Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Bývanie a domácnosť, záhrada - Aku farbu do detskej izby

od nanuk59 » Sob Aug 07, 2010 8:26 am

preco ze tmu tam budeme mat?ved ked ju namalujeme na oranzovo a budu na nej male zelene otlacky tak to bude pekne a nie tmave.tak to si myslis asi len TY!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Ned Júl 18, 2010 1:51 pm

od alex » Sob Aug 07, 2010 11:46 am

nanuk59 píše:preco ze tmu tam budeme mat?ved ked ju namalujeme na oranzovo a budu na nej male zelene otlacky tak to bude pekne a nie tmave.tak to si myslis asi len TY!


ja stale hladam kto ti napisal, že tam budete mať tmu ... nikde to nevidim, ale osobne by som takuto kombináciu nezvolila.
Určite záleží aj od tónu farby, ale keď napíšeš oranžová s trávovo zelenou príde mi to tiež tmave a agresívne.
Skôr by som volila marhulovú, ale zas tieto dve farby dokopy sa mne osobne nepáčia. Skôr by som zvolila nejakú nálepku ako tu bolo spomínané.
Alebo by som dala jemnú pistáciovo-zelenú farbu a tie odtlačky rúčok v sýtejšej zelenej, ale nie zas na celu stenu len nejaku časť ...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od sandras » Sob Aug 07, 2010 1:52 pm

my sme mali doteraz v izbičke kombináciu farieb, od ktorej nas odrádzali, ale nakoniec to so zladením bordúry a doplnkov vyzeralo celkom pekne a to ružovú + žltú (kuk moja galeria) ... už ma dcera 9 rokov, takže už je to pre nu trošku cukríkové, ale ked sme to robili, mala 4 roky a želala si princezničkovú izbu

teraz je vela odtienov a farieb, ak pojdete do profi štúdia na miešanie farieb, aj vam poradia, ktoré sa spolu hodia (určite sa spolu hodí aj oranžováa zelená, len musia byť správne odtiene), maju take vzorkovníky. Vždy by mala byť jedna farba dominantná (napr steny), jedna doplnujúca (doplnky a príp. časť steny) a ako tretia by sa mala brať do úvahy aj farba podlahy a nábytku.

Do detskej by som nevyberala ako dominantné nejaké ostré farby ako červená (trošku može byť, ale nie napr. pri pracovnom stole školáka), svietivá oranžová. A ani chladné farby ako ľadovo-modrá.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od inguli » Sob Aug 07, 2010 4:18 pm

alex píše:
nanuk59 píše:preco ze tmu tam budeme mat?ved ked ju namalujeme na oranzovo a budu na nej male zelene otlacky tak to bude pekne a nie tmave.tak to si myslis asi len TY!


ja stale hladam kto ti napisal, že tam budete mať tmu ... nikde to nevidim, ale osobne by som takuto kombináciu nezvolila.
Určite záleží aj od tónu farby, ale keď napíšeš oranžová s trávovo zelenou príde mi to tiež tmave a agresívne.
Skôr by som volila marhulovú, ale zas tieto dve farby dokopy sa mne osobne nepáčia. Skôr by som zvolila nejakú nálepku ako tu bolo spomínané.
Alebo by som dala jemnú pistáciovo-zelenú farbu a tie odtlačky rúčok v sýtejšej zelenej, ale nie zas na celu stenu len nejaku časť ...


alex ja som radke pisala ze to bude tmave ale som potom zmazala kedze som zle citala som nejako vynechala ze podklad bude oranzova...no aj tak divna kombinacia..
ale kazdemu sa paci nieco ine :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od lidka06 » Sob Aug 07, 2010 8:46 pm

Hlavne nie cervenu do izby pre dietatko !!!! Cervena je totiz AGRESIVNA farba!!!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 360
Registrovaný: Str Jún 17, 2009 9:01 pm

od otrida11 » Sob Aug 07, 2010 9:06 pm

lidka06 píše:Hlavne nie cervenu do izby pre dietatko !!!! Cervena je totiz AGRESIVNA farba!!!!


ALE HROZNE SEXI. :wink:

SORRY, TO AKOZE PRE NAS. MAMINY... :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

od sandras » Sob Aug 07, 2010 9:08 pm

ja plánujem kombináciu striebro-sivej a červenej do spálne. To bude riadne "agresívne" :lol: :lol: :lol: :oops:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od otrida11 » Sob Aug 07, 2010 9:10 pm

sandras píše:ja plánujem kombináciu striebro-sivej a červenej do spálne. To bude riadne "agresívne" :lol: :lol: :lol: :oops:


OJOJOJ. :oops: :oops: :oops:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

od lidka06 » Sob Aug 07, 2010 9:39 pm

sandras píše:ja plánujem kombináciu striebro-sivej a červenej do spálne. To bude riadne "agresívne" :lol: :lol: :lol: :oops:


Tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy kokso to bude tiect aj po rymsach sandras.
...................... ten pot ......................... :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 360
Registrovaný: Str Jún 17, 2009 9:01 pm

od sandras » Sob Aug 07, 2010 9:47 pm

išli sme objednať farbu ... ku kamoške, maju s tým obchod ... a ked manžel povedal, že čerevnú, tak hned reakcie "kde, do spáne za postel???" :lol: :lol: :lol: No nakoniec sme sa rozhodli to trošku odložiť ... teraz len obývačku a detské izby a spálnu až nakoniec.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od nanuk59 » Ned Aug 08, 2010 10:31 am

no samozrejme ze tie otlacky pojdu len na jednu stenu a to na tu, kde bude mat postel.A nebude to mat taku farbu ako je trava, ale taku bledsiu, lebo sme si dali vypracovat navrh a tiez sme zbadali keby to je taka tmava oranzova a este aj tmava zelena bolo by to tmave, tak sme sa zhodli, ze dame taku orazovu ale bledu taku marhulkovu a aj blede tie otlacky.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Ned Júl 18, 2010 1:51 pm

od livijja » Str Aug 11, 2010 11:16 pm

mile maminky tak konecne mame pomalovane , nechali sme maleo si vybrat arbu a zvolil si zelenu dali sme mu navyber flasticky a vybral krasnu zelenkavu , moje ocakavania sa naplnili izbicka je krasna , sladucko v nej haja a strasne rad sa v nej hra , cize som maximalne spokojna , dakujem za kazdu radu ktoru ste mi poskytli
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 743
Registrovaný: Sob Júl 19, 2008 12:00 am

od sandras » Štv Aug 19, 2010 1:21 pm

dcerkina izba je hotová, foto v galerke :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od inguli » Sob Aug 21, 2010 7:14 pm

aj mne idu davat na buduci tyzden tapetu do detskej ale len dekor a pridu hadam aj postele potom dam foto:)
sandras izbicka je krasna :wink:
livijja ty si tu mala foto?nevidela som
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť