Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Jedenie a pitie - Ako odučím dieťa od flaše?

od leinka » Pia Sep 12, 2008 2:57 pm

my sme tiež pri každom vycikaní sa do nočníka tlieskali ako najatí,každý kto bol na blízku a malej sa to páčilo,tak sa vždy snažila vycikať.A tiež som ju posadzovala na nočník hned ako začala sedieť,ale našťastie ju to neprešlo....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 264
Registrovaný: Ned Feb 10, 2008 1:00 am

od alex » Pia Sep 12, 2008 3:06 pm

no my sme už robili všeličo ...aj sme tlieskali aj neviem čo ale malo to asi taký účinok, že keď som išla na wc ja, tak malý potom tlieskal mne že šikovná si maminka :D :D :D a hlavne keď ide kakať tak aj povie že kadim, ale akonáhle ho dáme či už na nočník alebo wc tak sa sekne a nevykadí sa celý deň....tak preto ho nechem nejako stresovať. Ono by bolo jednoduchšie kebyže mi kaká iba 1x za deň, ibaže on koľkokrát aj 3-4x počas dňa...a to sa veru nedá nechať ho bez plienky a ísť von...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od pipula » Pia Sep 12, 2008 3:13 pm

To sme mali aj my tak... Že ked sme ho posadili na nočník, tak pritom bol samozrejme taký hukot a potom sa zasekol... A vôbec nechcel kakať už ani do plienky....Čo sa bál, že ho posadíme na nočník....Tak som ho potom nechcela trápiť, lebo ho len zbytočne bruško bolelo.... Potom sme mali, že sa pýtal cikať, ale istý čas, ked chcel kakať si pýtal plienku, že ide s@rať.... Normálne to povedal, že on chce .... a priniesol mi aj plienku aby som mu ju dala..... Len raz sa mi stalo,že ho to chytilo aj vonku a našťastie som tú plienku mala zo sebou , a tak som mu ju dala... Normálne sa vykadil, len problém bol ten, že on akonáhle sa vykadí, sa mu utrie zadok a on musí ísť ešte hned pod vodu... To má odmalička taký zvyk a neviem ho od toho odnaučiť - stále nechápe, že zadok má čistý .. On musí ísť pod sprchu...No a vonku, som ho utrela ale neumyla a vlhčiace nepomohli.... Tak sa doma umyl až po nejakých 2hodinách a to sa mu asi vrylo do hlavy a odvtedy sa pýtal už aj kakať na šerblík....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 177
Registrovaný: Str Aug 20, 2008 11:51 am

od marrusska » Pia Sep 12, 2008 11:56 pm

alex píše:no my sme už robili všeličo ...aj sme tlieskali aj neviem čo ale malo to asi taký účinok, že keď som išla na wc ja, tak malý potom tlieskal mne že šikovná si maminka :D :D :D a hlavne keď ide kakať tak aj povie že kadim, ale akonáhle ho dáme či už na nočník alebo wc tak sa sekne a nevykadí sa celý deň....tak preto ho nechem nejako stresovať. Ono by bolo jednoduchšie kebyže mi kaká iba 1x za deň, ibaže on koľkokrát aj 3-4x počas dňa...a to sa veru nedá nechať ho bez plienky a ísť von...
aj my sme tlieskali a ochkali ale nepomahalo to ale nikdy som na nu nekricala alebo nenutila malu ze musi za kazdu cenu ist na nocnik.ukludnovala som sa tym ze do skoly predsa s plienkou nenastupi a raz nejakym sposobom musi prist ten zlom a aposadi sa na nocnik. ale to je u kazdeho ine. nechceme mat predsa deti s nejakymi psych. blokmi ale bez plienky, no nie?my byvame v dome a mame dost velku zahradu a napriklad teraz v lete sa mojej malej veeelmi pacilo cikat do travicky,az sa tesila ked si vyberala ze kde sa dnes vyciká,teda na ktorom mieste :D raz sa nam dokonca podarilo ocikat aj nasho psa :D :D odvtedy na neho chcela cikat stale. chudak pes.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 53
Registrovaný: Ned Apr 06, 2008 12:00 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť