Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Rozvody a alimenty - výživné

od Janka81 » Pia Apr 16, 2010 8:30 am

madema píše:
sisu22 píše:to vy mudre krasavice,a co tak mater ktora rasej za vyzivne plati svoje dlhy a ani dieta ktore ide v septembri do skoly neda do skolky? takze aj svinske matere su,nielen otcovia.




Toto som nepochopila :idea: ????


To si musíš vždy preložiť :lol: :lol: :lol: :lol: sisu je v poho :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od madema » Pia Apr 16, 2010 8:55 am

Janka81 píše:
madema píše:
sisu22 píše:to vy mudre krasavice,a co tak mater ktora rasej za vyzivne plati svoje dlhy a ani dieta ktore ide v septembri do skoly neda do skolky? takze aj svinske matere su,nielen otcovia.




Toto som nepochopila :idea: ????


To si musíš vždy preložiť :lol: :lol: :lol: :lol: sisu je v poho :wink:



Hej, hej, už chápem :D :D :D

len som najprv pochopila... žeby existovala žena, ktorá by sa zastávala chlapov???? heheheeh :D :D :D to mi nešlo do hlavy :wink:

Ale sú aj dobrí chlapi...... tak 1 z 1000 no a ktovie na ako dlho, však? :wink: :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 124
Registrovaný: Štv Júl 09, 2009 2:19 pm

od sisu22 » Pia Apr 16, 2010 8:58 am

Janka81 píše:
sisu22 píše:
madema píše:Jani ...že netopierom? hehe aj to je dobré riešenie...

Ja mám tiež jedno: Všetkých nezodpovedných "oteckov", ktorí si neplnia svoje povinnosti, ale si len užívajú by som posadila na jednu veľkú čokoládovú loď, poslala na more, čo more? oceáááán :twisted: , čím ďalej od pevniny!!!! Po týždni by od hladu tú loď zož....li :D a jednoducho by sa utopili.... :D :D :D

Samozrejme česť spoľahlivým a verným oteckom :D


to vy mudre krasavice,a co tak mater ktora rasej za vyzivne plati svoje dlhy a ani dieta ktore ide v septembri do skoly neda do skolky? takze aj svinske matere su,nielen otcovia.


Tak ja som to hned pochopila ako daľšiu HALUZ od sisu :lol: :lol: :lol:

Tak moja,tie by som rovno strielala :twisted: :twisted: a tie ostatné sviňuchy,čo niekedy počúvam príbehy detí..nenávidím takých ľudí a je mi z toho do plaču :cry:
Každá mama by si aj od huby mala odtrhnúť!


obcas sa tak vyjadrujem,len nech ma nikto neukamenuje,som neskodna :lol: hej,táto "mama" je ozaj pripad.Ozrala sa,a dcera jej utiekla z domu v papuciach,v snehu za otcom.Mala ma 6 rokov.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od sisu22 » Pia Apr 16, 2010 9:00 am

madema píše:Hej, hej, už chápem :D :D :D

len som najprv pochopila... žeby existovala žena, ktorá by sa zastávala chlapov???? heheheeh :D :D :D to mi nešlo do hlavy :wink:

Ale sú aj dobrí chlapi...... tak 1 z 1000 no a ktovie na ako dlho, však? :wink: :D


Neblazni,ja si chlapov nikdy nezastavam,po tych mojich skusenostiach mam taku apatiu voci chlapov ze mam obavy ci nebudem "ina" :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od inguli » Pia Apr 16, 2010 10:18 am

siska netreba to vzdavat existuju aj poriadny chlapy dobry ...ja som bola vzdy optimistka verila som ze este najdem dobreho spravneho a ani som nehladala nasli mi ho :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od sisu22 » Pia Apr 16, 2010 10:57 am

inguli píše:siska netreba to vzdavat existuju aj poriadny chlapy dobry ...ja som bola vzdy optimistka verila som ze este najdem dobreho spravneho a ani som nehladala nasli mi ho :lol: :lol: :lol:


a tak nevzdavam az na 100%,ale vies,vzdy ked stretnem niekoho,zistim,ze klame. Uvidime,ako mi to osud zariadi :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od inguli » Pia Apr 16, 2010 11:29 am

je to tazke najst spravneho aj ja ked som bola prave v case ze aaa uz kaslem nato vsetci su asi fakt rovnaky noo vtedy moj sused kedze u nich som vzdy plakala :oops: napisal svojmu kolegovi ze ma susedku jednu ktora ...bez prace bez muza a ma dieta...nech ma pozve na veceru :lol: :lol: :lol: ked mi to on povedal som malom odpadla kedze ja som vedela uz ze teraz uz manzel je dobry clovek je dlho sam a neveril ze este raz aj on moze byt/bude otcom.. my sme sa nepoznali vobec len z videnia ...ahoj ahoj..to vse
a asi po mesiaci ma ozaj pozval na veceru no ja odmietla kvoli malemu kedze som ho mala stale doma cez tyzden hlavne tak sme ho pozvali my k nam:))
a uz 7my rok sme :))
prave vcera vecer ked maly pil kakavko a lezal pritom na jeho bruchu mi manzel povedal ze ..joooj toto som si vzdy zelal mat dve deti/jedno z mojho 1 manzelstva je/ a spravnu manzelku...od toho vacsie stastie niet...
mna nikdy fakt nikdy si takto nevazil nikto..je to velky muz/doslova/s este vacsim srdcom
pardon odbocila som temu :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od anette23 » Pia Apr 16, 2010 9:39 pm

Janka81 píše:Vymeníííííííííť :wink: Normálne ho hod netopierom..haha


:lol: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 238
Registrovaný: Pia Nov 07, 2008 3:59 pm

od Janka81 » Pia Apr 16, 2010 9:46 pm

anette23 píše:
Janka81 píše:Vymeníííííííííť :wink: Normálne ho hod netopierom..haha


:lol: :wink:


sa nesmejkaj..to je vážne :wink: s chlapmi sa nejedná v rukavičkách :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od mazarka123 » Uto Aug 31, 2010 11:02 pm

Chcela by som sa spytat ako to je z vyzivnym na dceru mi sud urcil vyzivne 66,38e mesacne vzdy do 15ho malej otec sa vsak ozenil a ma dve deti vyzivne na malu mi posiela sporadicky a ked tak v sume 30e podala som trestene oznamenie nakolko dlh sa vysplhal vyse 1000e ako dalej postupovat kedy treba ist exekutorovi? :roll: :idea: :idea:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 55
Registrovaný: Ned Jún 20, 2010 4:34 pm

od Janka81 » Štv Sep 02, 2010 9:30 am

mazarka123 píše:Chcela by som sa spytat ako to je z vyzivnym na dceru mi sud urcil vyzivne 66,38e mesacne vzdy do 15ho malej otec sa vsak ozenil a ma dve deti vyzivne na malu mi posiela sporadicky a ked tak v sume 30e podala som trestene oznamenie nakolko dlh sa vysplhal vyse 1000e ako dalej postupovat kedy treba ist exekutorovi? :roll: :idea: :idea:


Zatiaľ skúste počkať,či sa nezobudí,ked ho bude kriminálka "naháňať" :twisted: Aj môj ex sa vždy preberie a uhradí :roll: :wink: Aby exekútor zbytočne od Vás peniaze nevytiahol....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od mazarka123 » Pia Sep 03, 2010 3:35 pm

dakujem a este by som rada vedela ako sa dozviem ci ho uz vypocuvali a lebo co sa v tej veci robi ci mam byt aktivna ja alebo treba aj policajtov trosku v danej veci popohnat?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 55
Registrovaný: Ned Jún 20, 2010 4:34 pm

od Janka81 » Pia Sep 03, 2010 6:54 pm

mazarka123 píše:dakujem a este by som rada vedela ako sa dozviem ci ho uz vypocuvali a lebo co sa v tej veci robi ci mam byt aktivna ja alebo treba aj policajtov trosku v danej veci popohnat?


Tak ja vždy volám vyšetrovateľom,ako to celé pokračuje :wink: Takže radšej aktívna byť :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od inguli » Sob Sep 04, 2010 9:57 am

mazarka123 píše:dakujem a este by som rada vedela ako sa dozviem ci ho uz vypocuvali a lebo co sa v tej veci robi ci mam byt aktivna ja alebo treba aj policajtov trosku v danej veci popohnat?



treba na policiu tlacit tlacit apon u nas
ja som podala trestne na exa pred presne rokom a som vkuse chodila na policiu co a ako stlenejake "vyhovorky"a nakoniec prednedavnom som sa dozvedela ze je to uz v marci ukoncene...to jest ze som to musela podpisat kedze ja som podala to To ze?
ale ja dodnes ziadny papier o ukonceni doma nemam ale taky papier existuje uz u nich :evil: :evil: :evil: to je fakt
a tymto tu mam dalsi problem ...kedze to nenecham tak idem pisat na prokuraturu ako je to mozneeee :evil: a co ma najviac zaujima kto to zamna podpisal??????
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od Janka81 » Pon Sep 06, 2010 12:25 pm

inguli píše:
mazarka123 píše:dakujem a este by som rada vedela ako sa dozviem ci ho uz vypocuvali a lebo co sa v tej veci robi ci mam byt aktivna ja alebo treba aj policajtov trosku v danej veci popohnat?



treba na policiu tlacit tlacit apon u nas
ja som podala trestne na exa pred presne rokom a som vkuse chodila na policiu co a ako stlenejake "vyhovorky"a nakoniec prednedavnom som sa dozvedela ze je to uz v marci ukoncene...to jest ze som to musela podpisat kedze ja som podala to To ze?
ale ja dodnes ziadny papier o ukonceni doma nemam ale taky papier existuje uz u nich :evil: :evil: :evil: to je fakt
a tymto tu mam dalsi problem ...kedze to nenecham tak idem pisat na prokuraturu ako je to mozneeee :evil: a co ma najviac zaujima kto to zamna podpisal??????


aspon vidíš moja,aký bordel máme v republike!! :roll: :cry: Pekne sa sťažuj,nech aspon niečo robia
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť