Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Bývanie a domácnosť, záhrada - Má tu niekto skúsenosti s drevoplastovou terasou?

Má tu niekto skúsenosti s drevoplastovou terasou?

od margitazvoncek » Uto Jún 19, 2018 8:41 am

Ahoj, čoskoro sa budeme sťahovať do domčeku a rozmýšľame, že by sme si dozadu na záhradu nechali urobiť terasu. Dohadujeme sa, či drevo alebo drevoplast. Manželovi príde drevoplast príliš umelý, ale ja som si istá, že celá údržba spadne aj tak na mňa a rada by som sa vyvarovala všetkým tým problémom s údržbou dreva. A taktiež ma láka, že sa v drevoplaste menej chytajú baktérie a my máme na ceste tretie bábätko... Páčia sa mi tie dosky v tmavej farbe odtiaľto http://www.inoutic.sk/terasove-dosky-twinson .
Môže mi niekto z vás, kto máte drevoplastovú terasu pomôcť a povedať mi, ako umelé vám tie drevoplastové dosky prídu? :D

Alebo kto má drevenú terasu - ako ju udržiavate? Ako ste sa nakoniec rozhodli, ktorú vezmete?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Uto Apr 25, 2017 7:44 pm

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť