Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Zuby - ach tie zubky...

ach tie zubky...

od peetra » Pon Jan 26, 2009 12:39 pm

BABULENKY PORADTE MI MAM SKORO 3ROCNU DCERKU KTOREJ TERAZ IDU DVE STOLICKY A UZ SOM NA KONCI ZO SILAMI STALE MA HORUCKY NECHCE SI TO DAT ANI POZRET ANI NATRET....NEJE LEDVA SA NAPIJE TROSKU VODY :cry: :cry: NEVIETE MI PORADIT NIECO CO BY JEJ ZABRALO MOZE BYT AJ MASTICKA NATREM JEJ TO AJ NA SILU :!: ALEBO MATE SKUSENOST KOLKO TO ASI TRVA KYM VYDU :?: JA SOM SI MYSLELA ZE ZUBKY UZ MAME ZA SEBOU A TERAZ TOTO :cry: DAKUJEM
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Sob Sep 15, 2007 12:00 am

od sisu22 » Str Jan 28, 2009 2:32 pm

Peti aj ja mam s tych zubkov fakt nervy a som zufala...teraz mame sice klud,vyzeralo to ze pojde ocny,a nejako sa mu nechce :roll: mojmu malemu nezaberalo absolutne nic... :twisted: ale ked som mu to potrela alpou,chvilu mu to povolilo,a spinkal...no ucinkovat bude,ked skusis,aj ked nie dlho,ale potom mozes zopakovat :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od sonka776 » Str Jan 28, 2009 3:37 pm

ahojte, ja som to potierala takou fialovou genciánkou z lekárne, malý bol celý fialový ale zaberalo to, puska mu po tom tak stŕpla a zúbky neboleli :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 150
Registrovaný: Pia Jan 02, 2009 3:24 pm

od peetra » Str Jan 28, 2009 3:57 pm

ach babulenky tak dakujem.ale co som zistila tak dnes som bola u dr a on mi vravi ze to jej nejdu stolicky ale to je zapal nejaky ze nejaka infekcia:cry: a nic jej na to nedal.tak ja neviem uz 4 dni nejedla :cry: povedal ze to prejde samo :( no ja teda neviem stale je nervozna ani v noci nespi uz som z toho na nervy ale fakt :( ani nevedel ze z coho to ma ze asi virus.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Sob Sep 15, 2007 12:00 am

od sisu22 » Str Jan 28, 2009 5:44 pm

peetra píše:ach babulenky tak dakujem.ale co som zistila tak dnes som bola u dr a on mi vravi ze to jej nejdu stolicky ale to je zapal nejaky ze nejaka infekcia:cry: a nic jej na to nedal.tak ja neviem uz 4 dni nejedla :cry: povedal ze to prejde samo :( no ja teda neviem stale je nervozna ani v noci nespi uz som z toho na nervy ale fakt :( ani nevedel ze z coho to ma ze asi virus.


to co mas za chuja doktora??? :twisted: to jej nic nedal,ved predsa ak to je infekcia mal jej nieco dat :twisted: skoc do lekarne,urcite ti nieco daju... sa necudujem ze je nervozna,ked ju to chuda boli :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od peetra » Str Jan 28, 2009 6:01 pm

no sisu aj ja som sa cudovala ale mna uz to boli s nou je mi az do placu ked ju vidim :cry: len najhorsie je ze ani neviem co to je za infekciu tak aby som jej s niecim neuskodila ale opytam sa v lekarni mozno mi fakt poradia.este to nikdy nemala tak nemam s tym ani skusenosti ja som si myslela ze zuby :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Sob Sep 15, 2007 12:00 am

od peetra » Str Jan 28, 2009 6:03 pm

no a musi ju to pekne bolet ked sa aj v noci budi na to jak ju to boli :cry: som zufala :( ja som sa velmi cudovala ze jej nic nedal :!:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Sob Sep 15, 2007 12:00 am

od sisu22 » Str Jan 28, 2009 8:48 pm

peetra píše:no sisu aj ja som sa cudovala ale mna uz to boli s nou je mi az do placu ked ju vidim :cry: len najhorsie je ze ani neviem co to je za infekciu tak aby som jej s niecim neuskodila ale opytam sa v lekarni mozno mi fakt poradia.este to nikdy nemala tak nemam s tym ani skusenosti ja som si myslela ze zuby :?


v lekarni budu isto vediet..ja chodim do lekarne,vzdy ked sa mi nieco nezda,a v pohode...dufam,ze aj vy mate mudreho lekarnika ako mi...neboj,urcite jej nedaju hocico :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od sisu22 » Str Jan 28, 2009 8:49 pm

peetra píše:no a musi ju to pekne bolet ked sa aj v noci budi na to jak ju to boli :cry: som zufala :( ja som sa velmi cudovala ze jej nic nedal :!:


co si si neotvorila usta,nech ti daco predpise,alebo aspon poradi!! darmo.slovenski lekari to maju na haku,cest vynimkam :twisted:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od peetra » Str Jan 28, 2009 10:48 pm

no ale on mi tam daval nejake vitaminy a ja som si ani neuvedomila (az v lekarni) ze mi nic nedal na tie usta :( ja som ties jak tatar ale mala plakala on mi tam rozpraval a v tom chaose som aj odisla :( behnem zajtra do lekarne a uvidime co mi povedia dam ti vediet zatial ti dakujem za radicky a za vypocutie :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Sob Sep 15, 2007 12:00 am

od sisu22 » Str Jan 28, 2009 10:53 pm

peetra píše:no ale on mi tam daval nejake vitaminy a ja som si ani neuvedomila (az v lekarni) ze mi nic nedal na tie usta :( ja som ties jak tatar ale mala plakala on mi tam rozpraval a v tom chaose som aj odisla :( behnem zajtra do lekarne a uvidime co mi povedia dam ti vediet zatial ti dakujem za radicky a za vypocutie :)


nato tu su take mamky ako ja :oops: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od dannii » Str Jan 28, 2009 11:01 pm

peetra píše:no ale on mi tam daval nejake vitaminy a ja som si ani neuvedomila (az v lekarni) ze mi nic nedal na tie usta :( ja som ties jak tatar ale mala plakala on mi tam rozpraval a v tom chaose som aj odisla :( behnem zajtra do lekarne a uvidime co mi povedia dam ti vediet zatial ti dakujem za radicky a za vypocutie :)
ahoj Ptka a nema ona v ustockach taky povlak,je to velmi bolestive,my sme si tym presli s tou starsou,davala na bekomplex a pomohlo,na spinkanie jej daj nieco od bolesti,alebo fenistil kvapky,bude lepsie spinkat a pusinku jej vyplachuj repikom,nam to pomohlo
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od peetra » Štv Jan 29, 2009 10:39 am

ahoj dani no ten B komplex nam dal a to by jej malo pomoct ja ze to je len vitamin :? no teraz som mu volala ze ju to boli ze co jej mam kupit a povedal mi ze tu vodicku tantum verde tak vyskusam.dani ja ani neviem ako to vyzera lebo jej nemozem otvorit usta a ked som sa pokusila tak ma tak uhrizla :lol: ale zas v noci stale plakala ze ju to boli a teraz je tak protivna ze az.ale dakujem za radicky vyskusam aj ten repik :!: ale ja ani neviem z coho to ma on povedal ze si to mohla chipsami poskrabat a potom tam nastala ta infekci :( ale moze byt lebo sladke neje ale chipsiky luby :D pekny den vam prajem babulenky
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Sob Sep 15, 2007 12:00 am

od peetra » Štv Jan 29, 2009 11:23 am

NO BABY TAK SOM BOLA V LEKARNI A ZE TO TANTUM VERDE JE OD 4ROKOV JA NEVIEM CO MI TO DAL TEN DR :!: ALE HNED MI PORADILI AJ MI ZAROBILI TAKU VODICKU AJ TAKY BYLINKOVY SPRAY MI DALI AJ GEL.TAK DUFAM ZE UZ NEBUDE PLAKAT ZE SA JEJ TO TROSKU UKLUDNI :) DOTERAZ MANZEL S MALOU BOJOVAL ABY JEJ DAL TEN SPRAY NO TO KEBY STE VYDELI :lol: CISTA KOVBOJKA :? TAK TERAZ SA BUDEM MODLIT ABY JEJ TO CO NAJSKOR ZABRALO :) DRZTE NAM PALCEKY :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Sob Sep 15, 2007 12:00 am

od sisu22 » Štv Jan 29, 2009 2:14 pm

vidis,v lekarni su niekedy sikovnejsi ako pani "Dr." :twisted: drzime palecky :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť