Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Móda - eshopy

Re: eshopy

od melindi » Sob Mar 07, 2015 10:40 am

Áno. Včera som mala taký prípad. Dcérke som chcela kúpiť topánky. V jednom obchode je bolo dobré číslo 25. V druhom č. 24 bola jej veľká. Čo ak objednám a nebude dobré? Poslať naspäť.
Mininimalna objednávka na niektorých strankách je 80 eur. Ty ako často objednávaš cez net?
Čo si zvykla objednať? Ja tiež mesačne 1-2 krát. Teraz chcem objednať z stránky domace.sk prvý krát.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: eshopy

od terez254 » Sob Mar 07, 2015 10:41 am

melindi píše:Áno. Včera som mala taký prípad. Dcérke som chcela kúpiť topánky. V jednom obchode je bolo dobré číslo 25. V druhom č. 24 bola jej veľká. Čo ak objednám a nebude dobré? Poslať naspäť.

jedine poslat naspat, ak by boli vacsie tak pockat, kym do nich dorastie.
najvacsou nevyhodou je postovne. aj tebe sa zda, ze je niekedy prehnane vysoke?

melindi píše:Mininimalna objednávka na niektorých strankách je 80 eur. Ty ako často objednávaš cez net?

niekedy je to aj nizsie, ale ked si chce clovek objednat len jednu vec, ktora nie je moc draha tak niekedy zybtocne preplati postovne a neoplati sa to.

ja objednavam rozne..niekedy castejsie, niekedy skoro vobec, ale tak v priemere aspon raz za mesiac, niekedy mozno aj patkrat. vacsinou objednavam oblecenie.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: eshopy

od melindi » Ned Mar 08, 2015 9:54 am

Robím tie ankety. Nazbieral som už 45 eur. Dostala som kúpon do internetového obchodu domace.sk.
Sú tam veci do domácnosti.
Som zaregistrovaná na stránke online klub. Oni mi posielajú ankety. Za to dostanem body. Body môžem vymeniť na peniaze.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: eshopy

od terez254 » Ned Mar 08, 2015 5:38 pm

melindi píše:Som zaregistrovaná na stránke online klub. Oni mi posielajú ankety. Za to dostanem body. Body môžem vymeniť na peniaze.



ty vyplnas ankety a oni ti za to davaju peniaze?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: eshopy

od melindi » Pon Mar 09, 2015 8:32 am

Zatiaľ mám body. Teraz budem vymeniť body za darčeky.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: eshopy

od terez254 » Pia Mar 20, 2015 9:46 am

co je ponukane ako darcek?
tym online klubom myslis melinfi nieco taketo?
http://zarobokdoma.webnode.sk/dotazniky ... line-klub/
ja si pamatam, ze som tiez raz vyplnila nejaky dotaznik a dostala som zlavu na pobyt.

terez254 píše:a este jeden kde ponukaju veci vo velkych zlavach
http://www.vypredaj24.sk/?tm=41&gclid=C ... wwodL5QAkA

z tejto stranky som si veci objedala a prisli v poriadku len treba objednavat mensie cisla..su trochu vacsie ako bezne cislovanie.

kolko bodov musis nazbierat, aby si ziskala darcek?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: eshopy

od margitazvoncek » Štv Júl 16, 2020 12:08 pm

tu teda nesbíráš body ale často tam majú zaujímavé zľavy hlavne na topánky ale aj nejaké tie doplnky: https://www.eobuv.sk/damske/filter:zlava.html
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Uto Apr 25, 2017 7:44 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť