Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Detské choroby - Voš detská- Pedikulóza

Voš detská- Pedikulóza

od gabesz » Štv Okt 05, 2017 2:28 pm

Koniec septembra a opäť zápasia učitelia, rodičia so zavšivavenými vlasmi žiakov - detí.
Pôvodcom pedikulózy je voš detská ( Prečo také pekné pomenovanie? Lebo voš detská po latinsky sa volá Pediculus capitis ), ktorá parazituje iba na človeku, ale najradšej má detské vlásky.
Je to veľmi nepríjemné, otravné pre dieťa, pre rodiča problém a po zdravotnej stránke môže byť ohniskom prenosu rôznych infekčných chorôb. Je potrebné predchádzať pedikulóze prevenciou.
Pravidelné umývanie, pravidelná kontrola vlasov je jedna z najdôležitejších postupov prevencie.
Ďalšia hĺbková prevencia je výber vhodného šampónu.
Pretože moja práca vyžaduje pravidelný kontakt s deťmi - žiakmi, už roky používam šampón švajčiarskej spoločnosti JUST, ktorý nielen mňa, ale aj mojich známych, priateľov ochraňuje 100%.
Jedná sa o také zloženie, ktoré odpudzuje vši a iný škodlivý hmyz.
Ak by niekto mal záujem o tento výrobok, tak rada vyhoviem po tejto stránke.
Výrobok síce nie je lacný, ale oplatí sa ho kúpiť, lebo potrebujeme len minimálne množstvo a vydaná suma sa vráti aj s úrokom. Pridanou hodnotou je istota, že moje dieťa nebude mať ani vši ani hnidy.
Jedná sa o Tea Tree-Manuka-Rosalina Šampón 250ml, zmes tenzidov na báze kokosového oleja a glukózy, oleje z tea tree, manuky a rosaliny, sorbitol, panthenol, phytantriol.
Ak som niekoho pozitívne oslovila, tak je tu čas na to, aby ste mali pozitívne skúsenosti. :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Pon Okt 31, 2011 9:04 am

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť