Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Bývanie a domácnosť, záhrada - Aku farbu do detskej izby

Aku farbu do detskej izby

od livijja » Štv Aug 05, 2010 1:30 pm

mamicky chces len poprosit o radu chcem malenu spravit krasnu izbicku no neviem aku farbu mam dat chcem aby bola krasna nie klasicka biela , ak ma niekto nejake napadiky prosim napiste rozmyslala som na modro taku obleckovu alebo zelenkavu co vy na to? len prosim nepiste mi martinka a spol co su proti mne ale naozaj kazdu radu co mate skusenost
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 743
Registrovaný: Sob Júl 19, 2008 12:00 am

od Betty11 » Štv Aug 05, 2010 3:08 pm

My teraz prerábame dom a samozrejme aj maľujeme izby....namalovali sme jednú detskú izbu na modro...nebíčková a tá je úžasnáááá, každý ju chváli, že je naozaj ukľudnujúca, samozrejme sme zvolili tie drahšie farby, umyvateľné..dulux a som max. spokojná. Taktiež aj počítačovu miestnosť sme namaľovali na zeleno...taká hráškovo zelená, pretože mne sa veľmi páči zelená farba, som spokojná, ukľudňuje a podľa mňa je krásna. Už je len na tebe, akú farbu si zvolíš, ja som sa riadila tými farbami, ktoré sa mi páčia. Mala som doma vzorkovník farieb a podľa toho som si vyberala. S manželom sme sa dohodli, že radšej drahšie farby, ktoré môžeme aj umyť, keby niečo...lebo pri deťoch.....!!! :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Pia Júl 25, 2008 12:00 am

od sandras » Štv Aug 05, 2010 3:46 pm

ahoj, my ideme teraz tiež malovať malému a rozhodli sme sa pre svetlomodrú ... ešte neviem, aký presne odtieň, ja by som radšej taký "teplejší" odtieť modrej ... takú do tyrkysova, ale svetlú. Na to mu chcem kúpiť nejaké stenové nálepky, asi autá

Povodne sme rozmýšlali dať odspodu do 1m výšky modrú, potom nejakú bordúru a do stropu žltú.

Dcerke ideme ale dávať na jej stranu izby levandulovú a to by bolo už vela farieb naraz ...

My tiež davame miešať profi-farby Helios Spektra ... zaručujú odtieň a sú umývatelné od capkancov na stene ... a tých bude v izbičke asi neúrekom :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od nanuk59 » Štv Aug 05, 2010 5:21 pm

no my tiež ideme malovať malému a rozhodli sme sa pre oranžovú a urobiť tam odtlačky rúk.Tie budú tak zelenej farby ako je aj tráva.Ale najlepšie je sa rozhodnúť podľa seba a podľa malého, aké farby sa jemu páčia.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Ned Júl 18, 2010 1:51 pm

od inguli » Štv Aug 05, 2010 9:42 pm

nanuk59 píše:no my tiež ideme malovať malému a rozhodli sme sa pre oranžovú a urobiť tam odtlačky rúk.Tie budú tak zelenej farby ako je aj tráva.Ale najlepšie je sa rozhodnúť podľa seba a podľa malého, aké farby sa jemu páčia.


inak betty aj my mame hraskovozelenu a je ozaj ukludnujuca a aj pekna uz 2 krat sme izbu detom malovali a stale tu istu farbu davame
Naposledy upravil inguli dňa Sob Aug 07, 2010 10:47 am, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od livijja » Pia Aug 06, 2010 7:53 am

dakujem maminkam za radu az teraz som sa tu dostala , tak s tymi nalepkami to je velmi dobry napad to skusim dat aj ja a s priatelom sme sa rozhodli ze dame taku farbu kt si maly vyberie sam dame mu na vyber modru oblackovu , taku zelenkavu pistaciovu , aj taku merunkovu a taktiez budeme robit odstup s hora nech sa izbicka oprtiocky zvacsi tak maminky dakujem moc za radu dufam ze dnes uz bude namalovane mame roboty a roboty
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 743
Registrovaný: Sob Júl 19, 2008 12:00 am

od sandras » Pia Aug 06, 2010 8:11 am

včera som akurát hladala nálepky na MMB, je tam viac predávajúcich a maju toho kopuuu, rozne motívy - stačí si len vybrať.
ja chcem aj do obývačky nálepku, taký nejaký kvetinový vzor, alebo ornament a aj obidvom deťom niečo zasa veselé.
Dcerka je mažoretky, videla som tam čírlíderku aj baletku, možno by spravili aj mažoretku + nejaké kvietky a motýliky.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od livijja » Pia Aug 06, 2010 8:13 am

sandras píše:včera som akurát hladala nálepky na MMB, je tam viac predávajúcich a maju toho kopuuu, rozne motívy - stačí si len vybrať.
ja chcem aj do obývačky nálepku, taký nejaký kvetinový vzor, alebo ornament a aj obidvom deťom niečo zasa veselé.
Dcerka je mažoretky, videla som tam čírlíderku aj baletku, možno by spravili aj mažoretku + nejaké kvietky a motýliky.


to je super dajte nick kto to predava , ta obyvacka s kvetinkami to je dobry napad, ja pre maleho by som tomasa na to ficime teraz a gumi macika jedno alebo druhe velmi dobre inspiracie
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 743
Registrovaný: Sob Júl 19, 2008 12:00 am

od sandras » Pia Aug 06, 2010 8:23 am

pošlem ti to cez správy :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od otrida11 » Pia Aug 06, 2010 10:41 am

BABY, KED SA NAHODOU STRETNETE NIEKDE S TAPETAMI :arrow: ZRKADLO, ALE OZAJ ZRKADLO, BOLA BY SOM VDACNA ZA INFO. V OBCHODE SOM NA JEDNO NADABILA, ALE BOLO TO SKOR TAKE AKO KED SA "POZERATE V NEREZE". CHCELA BY SOM TO NALEPIT NA PREDIZBOVE DVERE. ZRKADLO TAM NEMOZEM, TAKZE BY SOM S TOUTO TAPETOU CHCELA DOSIAHNUT ROVNAKY EFEKT. DíííKY
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

od alex » Pia Aug 06, 2010 11:14 am

otrida11 píše:BABY, KED SA NAHODOU STRETNETE NIEKDE S TAPETAMI :arrow: ZRKADLO, ALE OZAJ ZRKADLO, BOLA BY SOM VDACNA ZA INFO. V OBCHODE SOM NA JEDNO NADABILA, ALE BOLO TO SKOR TAKE AKO KED SA "POZERATE V NEREZE". CHCELA BY SOM TO NALEPIT NA PREDIZBOVE DVERE. ZRKADLO TAM NEMOZEM, TAKZE BY SOM S TOUTO TAPETOU CHCELA DOSIAHNUT ROVNAKY EFEKT. DíííKY


ja som kupovala tiež nálepky na mmb a ešte aj takých motýlov, ktorý boli vyrezaný z dreva (alebo takého materiálu) a oni mali aj dekoračné zrkadlá. Podľa mňa to nieje klasické zrkadlo, musí to byť z ľahkého materiálu, keďže sa to na stenu taktiež iba lepí
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8683377&tab=11
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7636141&tab=12
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6571918&tab=3 ... je ich tam viac :-)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od otrida11 » Pia Aug 06, 2010 12:20 pm

alex píše:
otrida11 píše:BABY, KED SA NAHODOU STRETNETE NIEKDE S TAPETAMI :arrow: ZRKADLO, ALE OZAJ ZRKADLO, BOLA BY SOM VDACNA ZA INFO. V OBCHODE SOM NA JEDNO NADABILA, ALE BOLO TO SKOR TAKE AKO KED SA "POZERATE V NEREZE". CHCELA BY SOM TO NALEPIT NA PREDIZBOVE DVERE. ZRKADLO TAM NEMOZEM, TAKZE BY SOM S TOUTO TAPETOU CHCELA DOSIAHNUT ROVNAKY EFEKT. DíííKY


ja som kupovala tiež nálepky na mmb a ešte aj takých motýlov, ktorý boli vyrezaný z dreva (alebo takého materiálu) a oni mali aj dekoračné zrkadlá. Podľa mňa to nieje klasické zrkadlo, musí to byť z ľahkého materiálu, keďže sa to na stenu taktiež iba lepí
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8683377&tab=11
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7636141&tab=12
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6571918&tab=3 ... je ich tam viac :-)


SU KRASNE. :wink:
ALE JA SOM TERAZ NASLA TOTO:
http://www.tapety-folie.sk/zrkadlova-sa ... m/d-72743/
TOTO POTREBUJEM. 2METRE.
LEN KED TO NEVIDIM NAZIVO, NEVIEM. :cry:
NA OBRAZKU TO VYZERA SUPPPER. AKO PRAVE ZRKADLO.
LEN TAM V POPISE TO UZ "ZAHMLIEVAJU..." :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

od alex » Pia Aug 06, 2010 12:34 pm

otrida11 píše:SU KRASNE. :wink:
ALE JA SOM TERAZ NASLA TOTO:
http://www.tapety-folie.sk/zrkadlova-sa ... m/d-72743/
TOTO POTREBUJEM. 2METRE.
LEN KED TO NEVIDIM NAZIVO, NEVIEM. :cry:
NA OBRAZKU TO VYZERA SUPPPER. AKO PRAVE ZRKADLO.
LEN TAM V POPISE TO UZ "ZAHMLIEVAJU..." :wink:


ja čo som videla take zrkadlove folie, tak veru vôbec nevyzerali ako na fotke. Sice som sa v nich videla, ale určite nie ako v "pravom" zrkadle.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od sandras » Pia Aug 06, 2010 12:47 pm

podla mna by to muselo byť nalepené na super hladký povrch a aj tak to nebude ako pravé zrkadlo
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od otrida11 » Pia Aug 06, 2010 12:50 pm

alex píše:
otrida11 píše:SU KRASNE. :wink:
ALE JA SOM TERAZ NASLA TOTO:
http://www.tapety-folie.sk/zrkadlova-sa ... m/d-72743/
TOTO POTREBUJEM. 2METRE.
LEN KED TO NEVIDIM NAZIVO, NEVIEM. :cry:
NA OBRAZKU TO VYZERA SUPPPER. AKO PRAVE ZRKADLO.
LEN TAM V POPISE TO UZ "ZAHMLIEVAJU..." :wink:


ja čo som videla take zrkadlove folie, tak veru vôbec nevyzerali ako na fotke. Sice som sa v nich videla, ale určite nie ako v "pravom" zrkadle.


NO VSAK PRAVE... :? LEBO AJ TYTO, CO MAJU TEN REKLAMNY OBRAZOK, TAK TO BY SOM KUPILA HNED... ALE KTO VIE? :?
ASI IM NAPISEM A SPYTAM SA NA TO...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť