Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Zuby - ach tie zubky...

od peetra » Pon Feb 02, 2009 5:01 pm

boze aj mne je jej strasne luto ale uz to musime vydrzat dufam ze tie antibiotika nam rychlo zaberu lebo je to strasne nikomu neprajem :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Sob Sep 15, 2007 12:00 am

od dannii » Pon Feb 02, 2009 5:05 pm

Peti a nie je jej dobre vo vodicke?zeby si ju kupala v repiku,ten zapal by ustupoval
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od peetra » Pon Feb 02, 2009 7:04 pm

no vies co taka je mrzuta ze ju vecer ledva okupem len lezi potom chodi tak nervozne a uz viem ze by chcela cikat ale boji sa a potom uz sa inak neda dam ju nasilu :( na noc jej dam ti antibiotika tak dufam ze jej to trosku pomoze :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Sob Sep 15, 2007 12:00 am

od dannii » Pon Feb 02, 2009 7:08 pm

no musi to pomoct.tiez by som bola taka zufala,to sme ese nemali,tak dufam,ze nas to obide.pozdrav ju odomna zlaticko malicke
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od peetra » Pon Feb 02, 2009 8:31 pm

:) dakujeme odovzdam zajtra uz spinka.no ale aj tak som nezvitazila minula som pomali polovicku antibiotik najprv do caju dala si na jazyk vyplula potom na lyzicku tak revala sotila do mna a vyliala som to,potom 3x nic. takze nevypila ani kvapku antibiotik :evil: uz si neviem rady nejde to ani po dobrom ani po zlom :!: a to sme s nou bojovali ja aj manzel :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Sob Sep 15, 2007 12:00 am

od dannii » Pon Feb 02, 2009 10:19 pm

peetra píše::) dakujeme odovzdam zajtra uz spinka.no ale aj tak som nezvitazila minula som pomali polovicku antibiotik najprv do caju dala si na jazyk vyplula potom na lyzicku tak revala sotila do mna a vyliala som to,potom 3x nic. takze nevypila ani kvapku antibiotik :evil: uz si neviem rady nejde to ani po dobrom ani po zlom :!: a to sme s nou bojovali ja aj manzel :cry:
a nepije v noci?zeby si jej dala v polospanku
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od nanaaa » Pon Feb 02, 2009 11:01 pm

Peti, ja malému antibiotiká miešam s medom a dám mu to do tej dávkovacej trubičky od Nurofenu, nech si to sám pomaly cucká.Uzdravte sa, držím palčeky.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 489
Registrovaný: Štv Sep 04, 2008 10:45 am

od peetra » Uto Feb 03, 2009 9:45 am

dannii píše:
peetra píše::) dakujeme odovzdam zajtra uz spinka.no ale aj tak som nezvitazila minula som pomali polovicku antibiotik najprv do caju dala si na jazyk vyplula potom na lyzicku tak revala sotila do mna a vyliala som to,potom 3x nic. takze nevypila ani kvapku antibiotik :evil: uz si neviem rady nejde to ani po dobrom ani po zlom :!: a to sme s nou bojovali ja aj manzel :cry:
a nepije v noci?zeby si jej dala v polospanku
vies co dani uz som chcela aj tak ale po tyzdni konecne uz normalne spi nechcela som ju budit :cry: no budem skusat teraz ked mi ich vypije budem ju muset zobudit aj v noci lebo kazdych 12hod ma brat antibiotika.inak dobre ranko a pekny dnik vam prajeme
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Sob Sep 15, 2007 12:00 am

od peetra » Uto Feb 03, 2009 9:54 am

nanaaa píše:Peti, ja malému antibiotiká miešam s medom a dám mu to do tej dávkovacej trubičky od Nurofenu, nech si to sám pomaly cucká.Uzdravte sa, držím palčeky.
ahoj nannaaa uz som jej to skusala davat aj v tej trubicke aj v striekacke a nic :cry: med nechce lebo nema rada sladke a to je ten problem ze vseetky tie sirupy su sladke a ona to proste nechce to skor vypije ten hnusny kalciovy sirup :? a tie antibiotika co teraz ma su tak sladne ze ja to do nej fakt asi nedostanem :cry: ale dakujem za radicku :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Sob Sep 15, 2007 12:00 am

od dannii » Uto Feb 03, 2009 10:40 am

ahoj Petka,moja mala nenasa tiez tie sladke sirupy,tak mi doktorka predpisuje bud nejake horke alebo liekovu formu,myslim tabletkovu,mala to lepsie znasa,som rada,ze spinkala celu noc :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od peetra » Uto Feb 03, 2009 12:17 pm

no je to tazke s tymi nasimi deturencami ale co uz ved su to nase pokladiky :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Sob Sep 15, 2007 12:00 am

od dannii » Uto Feb 03, 2009 12:24 pm

a krasne pokladiky :wink: :wink: .vy to zvladnete,neboj a potom bude vsetko po starom.inac ma napadlo,daj jej potom urobit testy na imunitu u alergologicky,mozno ju ma slabsiu a potrebuje podporit imunitu
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od peetra » Uto Feb 03, 2009 1:42 pm

no to mozem vyskusat ale mi byvame fakt malo chore toto bolo prvy krat co sme mali taketo problemy lebo ja jej davam na imunitu dlhodobo ten nutrolinB a nebyva chora.ja si ani nepamätam kedy bola naposledy chora :? ale toto obdobie je strasne dufam ze ked sa z tohoto dostaneme bude pokoj.a ked bola naposledy chora tak to mala odomna lebo ja som bola po dvoch rokoch chora dostal to odomna manzel a hnet nato mala :( hlavne nech uz je to za nami :( dost co ja mam problemy na cely zivot vzhladom nato ze mam stitnu zlazu :( a to je dedicne :( len dufam ze ninus take problemy mat nebude :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Sob Sep 15, 2007 12:00 am

od dannii » Uto Feb 03, 2009 2:08 pm

nemoze mat take problemy,to by bolo hrozne nespravodlive.musis vert a bude dobre,Emus vyzera strane,ale neskriabe sa,tak tie homeopatika su na nieco dobre.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od peetra » Uto Feb 03, 2009 4:53 pm

inak to uznavam ze niekto namiesto hnusnych tabletiek dava homeopatika nemam s tym sice skusenosti ale tie zevraj neskodia.to je super ze sa emus tak drzi :) drzime jej palceky nech je to len a len lepsie :) ja stale tajne dufam ze nebude mat ninus take problemy ako ja.ale nikdy nebolo tak zle aby nemohlo byt este horsie.a ja mam taky pocit ze moj zivot je horor.az na jednu vinimku ze mam ninusku :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Sob Sep 15, 2007 12:00 am

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť