Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

O portáli BabyBazar.sk - žltý trojuholník s výkričnikom?

Témy týkajúce sa nášho portálu. Čo vylepšiť? Čo Vám tu chýba, vadí?

žltý trojuholník s výkričnikom?

od macusik » Sob Aug 30, 2008 10:21 am

Chcem sa spýtať,ukazuje niekomu v lavom dolnom rohu,žltý trojuholník s výkričníkom a píše "hotovo,ale s chybami na stránke"?Na inom bazáre ma z tade vyhodí a zruší mi celý internet.neviem či to len mne robí,alebo viacerým?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 94
Registrovaný: Str Aug 13, 2008 9:22 am

od rebdor » Sob Aug 30, 2008 9:07 pm

Mne to nerobý,nemám tam žiadný výkričník!Bohužial neviem Ti pomôct. :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pia Feb 29, 2008 1:00 am

od marrusska » Sob Aug 30, 2008 11:10 pm

Budes mat chybu v pocitaci alebo v pripojeni na internet. Velmi s a tomu nerozumiem, ale asi by to chcelo nejakeho odbornika na pc.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 53
Registrovaný: Ned Apr 06, 2008 12:00 am

od admin » Ned Aug 31, 2008 10:14 am

Nie je to chyba vo Vašom počítači, je to zle vygenerovaný script u nás, kde sa naoko môžu biť niektoré príkazy. Na funkciu stránky to nemá vplyv.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 187
Registrovaný: Pia Jan 26, 2007 1:00 am

od macusik » Ned Aug 31, 2008 1:56 pm

Hm.Lenže mne to ukazuje aj na iných stránkach,kde ma dokonca úplne vyhodí z celého internetu.Naštastie na babybazare nie.A dokonca dva dni sa mi neda odoslat email,ani prijat,toto má aj kamoška,tak neviem kde je chyba. :idea:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 94
Registrovaný: Str Aug 13, 2008 9:22 am


Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť