Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Alergie a ekzémy - Ach ten ekzem

od dannii » Str Jan 21, 2009 9:00 pm

halo Emi,kde si?normalne mi chybas,ved sa vobec neozves,balicek mas na ceste,zajtra by tam mal byt
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od dannii » Štv Jan 22, 2009 11:44 pm

ahoj Emi,pisala som ti,ale neviem,ci ti to prislo, :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od eminga » Štv Jan 22, 2009 11:49 pm

Ahoj Dannii, ďakujem za balíček dnes mi prišiel, ďakujem aj za aviváž je super, krásne vonia a aj za darček, pošli si číslo účtu :!: :!: malú som dnes do škôlky nedala, nemala som to srdce, ráno a pred spaním hrozne plače a zajtra povedala, že pôjde, uvidíme či zase na šmyku :twisted: ...a bradu si doškriabala, dúfam, že jej ostane jazva :evil: a vidíš ako reaguje každé dieťatko ináč, nám ten excipial robí dobre a tá mastička a-derma čo si mi poslala je super, keď ide dieťa napr. do plavárne, do mora...to sa používa pred kúpaním a na pokožke sa urobí taký ochranný film a potom tú kožu nedráždi. A vy ako, malinká bude mať kedy 3 rôčky??
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Uto Nov 13, 2007 1:00 am

od dannii » Štv Jan 22, 2009 11:55 pm

n ahojEmi,v prvom rade nemas zaco,ja rada pomozem,ziadne cislo ti neposlem,pisala som,ze je to odomna pre malu.trcalo by mi to doma,takto sa to niekomu zide a som rada,ze malinkej. :lol: .malinka takreauje na skolku,je mi jej luto,normalne trpim s vami,mna to caka s malou tiez,ale ona sa hrozne tesi do skolky.ona bude mat 6.novembra 3rocky,ale ide v septembri do skolky,tam je naval,tak sme ju prihlasili,lebo pojde do toho sanatoria.inac ako sa jej tam paci?co kamaratky,ucitelky?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od eminga » Pia Jan 23, 2009 12:32 am

Dannii tak dobre ja pošlem tvojej malej tiež darček :lol: a aj mne sa malá tešila do škôlky a neviem čo sa jej nepáči učiteľky má super a kamarátku len jednu, ostatné tri prídu v priebehu dvoch mesiacov, tak bude lepšie. A aký je rozdiel v tom sanatóriu oproti klasickej škôlke?? a malá je veľká, ja nemám váhovo ani jedno dieťa po mužov (najstaršia ma o dva týždne venček, všetko je mu malé tak drží diétu) :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Uto Nov 13, 2007 1:00 am

od dannii » Pia Jan 23, 2009 12:41 am

neposielaj nic,nechaj to tak.ja som naozaj rada pomohla.e tam velky rozdiel,oni maju avsetko antialericke,spinkaju pri solnych lampach,maju upravenu stravu bez alernov,maju tam lekarku a staraju sa o ne sestricky,boli sme tam,malej sa tam velmi paci a mne tiez,je to ako normalna skoka,len lepsia,budem mat istotu,ze moje dieta bude v pohode aj po zdravotnej stranke.mala si zvykne a bude dobre,neboj,len tym ,ze ma ekzemik,tak je citlivejsia,a chodi tam kratko,tak je to normalne. :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od eminga » Pia Jan 23, 2009 11:20 pm

ahoj Danii, tak to vám tak tíško závidím (samozrejme v dobrom a malej to zo srdca prajem) :lol: , že je taká možnosť, ja uvidím ako bude ďalej, dnes prišla domov z nádchou, vraj jej bola zima a mikinka v skrini :evil: ale malý úspech, dnes prvý krát neplakala, asi si uvedomila, že je už piatok a cez víkend je doma :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Uto Nov 13, 2007 1:00 am

od dannii » Sob Jan 24, 2009 1:16 am

ahoj Emi a vy tam ozaj nic take nemate?je mi malej luto,ale vidis,zvladla a stale to bude len lepsie,daj jej do nosteka tie kojenecke nasivinky a prejde jej to a pozdravuj ju odomna,ja dufam,ze sa v lete uvidime,velmi si to prajem.teraz som prisla,bola som u kamaratky na 7poschodi a musela som dole,lebo mala mala hisak,ze kde som a muz zufaly,nevedel,co s nou a to tu je aj svokra,ale mala chcela len maminku,este je hore a pozoruje ma z nasej postele,do svojej uz nechce ist :cry: :cry: .mala sa drzi,sopm zvedava dokedy,lebo ja moc neverim,ale uvidime
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od eminga » Uto Jan 27, 2009 12:26 am

Ahoj Dannii, už som ti písala...ako som dala malú zaočkovať proti pneumokou a aj proti chrípke neviem čo jej zaberá, ale keď dostane nádchu tak jej trvá dva dni :D a iba na noc dávam nasivin..som rada, že sa držíte, a nedávaš ju vašim, alebo svokre, aby nebola na teba taká naviazaná?? Tvoja má také isté reakcie ako moja , je veľmi naviazaná na mňa to preto, že som celé dni len ja s ňou, dokonca čajík, obliecť všetko len maminka a keď ma objíme s tými malými ručičkami a povie: vieš že ťa veľmi ľúbim, tak by som ju zožrala :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Uto Nov 13, 2007 1:00 am

od dannii » Uto Jan 27, 2009 11:00 am

ja som malu dalal zaockovat proti pneumokokom tiez,ale nam vakcina proti chripke nebola odporucena,ze ekzematici to zle znasaju,tak neviem.mala je nenomalne naviazana,mama aj svokra by si ju zobrali,ale velmi place.tak dufam,ze sa to nejako vyriesi,lebo je to otras.ale tiez ma hned dostane,ked pozre tymi kukadlami :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od eminga » Str Jan 28, 2009 10:41 pm

to som ani nevedela, ja keď som malú dávala zaočkovať proti pneumokoku, tak to bolo teraz v decembri, ten egzémik má teoreticky ukľudnení, od leta nemáme hormón, tak mi doktorka sama ponúkla či nechcem dať zaočkovať aj proti chrípke a ako som spomínala aj nádcha za chvíľu prejde :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Uto Nov 13, 2007 1:00 am

od dannii » Str Jan 28, 2009 10:48 pm

tak to je parada.my sme mali tiez v lete pazu od hormonov,len my musime z toho ozaj vyrast,tiez si myslim,ze okolo tretieho roku to bude lepsie.inac ma to stale len na tvarcke,este telicko je zatial klud,uvidime dokedy :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od eminga » Štv Jan 29, 2009 4:48 pm

ahoj Danii my to máme tiež len na tváričke, keď je už po telíčku, tak to je "vrchol", vždy sme to riešili len u doktorky, ale v poslednej dobe (1/2 roka) keď to podchytím včas, stačí raz max. 2x natrieť locoid z holtom a ráno je ok :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Uto Nov 13, 2007 1:00 am

od dannii » Štv Jan 29, 2009 4:51 pm

eminga píše:ahoj Danii my to máme tiež len na tváričke, keď je už po telíčku, tak to je "vrchol", vždy sme to riešili len u doktorky, ale v poslednej dobe (1/2 roka) keď to podchytím včas, stačí raz max. 2x natrieť locoid z holtom a ráno je ok :lol: :lol:
no dnes som bola na imunologii a uz mame pozitivne len vajicko aj to velmi kleslo,tak sa vytesujem,dostali sme ten elidel,co som ti pisala,bezhormonova mast,inac holtov nam pomohol,je v pohodke,este nieco vidiet,ale da sa :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od eminga » Štv Jan 29, 2009 5:22 pm

veď to je super!! to znamená, že sa to lepší, pomalými krôčikmi, ale isto najhlavnejšie oddialiť podávanie hormónu, elidel ideš podávať prvý krát?? potom mi napíš ako vám zaúčinkuje :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Uto Nov 13, 2007 1:00 am

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť