Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - Verite v Boha?

od inguli » Str Mar 31, 2010 10:29 pm

kde som ja byvala je mala dedina a tam :lol: :lol: je mi to az smiesne babky ohovaraju jedna druhu vo vnutri v kostole a dokonca cez omsu kym farar hovori...
no fakt uzasne nieco tam clovek zazije...ked su u nas hody tak vtedy idem s malym aj ja aby som syna videla cita tam..a ministruje...ale mam take zmiesane pocity uz ...ani opisat to neviem..
a nikededy to vooobec neriesim a inokedy sa zato az hanbim ze moj druhy syncek zatial ani pokrsteny nebol ale uz sa to chysta na maj... bude mat dva roky prave :oops: :roll:
ale tak hlboko vo vnutri som chcela naznacit niekomu nieco tym...ze neni dolezite ci je pokrsteny hned po porode alebo potom ci pred svojou svatbou len a len to je dolezite ze je zdrave to dieta ze zije v laskyplnej rodine...vsetko okrem toho moze ist bokom
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od martinka74 » Str Mar 31, 2010 10:31 pm

Cirkev je len cista manipulacia,kazdy kto vysiel z radu bol vzdelany a pokrokovy bol kacir alebo bosorka a bolo ho treba upalit,dnes je to rovnako len mozno nie tak okato.Preco cirkev ,ktora je neuveritelne bohata neprispieva na onkologiu ,detske domovy atd. podla mna to by mala byt ich hlavna uloha a nie vozit sa na medakoch a pretahovat malych chlapcov.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od sisu22 » Str Mar 31, 2010 10:33 pm

daky hlboky zmysel v tom pokrsteni takisto nevidim.KEby bolo na mne moj Jakub neni.Len co ho chudacika studenou vodou pooblievali,ale nechapem naco je to dobre. JA som povedala,za toto moje ruhanie sa asi budem smazit v pekle(ak nejake je),aj to,ze naco mam ist do kostola?je mi tam zima na nohy,nebavi ma to tam,lebo co hovori farar,a vobec nezaujima,vlasy sa mi jezia co ta tetka hore na tom "choruse" falosne zavija,no k comu mi to je?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od inguli » Str Mar 31, 2010 10:36 pm

siska ja som bola manzel bol vacsi syn bol pokrsteny tak uz len kvoli tomu..a nikdy nemozem vediet ak sa bude chciet zenit raz a v kostole /co dopredu neviemem/tak musi byt pokrsteny:)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od sisu22 » Str Mar 31, 2010 10:38 pm

inguli píše:siska ja som bola manzel bol vacsi syn bol pokrsteny tak uz len kvoli tomu..a nikdy nemozem vediet ak sa bude chciet zenit raz a v kostole /co dopredu neviemem/tak musi byt pokrsteny:)


moja ale to sa moze aj neskor :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od martuskab » Str Mar 31, 2010 10:39 pm

sisu22 píše:daky hlboky zmysel v tom pokrsteni takisto nevidim.KEby bolo na mne moj Jakub neni.Len co ho chudacika studenou vodou pooblievali,ale nechapem naco je to dobre. JA som povedala,za toto moje ruhanie sa asi budem smazit v pekle(ak nejake je),aj to,ze naco mam ist do kostola?je mi tam zima na nohy,nebavi ma to tam,lebo co hovori farar,a vobec nezaujima,vlasy sa mi jezia co ta tetka hore na tom "choruse" falosne zavija,no k comu mi to je?

Tak toto je krásne napísané,tak od srdca. :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

od martuskab » Str Mar 31, 2010 10:40 pm

inguli píše:siska ja som bola manzel bol vacsi syn bol pokrsteny tak uz len kvoli tomu..a nikdy nemozem vediet ak sa bude chciet zenit raz a v kostole /co dopredu neviemem/tak musi byt pokrsteny:)


Len niektorý farári nechcú krstiť deti ktoré maju jedného rodiča rozvedeného.
Tiež nechápem prečo to jednému vadí a druhý pokrstí.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

od sisu22 » Str Mar 31, 2010 10:40 pm

martuskab píše:
sisu22 píše:daky hlboky zmysel v tom pokrsteni takisto nevidim.KEby bolo na mne moj Jakub neni.Len co ho chudacika studenou vodou pooblievali,ale nechapem naco je to dobre. JA som povedala,za toto moje ruhanie sa asi budem smazit v pekle(ak nejake je),aj to,ze naco mam ist do kostola?je mi tam zima na nohy,nebavi ma to tam,lebo co hovori farar,a vobec nezaujima,vlasy sa mi jezia co ta tetka hore na tom "choruse" falosne zavija,no k comu mi to je?

Tak toto je krásne napísané,tak od srdca. :lol: :lol: :lol:


uz by som spala,tak pisem ako daka pubertiacka,ale ked som nebola unavena,napisem to inymi slovami,ale vyznam by bol rovnaky.Idem sa oddat snom!Dobru.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od martuskab » Str Mar 31, 2010 10:41 pm

sisu22 píše:
martuskab píše:
sisu22 píše:daky hlboky zmysel v tom pokrsteni takisto nevidim.KEby bolo na mne moj Jakub neni.Len co ho chudacika studenou vodou pooblievali,ale nechapem naco je to dobre. JA som povedala,za toto moje ruhanie sa asi budem smazit v pekle(ak nejake je),aj to,ze naco mam ist do kostola?je mi tam zima na nohy,nebavi ma to tam,lebo co hovori farar,a vobec nezaujima,vlasy sa mi jezia co ta tetka hore na tom "choruse" falosne zavija,no k comu mi to je?

Tak toto je krásne napísané,tak od srdca. :lol: :lol: :lol:


uz by som spala,tak pisem ako daka pubertiacka,ale ked som nebola unavena,napisem to inymi slovami,ale vyznam by bol rovnaky.Idem sa oddat snom!Dobru.

Papa
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

od sisu22 » Str Mar 31, 2010 10:42 pm

martuskab píše:
inguli píše:siska ja som bola manzel bol vacsi syn bol pokrsteny tak uz len kvoli tomu..a nikdy nemozem vediet ak sa bude chciet zenit raz a v kostole /co dopredu neviemem/tak musi byt pokrsteny:)


Len niektorý farári nechcú krstiť deti ktoré maju jedného rodiča rozvedeného.
Tiež nechápem prečo to jednému vadí a druhý pokrstí.


ani mne nas nechcel maleho pokrstit,lebo sme neboli zobrati.Vraj ze mame sa zosobasit a potom.No este ze som ho neposluchla,by som sa rozvadzat musela :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od inguli » Str Mar 31, 2010 10:42 pm

sisu22 píše:
inguli píše:siska ja som bola manzel bol vacsi syn bol pokrsteny tak uz len kvoli tomu..a nikdy nemozem vediet ak sa bude chciet zenit raz a v kostole /co dopredu neviemem/tak musi byt pokrsteny:)


moja ale to sa moze aj neskor :wink:


aanoo ale moji rodicia su este stale veriaci hlavne mama... ako tvoja :wink:
a podla nich uz aj teraz je neskooooro
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od martuskab » Str Mar 31, 2010 10:43 pm

sisu22 píše:
martuskab píše:
inguli píše:siska ja som bola manzel bol vacsi syn bol pokrsteny tak uz len kvoli tomu..a nikdy nemozem vediet ak sa bude chciet zenit raz a v kostole /co dopredu neviemem/tak musi byt pokrsteny:)


Len niektorý farári nechcú krstiť deti ktoré maju jedného rodiča rozvedeného.
Tiež nechápem prečo to jednému vadí a druhý pokrstí.


ani mne nas nechcel maleho pokrstit,lebo sme neboli zobrati.Vraj ze mame sa zosobasit a potom.No este ze som ho neposluchla,by som sa rozvadzat musela :wink:

Pche.
Bola by si v klube.... :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

od mimi07 » Štv Apr 01, 2010 1:07 am

PRIDAVAM SA AJ JA...MOJ OSOBNY NAZOR A POCITJ E,ZE VERIM V BOHA,NECHODIM DO KOSTOLA A ANI SOM NIKDY NECHODILA.V KOSTOLE SA LEN OHOVARA AKO POCUJEM A TA STRASNA HUDBA,ALEBO AKO TO NAZVAT.NEVIEM PRECO,ALE VERIM TAK PO SVOJOM A CITIM,ZE MI BOH POMAHA A DAVA SILU.KAZDY VECER SA PODAKUJEM ZA PREZITY DEN A ZDRAVIE MOJEJ RODINY.SOM STASTNA,ZE SA S MANZELOM MAME VELMI RADI,ZE MAME TRI ZDRAVE DETI,ZE MANZEL MA PRACU A MAME STRECHU NAD HLAVOU...TO JE ZAKLAD...STASTIE,LASKA A RADOST ZO ZIVOTA :P TO OSTATNE MA NEZAUJIMA,NERADA PLANUJEM,RANO VSTANEM A VECER LAHNEM.BOH KED EXISTUJE TAK VIDI,ZE KTO AKO ZIJE A KAZDY DOSTANE TO CO SI ZASLUZI.PODLA MNA KED ZOMRIE MLADY CLOVEK,ALEBO DIETA...BOH SI HO VEZME K SEBE ABY NETRPEL NA TOM TO SVETE :o VED AKY SVET TO ZIJEME.DROGY,SEX,VOJNY,KATASTROFY,HAVARIE,VRAZDY,OKRADNU STAREHO CLOVEKA ZA PAR €...BOH JE VELMI TAZKA TEMA A KAZDY MA INY NAZOR... :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Sob Júl 14, 2007 12:00 am

od sandras » Štv Apr 01, 2010 7:10 am

myslím, že zlé veci v živote sa dejú rovnako, či človek je veriaci, alebo nie
ale veriaci človek to s vierou možno lepšie prekonáva ... ked verí, že všetko má svoj dôvod. Taký človek sa aj skor zmieri so smrťou, lebo verí, že smrťou nič nekončí.
Ja som tak niekde v strede ... do kostola nechodím, lebo to, čo sa deje v súčasnej cirkvi a hlavne to, čo sa udialo v histórii cirkvi velmi neuznávam. A tiež si myslím, že človek nemusí ísť do kostola, aby sa porozprával s bohom. Ale verím na niečo medzi nebom a zemou (nazvime to boh) a ked mi bolo ťažko, aj som sa pomodlila k tomu katolíckemu. Brali sme sa v kostole a deti som dala pokrstiť hlavne kvoli rodine a tradícii, nie z vnútorného presvedčenia.

Čo mi dosť vadí je náboženský fanatizmus niektorých jedincov ... akoby mali vymyté mozgy :roll: Hlavne napr. pri teme antikoncepcia ma to vie zdvihnúť zo stoličky :? Čo sa cirkev stara do toho, kolko žena porodí detí a či sa chráni a akým spôsobom??? Oni tie deti rodiť, vychovávať a živiť nebudú, tak nech sa nestarajú...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od sandras » Štv Apr 01, 2010 7:18 am

ešte by som dodala k tomu Modrému z neba ... ten výlet do Lúrd pomohol určite viac tým rodičom, ako chlapčekovi. Dalo im to vnútornú silu bojovať dalej, žiť a starať sa o syna. A v tom je to určite pozitívne. Verím v silu myšlienky, takže sa skutočne môžu diať aj "zázraky" ak človek uverí, že sa to dá a bojuje.

A normálne som zostala hotová, čo všetko može spôsobiť pneumokok :shock: Fu ... ešteže už mam syna očkovaného ... a nech mi niekto povie, že očkovanie je zbytočnosť, tak mu dam link, nech si to pustí ...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

PredchádzajúciĎalší

Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť