Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Bývanie a domácnosť, záhrada - Akú značku práčky???? Poraďte .... ďakujem :)

od sandras » Sob Jan 10, 2009 10:27 pm

na flaky aj škvrny od ovocia používam taky sprej na škvrny z LIDL - je super
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od MartinaGinov » Sob Jan 10, 2009 10:28 pm

Ja aviváž nepoužívam, mi nevonia, kupujem prášky, čo už obsahujú aj aviváž a som spokojná :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 884
Registrovaný: Uto Sep 30, 2008 8:54 pm

od sisu22 » Sob Jan 10, 2009 10:29 pm

sandras píše:na flaky aj škvrny od ovocia používam taky sprej na škvrny z LIDL - je super


tusim ho kupim,ako sa vola???lebo trapny Vanisch mozem akurat tak vyhodit..hnusny strepp!!a to mam aj tekuty,aj normalne v prasku a je to na figu borovu :twisted:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od MartinaGinov » Sob Jan 10, 2009 10:33 pm

sandras píše:na flaky aj škvrny od ovocia používam taky sprej na škvrny z LIDL - je super


Z Lidlu? Fakt? Ja som raz mala Vanish a nikdy viac :evil: a ked som minule videla test magazín, že je to oblb, reklamný podvod, tak som to vyliala :evil:

Vanish, škvr a špiny sa zbavíš ..... a zbavíš sa aj oblečenia, mne vyžralo fľaky a aj farbu na tričku :evil:
Naposledy upravil MartinaGinov dňa Sob Jan 10, 2009 10:35 pm, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 884
Registrovaný: Uto Sep 30, 2008 8:54 pm

od swedulka » Sob Jan 10, 2009 10:35 pm

MartinaGinov píše:Aby som nezabudla, ste o takom niečom počuli: Manžel bol v Electro World a že tam pri kúpe práčky alebo iných spotrebičov dávajú možnosť poistenia napr. práčky na 5 rokov za 85 Eur, ked ti zhorý motor, pokazí sa, máš vodný kameň a neviem čo, tak ti to prídu opraviť ..... sme rozmýšľali, no 85 Eur je dosť a nikdy nevieš či sa ti pokazí do 5 rokov alebo po 5 rokov ..... a peniaze vyšumia do vzduchu :roll:

ano my sme si priplatili na 5 rocnu zaruku okolo 2000Sk.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1150
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

od sisu22 » Sob Jan 10, 2009 10:35 pm

MartinaGinov píše:
sandras píše:na flaky aj škvrny od ovocia používam taky sprej na škvrny z LIDL - je super


Z Lidlu? Fakt? Ja som raz mala Vanish a nikdy viac :evil: a ked som minule videla test magazín, že je to oblb, reklamný podvod, tak som to vyliala :evil:


martinka mi hovor,ja som bola tiez najedovana..som zurila,reku poslem im do telky trik,nech to tam vyperu ked su taki mudri...darebaci :twisted:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od MartinaGinov » Sob Jan 10, 2009 10:36 pm

paradajka píše:
MartinaGinov píše:Aby som nezabudla, ste o takom niečom počuli: Manžel bol v Electro World a že tam pri kúpe práčky alebo iných spotrebičov dávajú možnosť poistenia napr. práčky na 5 rokov za 85 Eur, ked ti zhorý motor, pokazí sa, máš vodný kameň a neviem čo, tak ti to prídu opraviť ..... sme rozmýšľali, no 85 Eur je dosť a nikdy nevieš či sa ti pokazí do 5 rokov alebo po 5 rokov ..... a peniaze vyšumia do vzduchu :roll:

ano my sme si priplatili na 5 rocnu zaruku okolo 2000Sk.


A ako?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 884
Registrovaný: Uto Sep 30, 2008 8:54 pm

od sandras » Sob Jan 10, 2009 10:43 pm

sisu22 píše:
sandras píše:na flaky aj škvrny od ovocia používam taky sprej na škvrny z LIDL - je super


tusim ho kupim,ako sa vola???lebo trapny Vanisch mozem akurat tak vyhodit..hnusny strepp!!a to mam aj tekuty,aj normalne v prasku a je to na figu borovu :twisted:

normálne ich vyrobok
W5 - Pre-wash spray sa to volá
a nastriekam to pred praním, ked maju decka flakate
a vždy zišlo
a ked už je to moc, tak SAVO, ale len na stalofarebne

ja som Vanish a Calgon nekupila ešte nikdy ...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od bubufo » Sob Jan 10, 2009 10:45 pm

MartinaGinov píše:
bubufo píše:ja mam whirpool som s nou spokojna,v parametroch ani v nicom ti neporadim lebo sa v tom nevyznam :D len ja osobne keby som si kupovala zas pracku kupim si plnenu z predu a nie z v rchu ako mam ja


Ja chcem plnenú z predu, manžel pozeral aj plnené z vrchu, no nejak sa mi nepáčia, dosť ľudí sa na ne sťažuje ... zaberú menej miesta ... no neviem prečo :?:


ja ani tak nedavam skor z praktickeho hladiska,z ked z predu na vrch pracky mozem aj hocico polozit, ked je otvorena teraz tak miesto nevyuzijem, a ked ma okienko aj pre deti kino :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2982
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od sandras » Sob Jan 10, 2009 10:55 pm

my mame tiež spredu
ale preto, že mame vymurovany v kupelni pult a aby mi vošla pod ten pult
inak zvrchu plnené su zasa menšie, užšie
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od swedulka » Ned Jan 11, 2009 10:00 am

MartinaGinov píše:
paradajka píše:
MartinaGinov píše:Aby som nezabudla, ste o takom niečom počuli: Manžel bol v Electro World a že tam pri kúpe práčky alebo iných spotrebičov dávajú možnosť poistenia napr. práčky na 5 rokov za 85 Eur, ked ti zhorý motor, pokazí sa, máš vodný kameň a neviem čo, tak ti to prídu opraviť ..... sme rozmýšľali, no 85 Eur je dosť a nikdy nevieš či sa ti pokazí do 5 rokov alebo po 5 rokov ..... a peniaze vyšumia do vzduchu :roll:

ano my sme si priplatili na 5 rocnu zaruku okolo 2000Sk.


A ako?

Vlastne opravujem sa nie na 5 ale na 3 roky.Pozerala som teraz na zarucny.Neviem ako presne (platil manzel),ale na zarucnom je napisane -zaruka 2 roky + 3 roky )
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1150
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

od bubufo » Ned Jan 11, 2009 10:28 am

sandras píše:my mame tiež spredu
ale preto, že mame vymurovany v kupelni pult a aby mi vošla pod ten pult
inak zvrchu plnené su zasa menšie, užšie


ano mas pravdu su uzsie, do malych panelakovych kupelni su dobre
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2982
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od Abelka83 » Ned Jan 11, 2009 9:29 pm

Pripajam sa ja mam aj z predu plnenu ale nepači sa mi nakolko ked zabudem pradlo tak už nemôžem ho doložiť do pračky.Mam aj z vrchu plnenu wirphol a ked zabudnem pradlo doložiť tak jednoducho zastavim pračku a doložim zabudnute pradlo.Takže ja osobne mam radšej z vrchu plnenu pračku.Ja len tolko.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Štv Jún 26, 2008 12:00 am

od MartinaGinov » Ned Jan 11, 2009 10:28 pm

Abelka83 píše:Pripajam sa ja mam aj z predu plnenu ale nepači sa mi nakolko ked zabudem pradlo tak už nemôžem ho doložiť do pračky.Mam aj z vrchu plnenu wirphol a ked zabudnem pradlo doložiť tak jednoducho zastavim pračku a doložim zabudnute pradlo.Takže ja osobne mam radšej z vrchu plnenu pračku.Ja len tolko.



A si s whirlpoolkou spokojná?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 884
Registrovaný: Uto Sep 30, 2008 8:54 pm

od martinar77 » Pon Jan 12, 2009 9:34 am

Ahoj Maťa. No ani si sa nepochválila, že idete kupovať svokre práčku. No, no,no.....Celú diskusiu som si poriadne neprečítala, ale toť moja skúsenosť.....Máme doma Whirpool 6zmysel, plnenú z predu, 1600otáčkovú, energetická triada A+. Som s ňou vééľmi spokojná. Pri žmýkaní síce vydáva zvuk, akoby štartovalo lietadlo, ale nie je to až také hlasné a nepohne sa nám ani o milimeter. Mám ju zabudovanú v kuchynskej linke a hŕkanie tanierov, či pohárov nehrozí. Kupovaná pred 2r. a stálo okolo 15000Sk........Pred tým som mala tiež whirpoolku a robila som v nej všetko. Farbila, vyvárala, škrobila a bola v pohode. Len mi odišla špirála a opravár čo mi ju bol opraviť povedal, že žiadne zmekčovače vody a podobné koniny. Raz začas, vliať 1L.octu a dať na 90° bez predpierky a bude v pohode. Od vtedy to tak robím a keby sme sa nesťahovali, tak mám starú práčku do teraz.........Prací prášok používam ariel a aviváž Whansou. Prášok je síce trošku drahší, ale aviváž stojí 1L.40Sk. a nedám na ňu dopustiť. Krásne vonia a cítiť ju nie len vtedy, keď je prádlo mokré.....Saške som prala veci v Lovely(aj prášok aj aviváž), ale už jej periem veci našim práškom a hoc má citlivú pokožku tak žiadne vyrážky, fľaky a podobne.....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 65
Registrovaný: Pon Sep 15, 2008 10:36 pm

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť