Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Bývanie a domácnosť, záhrada - bielenie

od sandras » Pia Jan 15, 2010 4:55 pm

ja zasa nemám rada, ked prádlo výrazne vonia po aviváži ... kvoli tomu, že používam oblúbený parfem a nechcem, aby mi to vôna aviváže prehlušila alebo kazila.

Aspon vieme, že ten prášok je o ničom a nevyhodíme peniažky zbytočne ... občas totiž tiež takto podlahnem reklame a akcii v obchode :oops:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od dubovcanka » Pia Jan 15, 2010 9:34 pm

nevonia výrazne, len keď si blízko tak ho zacítiš. No hlavne záleží aj od toho koľko tej aviváže dáš.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Pon Dec 29, 2008 1:01 pm

od sandras » Sob Jan 16, 2010 11:00 am

tiež mam doma teraz LENOR v takej hnedo-zlatej (lesklej) flaši. Vonia krásne, to kupil manžel, lebo nevedel ktorú :lol: .
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od saskia178 » Ned Jan 17, 2010 11:03 am

No baby :) Toto je debata :) Ja som sa zaregistrovala v EURONA uz davnejsie. Nakupovala som hlavne cistiace prostriedky na dlazku,do kupelky a tak... Potom som si objednala vzorky avivazi :) Pravdu povedat dodnes neviem ktoru si mam objednat lebo krasne vonaju vsetky (ked povesiam pradlo v chodbe voni cely dom :) ) Tak som sa dala na prasky. Mam zlu skusenost s SK praskami bo mi vobec nevyprali malej veci (od broskyne,od výzivy...) Nasla som tam prasok pre deti a je fakt dobry. Na 30tke ide vsetko dole... Dava sa len malicko (su to silne koncentraty) takze po prepocitani je aj cena super...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 126
Registrovaný: Štv Feb 05, 2009 3:52 pm

od smajas » Pon Jan 25, 2010 2:23 pm

saskia178 píše:No baby :) Toto je debata :) Ja som sa zaregistrovala v EURONA uz davnejsie. Nakupovala som hlavne cistiace prostriedky na dlazku,do kupelky a tak... Potom som si objednala vzorky avivazi :) Pravdu povedat dodnes neviem ktoru si mam objednat lebo krasne vonaju vsetky (ked povesiam pradlo v chodbe voni cely dom :) ) Tak som sa dala na prasky. Mam zlu skusenost s SK praskami bo mi vobec nevyprali malej veci (od broskyne,od výzivy...) Nasla som tam prasok pre deti a je fakt dobry. Na 30tke ide vsetko dole... Dava sa len malicko (su to silne koncentraty) takze po prepocitani je aj cena super...


:cry: ...tak na zaklade tohto prispevku som si od Eurony objednala avivaze a to hned dve. A poviem Vam 19 eur aj nieco s postovnym :evil: a som neskutocne sklamana ked som otvorila ICE WIND skoro ma zatiahlo, predstavujete si nieco svieze, a ono to vonia ako panska vonavka taka obycajna, druha je vona dazda take nieco tak ta este ujde pridala som ju k rucne opranej bielizni ..... ALE ZEBY VONALA ASPON IZBA, NIE TO ESTE CELY DOM :( :( :( tak to ani nahodou...... :roll: :roll: :roll: :roll: totalne sklamanie a zbytocne vyhodene peniaze, za ktore som si mohla kupit niekolko flias Lenorov alebo Silanov...asi tolko
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 236
Registrovaný: Pon Feb 23, 2009 12:31 pm

prášok

od dubovcanka » Pon Jan 25, 2010 8:55 pm

Ja som mal z Eurony vzorky pracieho prášku na odstraňovanie škvŕn a bielidlo ale zaručene žiadna zmena na prádle aj keď som ho namočila ako voľakedy keď neboli automatické práčky. Nechápem ako môže tieto prášky kupovať a ešte aj byť spokojný za takú sumu...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Pon Dec 29, 2008 1:01 pm

Re: prášok

od smajas » Pon Jan 25, 2010 9:49 pm

dubovcanka píše:Ja som mal z Eurony vzorky pracieho prášku na odstraňovanie škvŕn a bielidlo ale zaručene žiadna zmena na prádle aj keď som ho namočila ako voľakedy keď neboli automatické práčky. Nechápem ako môže tieto prášky kupovať a ešte aj byť spokojný za takú sumu...


8) snad sa ostatne poucia z nasich chyb :roll: snad sa este niekto prida kto tu znacku kupil a uvidime
:P :P :P takto by sa mali v diskusiach vymienat skusensti, ja som sa bohuzial poucila na vlastnej hluposti, ze som si objednala hned dve tu co mi nevonia davam v albume na vymenu ale nikto ju nechce :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 236
Registrovaný: Pon Feb 23, 2009 12:31 pm

aviváž

od dubovcanka » Uto Jan 26, 2010 8:45 am

asi preto že veľmi drahá. Ako si sama písala môžeš mať viac iných. Ja nekupujem nič voňavé čo sa nedá ovoňať. Tiež som sa raz popálila, keď som rozkázala svokre kúpiť osviežovač vzduchu a priniesla mi taký čo mi pripomínal kadidlo na pohreboch. Hneď som ho vyhodila. začali tu podobnú tému a jej tam dobrá rada, čistič na škvrny z Lidla a dokonca lacnejší ako Wanish. Takže nie vždy drahšie je lepšie...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Pon Dec 29, 2008 1:01 pm

Re: aviváž

od smajas » Uto Jan 26, 2010 12:42 pm

dubovcanka píše:asi preto že veľmi drahá. Ako si sama písala môžeš mať viac iných. Ja nekupujem nič voňavé čo sa nedá ovoňať. Tiež som sa raz popálila, keď som rozkázala svokre kúpiť osviežovač vzduchu a priniesla mi taký čo mi pripomínal kadidlo na pohreboch. Hneď som ho vyhodila. začali tu podobnú tému a jej tam dobrá rada, čistič na škvrny z Lidla a dokonca lacnejší ako Wanish. Takže nie vždy drahšie je lepšie...
Naposledy upravil smajas dňa Uto Jan 26, 2010 2:42 pm, celkovo upravené 2
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 236
Registrovaný: Pon Feb 23, 2009 12:31 pm

od dubovcanka » Uto Jan 26, 2010 2:35 pm

prosím Ťa nepíš o inom (o baterkách)ako je téma aby ju nezatvorili. Rad by som aby mi niekto poradil ešte nejakú metódu ako to prádlo šetrne zosvetliť.
Naposledy upravil dubovcanka dňa Uto Jan 26, 2010 7:22 pm, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Pon Dec 29, 2008 1:01 pm

od smajas » Uto Jan 26, 2010 2:44 pm

dubovcanka píše:prosím Ťa nepíš o inom ako je téma aby ju nezatvorili. Rad by som aby mi niekto poradil ešte nejakú metódu ako to prádlo šetrne zosvetliť.


ak povazujes radu pre ostatnych, co sa v Lidli este oplati kupit za vybocenie od temy, tak som to radsej vymazala :oops:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 236
Registrovaný: Pon Feb 23, 2009 12:31 pm

od dubovcanka » Uto Jan 26, 2010 7:21 pm

nemyslela som to že v Lídli sa dá kúpiť veľa výrobkov za dobrú cenu za odbočenie od témy ale to s baterkami. Nechcem aby admin zmazala lebo uzavrel tému. Nechcela som Ťa uraziť ani nijako odradiť od diskusie. Ďakujem za pochopenie.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Pon Dec 29, 2008 1:01 pm

od sandras » Uto Jan 26, 2010 7:24 pm

ja som la zasa veci z DEDRA a tiež ma to vobec neoslovilo
prášok nepral, to bolo ako len soľ (neviem presne, ktorý to bol) a vychválené tablety do umývačky riadu mi tiež neumyli o nič lepšie, ako prášok čo kupujem bežne v LIDL

možno su tie veci viac EKO, ale čo z toho, ked neperú ... a navyše, pokial nemáte zlavu ako registrovaný, je to drahé
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od ingridd » Uto Jan 26, 2010 8:40 pm

obzvlášt spinavé pradlo namáčam v prášku z DM- malý zelený kýyblik - DM oxy energy prípravok/niekedy aj na celú noc/, občas pridávam aj do hlavného prania, periem v zelenom persil gele, aviváž miešam - čierny silan a zlatý lenor magnifik /neviem presne ako sa píše/.....
a teraz som v DM objavila sodu bikarbonu do prania- tiež má udajne bielce učinky,- zatial je v štádiu skušania

pračku mesačne raz preperiem naprázdno na 80ke s kyselinou citronovou, aby všetky usadeniny smradlavé sa vymyli a nešpinili prádlo
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 62
Registrovaný: Sob Okt 27, 2007 12:00 am

od dubovcanka » Uto Jan 26, 2010 9:02 pm

ingridd píše:obzvlášt spinavé pradlo namáčam v prášku z DM- malý zelený kýyblik - DM oxy energy prípravok/niekedy aj na celú noc/, občas pridávam aj do hlavného prania, periem v zelenom persil gele, aviváž miešam - čierny silan a zlatý lenor magnifik /neviem presne ako sa píše/.....
a teraz som v DM objavila sodu bikarbonu do prania- tiež má udajne bielce učinky,- zatial je v štádiu skušania

pračku mesačne raz preperiem naprázdno na 80ke s kyselinou citronovou, aby všetky usadeniny smradlavé sa vymyli a nešpinili prádlo


O tej kyseline citrónovej viem to som skúšala. Neskúšali ste niekto pridať ju aj do pračky s prádlom. Vraj to má mať tiež zosvetľujúci účinok, len neviem či tomu veriť a koľko jej dať.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Pon Dec 29, 2008 1:01 pm

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť