Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Bývanie a domácnosť, záhrada - Akú značku práčky???? Poraďte .... ďakujem :)

Akú značku práčky???? Poraďte .... ďakujem :)

od MartinaGinov » Sob Jan 10, 2009 7:36 pm

Baby, poraďte mi, svokre sa pokazila práčka, tak ideme kúpiť práčku s manželom, a potrebujem aby mi viac ludí, hlavne skúsené mamičky, baby, domáce žienky, povedali svoj názor .... akú značku preferujete, akú používate a myslíte si že je lepšia, kvalitnejšia a vydržíííí????? Aké kritéria beriete do úvahy pri výbere? Spotrebu vody, spotrebu energie, účinnosť prania, účinnosť odstredenia, programy ..... aké sú najlepšie? Ďakujem vopred a dúfam, že táto diskusia mi pomôže pri výbere ..... Martina :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 884
Registrovaný: Uto Sep 30, 2008 8:54 pm

od bubufo » Sob Jan 10, 2009 8:17 pm

ja mam whirpool som s nou spokojna,v parametroch ani v nicom ti neporadim lebo sa v tom nevyznam :D len ja osobne keby som si kupovala zas pracku kupim si plnenu z predu a nie z v rchu ako mam ja
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2982
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od swedulka » Sob Jan 10, 2009 8:19 pm

Ja som mala Whirlpool 10 rokov,ale pred vianocami dosluzila.Teraz mam zase tu znacku,plnenu zhora.Daju sa tam nastavit otacky 400-1200,teplota vody,dlzka prania.Je tam super program 30 stupnov na 30minut.Je so 6 zmyslom,talze si sama reguluje mnozstvo vody.Ale ma stve ,ze na 60 stupnov perie az 2,5 hod. ale to asi uz teraz vsetky nove pracky.da sa na 60 aj na hodinu,ale uz tam nevojde 5kg pradla.Takze tolko moja skusenost.Tiez som zhnala na internete info o prackach,ked sme sli kupovat a velmi mi pomohli informacie.Tak drzim palce ,aby ste dobre kupili..
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1150
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

od peetra » Sob Jan 10, 2009 8:24 pm

dobry vecer no pripojim sa moj nazor Wirpol nikdy.babenky len sa nehnevajte na moj nazor :lol: ja som kupovala teraz nedavno a tiez som zistovala aka je naj znacka a podla mna AEG a je uzasna a ked budem kupovat umyvacku tiez budem volit tuto znacku :!: je to tusim najdraksia znacka ale oplati sa investovat na 100%
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Sob Sep 15, 2007 12:00 am

od alex » Sob Jan 10, 2009 9:01 pm

My máme tiež Whirlpool- 6 zmysel :wink: mne vyhovuje, jediné mínus je, že keď žmýka tak to ako keby štartoval vrtulník :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od swedulka » Sob Jan 10, 2009 9:11 pm

alex píše:My máme tiež Whirlpool- 6 zmysel :wink: mne vyhovuje, jediné mínus je, že keď žmýka tak to ako keby štartoval vrtulník :lol:

:lol: :P :lol: :lol: :lol: Presne tak.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1150
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

od lulyinka » Sob Jan 10, 2009 9:21 pm

martinka ja som tiez za WHIRPOOL mam ju uz vyse 7 rokov a tiez aj chladnicku a som velmi spokojna ...saty biele....nepokrcene...no na jednicku....neviem vobec ake su znacky praciek ale nedaj boze by mi ta vypovedala tak zasa len whirpoolku....

je pravda ze kazdy pozera na spotrebu ..aj na to kolko kil mozes dat...len pobehat po obchodikoch a popozerat...zelam...nech vyberiete dobru pracku...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 86
Registrovaný: Štv Apr 10, 2008 12:00 am

od lulyinka » Sob Jan 10, 2009 9:22 pm

paradajka píše:
alex píše:My máme tiež Whirlpool- 6 zmysel :wink: mne vyhovuje, jediné mínus je, že keď žmýka tak to ako keby štartoval vrtulník :lol:

:lol: :P :lol: :lol: :lol: Presne tak.


noo ...moja mala stale hovori ze pristava lietadlo :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 86
Registrovaný: Štv Apr 10, 2008 12:00 am

od sandras » Sob Jan 10, 2009 9:42 pm

my mame BEKO, už vyše 5 rokov a je to z lacnejších značiek, ale som spokojná
nie je nejaká elektronika v tom, ale mne uplne vyhovuje

inak v kuchyni mame whirlpool ruru, mikrovlnku a varny panel, ale umyvačku nam poradili ARDO, vraj je Whirlpool zbytočne predaržený
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od MartinaGinov » Sob Jan 10, 2009 9:45 pm

lulyinka píše:
paradajka píše:
alex píše:My máme tiež Whirlpool- 6 zmysel :wink: mne vyhovuje, jediné mínus je, že keď žmýka tak to ako keby štartoval vrtulník :lol:

:lol: :P :lol: :lol: :lol: Presne tak.


noo ...moja mala stale hovori ze pristava lietadlo :D :D :D


To vážne, to až tak hučíííí???? A to prečo? My sme pozerali Zanusi, Whirlpool a Beko .... ešte sme neobišli všetky obchody .....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 884
Registrovaný: Uto Sep 30, 2008 8:54 pm

od MartinaGinov » Sob Jan 10, 2009 9:47 pm

bubufo píše:ja mam whirpool som s nou spokojna,v parametroch ani v nicom ti neporadim lebo sa v tom nevyznam :D len ja osobne keby som si kupovala zas pracku kupim si plnenu z predu a nie z v rchu ako mam ja


Ja chcem plnenú z predu, manžel pozeral aj plnené z vrchu, no nejak sa mi nepáčia, dosť ľudí sa na ne sťažuje ... zaberú menej miesta ... no neviem prečo :?:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 884
Registrovaný: Uto Sep 30, 2008 8:54 pm

od adinka33 » Sob Jan 10, 2009 9:49 pm

ahoj Matka, my mame zn. ARDO a som s nou max. spokojna....

je na 5 kg pradla, ma dvojitu triedu A /na ucinnost prania a na spotrebu elektriny/, je uzucka, nie je ako tie klasicke pracky-myslim sirku, je plnena spredu, elektronicka, mam moznost vybrat si kolko chcem otacok, je tam aj program na 5 kg pradla na cca 40 min, rucne pranie, ma 1 funkciu, ze ked nie je na 5 kg programe v pracke tolko pradla, o tolko menej si zoberie vody a o tolko menej zmycha /nie je to 6 zmysel, nejaky Easy logic ci co/......ahoj.....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

od MartinaGinov » Sob Jan 10, 2009 9:50 pm

Takže dobré značky sú AEG, ARDO, Whirlpool rachoce jak lietadlo, BEKO je lacná .... ta ja už sama neviem ktorú značku .... problém je v tom, že tu na východe, máme dosť tvrdú vodu, tak potrebujem takú, ktorá to vydrží a prežije takú záťaž!!! Čo používate na čistenie práčky od vodného kameňa? Počula som že používajú Calgonit, Kameňožrút, ocot ..... Čo používate vy?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 884
Registrovaný: Uto Sep 30, 2008 8:54 pm

od MartinaGinov » Sob Jan 10, 2009 9:51 pm

adinka33 píše:ahoj Matka, my mame zn. ARDO a som s nou max. spokojna....

je na 5 kg pradla, ma dvojitu triedu A /na ucinnost prania a na spotrebu elektriny/, je uzucka, nie je ako tie klasicke pracky-myslim sirku, je plnena spredu, elektronicka, mam moznost vybrat si kolko chcem otacok, je tam aj program na 5 kg pradla na cca 40 min, rucne pranie, ma 1 funkciu, ze ked nie je na 5 kg programe v pracke tolko pradla, o tolko menej si zoberie vody a o tolko menej zmycha /nie je to 6 zmysel, nejaky Easy logic ci co/......ahoj.....


Adi a cenovo asi na kolko víjde približne?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 884
Registrovaný: Uto Sep 30, 2008 8:54 pm

od sandras » Sob Jan 10, 2009 9:55 pm

MartinaGinov píše: máme dosť tvrdú vodu, tak potrebujem takú, ktorá to vydrží a prežije takú záťaž!!! Čo používate na čistenie práčky od vodného kameňa? Počula som že používajú Calgonit, Kameňožrút, ocot ..... Čo používate vy?

no aj na Kysuciach mame tvrdu vodu
a nepoužívam vobec nič, občas dam tabletkovu sol
s tým Calgonom to je vraj len reklamny trik
a čítala som kedysi nejaký test a najlepšie z toho vyšiel český Kamenožrout ... Calgon uplne prepadol
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť