Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Móda - Skvelé oblečenie

Skvelé oblečenie

od disha11 » Pia Nov 28, 2014 1:03 pm

Ahojte,

máte nejaké obľúbené obchody kam chodíte nakupovať a viete, že tam vždy niečo nájdete? Ja tak zvyknem chodiť do Teranovy, teraz som si tam kúpila mnoho vecí a aj sa skvelé ceny. Občas chodím aj do sekáčikov a podobne. Ako ste na tom vy? :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Skvelé oblečenie

od keilayh » Pia Nov 28, 2014 2:45 pm

Ja idem rad radom :lol: Nemám vybrané obchody, a treba chodiť aj do drahších lebo sa tam dá kúpiť za rovnaký peniaz ako v tych akože lacnejšich. V tych lacnych sa velmi pokazila kvalita veci, väčšinou su to take handry a tie ceny ani niesu nejake nizke. Inak velmi často sa mi stáva, že odchádzam s prázdnymi rukami :oops: lebo sa mi nič nepáči.
A ešte taky dodatok :D treba chodiť aj do detského oddelenia, dajú sa tam najsť pekné kúsky za lacnejšie. Väčšinou sú tam veľkosti 158,164,170 a to už sú veľkosti aj dámske :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Skvelé oblečenie

od terez254 » Str Mar 04, 2015 5:38 pm

keilayh píše:Ja idem rad radom :lol: Nemám vybrané obchody, a treba chodiť aj do drahších lebo sa tam dá kúpiť za rovnaký peniaz ako v tych akože lacnejšich. V tych lacnych sa velmi pokazila kvalita veci, väčšinou su to take handry a tie ceny ani niesu nejake nizke. Inak velmi často sa mi stáva, že odchádzam s prázdnymi rukami :oops: lebo sa mi nič nepáči.
A ešte taky dodatok :D treba chodiť aj do detského oddelenia, dajú sa tam najsť pekné kúsky za lacnejšie. Väčšinou sú tam veľkosti 158,164,170 a to už sú veľkosti aj dámske :wink:



dobry napad keylah :D
z tych drahsich obchodoch mas ktore na mysli?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Skvelé oblečenie

od sandras » Str Mar 04, 2015 5:42 pm

z Teranovy akurát tak dcére ... podla mna nič moc a niekedy aj predražené, podobne ako New Yorker a Gate, take obchody pre študentov.

Skor chodím do C&A, prípadne Orsay, Camaeu, Reserved, spodné prádlo v Tezenes, deťom rada kupujem v Takko a ked chcem niečo elegantné tak Marks&Spencers vo výpredaji. Do drahých ako Tommy Hilfiger nechodím, zasa 50-60 eur za jedno triko nemienim dať.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Skvelé oblečenie

od keilayh » Štv Mar 05, 2015 3:55 pm

Mám rada obchod Peek & cloppenburg tam je mix značiek. Ale idem kludne do všetkých, keď sú zlavy tak sa dá kúpiť aj v značkových lacno. Nedávno som behla do gaudí a tričká boli okolo 15€. Za túto cenu sú veci v Takku, NY, CA atď.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Skvelé oblečenie

od disha11 » Štv Mar 05, 2015 4:19 pm

o tom obchode som ešte ani nepočula, to bude asi iba v BA niekde, neviem o tom, že by bol v KE. Ja ak niečo potrebujem, tak zájdem do Orsay, Terranovy a tiež do NewYorkeru, ale Terranova sa mi osvedčila. Kúpila som si v nej zimnú bundu za celkom rozumnú cenu a je úplne úžasná. Spodné prádlo si chodím kupovať len do Tezenis, tam sa mi to najviac páči, hlavne tam majú podprsenky, ktoré nosím a páčia sa mi. Mnoho vecí mám aj od ľudí, ktorí ich už nenosia, respektívne ani nikdy nenosili a boli mi dobré a páčili sa mi. Takisto som aj ja darovala mnoho vecí, ktoré mi stáli v skrini.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Skvelé oblečenie

od terez254 » Štv Mar 05, 2015 4:48 pm

Ja mam celkom rada znacky Mango, Victoria's Secret, je tam neskutocne krasne pradlo a plavky,ale je to zas dsot drahe cize sa oplati tam nakupovat, ked su zlavy. pekne veci su tiez v Rinanscimento, ale casto nakupujem aj z roznych eshopov.
Potrebovala by som vediet, ci mate skusenosti s ehopmi, ktore som rozoberala na tejto stranke. chcem si nieco odtial objednat a potrebovala by som pocut nejake recenzie.

eshopy-t6143-15.html
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Skvelé oblečenie

od disha11 » Štv Mar 05, 2015 6:02 pm

čo sa týka mňa oblečenie si zásadne nekupujem v e-shopoch, lebo si ich potrebujem vyskúšať, vidieť ako mi to sedí :) Takže nemám skúsenosti s týmto typom nakupovania :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Skvelé oblečenie

od Helenkovna » Str Sep 20, 2017 10:38 am

podle mě se dá v pohodě nakoupit na internetu. Dělám to tak, že si vyberu značku a tu si ozkouším v kamenné prodejně. Pak vím, co mi přesně sedne a objednám si to pak už na e-shopu. Takto jsem to dělala s https://www.moje-bielizen.sk/vyrobci/lormar . Vím přesně co mi sedne.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Pia Jan 20, 2017 11:45 am

Re: Skvelé oblečenie

od LuciaLuciaM » Pia Mar 08, 2019 11:55 am

Ja veľmi rada nakupujem v Bonprixe: https://www.letakytentotyzden.sk/bonpri ... 19?page=11, moc ma nebaví chodiť po obchodoch. A to oblečenie je navyše pekné, moderné a i kvalita je fajn. :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Str Mar 06, 2019 10:01 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť