rocnika a to asi len ruštinu....sice ruština ide opäť do popredia,ale uznavane jazyky sú angličtina s nemcinou...



Neviem,či to je všade rovnako,ale druhý jazyk sa učí u nás až od 6-teho ročníka..naši si našťastie mohli vybrať Ruština/Nemčina..ja by som prijala aj Ruštinu namiesto jednej hodiny slovenčiny ,či matiky :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: cudzí jazyk

od Jajus345 » Ned Sep 28, 2014 9:11 pm

Tak u nás sa uci od piateho ročníka 2 jazyk,ale teraz som prekvapena,akým spôsobom sa to uci,veď to nemá ani hlavu ani patu...strašne zlozito sa vyžaduje,aby sa deti ucili :-( :-( :-(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: cudzí jazyk

od Janka81 » Pon Sep 29, 2014 12:01 pm

Jajus345 píše:Tak u nás sa uci od piateho ročníka 2 jazyk,ale teraz som prekvapena,akým spôsobom sa to uci,veď to nemá ani hlavu ani patu...strašne zlozito sa vyžaduje,aby sa deti ucili :-( :-( :-(



Mne zase tá výučba Nemčiny príde troška na hlavu :roll: ešte ani základnú slovnú zásobu nemajú a už začali časovanie slovies :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: cudzí jazyk

od Jajus345 » Pon Sep 29, 2014 12:09 pm

no veď to, môj syn dostal čítať článok po anglicky, slovíčka vôbec nepoznajú a majú ho čítať....mne to príde také, ako keby sa učili od konca :lol: :lol: :lol: :lol: ale ja nerozumiem tomu ako sa tie deti majú učiť, keď mne to príde dosť komplikované...nem á to ani hlavu ani pätu :evil: :evil: :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť