Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Snažíme sa o bábätko - čo papkať, aby to bolo dievča

od lucia1610 » Sob Mar 13, 2010 10:27 pm

no ja som v tehotenstve mala obrovsku chut na kysle a to my vsetci tvrdili ze to bude chlapcek,a mame nadherne zdrave dievcatko ,vraj kysle je na chlapca a sladke na dievca,ja tomu sice neverim nakolko to je uz od zaciatku dane
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 59
Registrovaný: Str Aug 26, 2009 10:01 am

od Lenkah » Pon Mar 15, 2010 9:17 am

ja som obidve tehotenstvá mala odlišné. Pri prvom mi nebývalo zle, ako keby som ani nebola tehotná, jedla som, či mi prišlo pod nos :D prvú máme bambuľku a keď som otehotnela druhý krát, tak to bolo úplne iné, zle mi bolo vkuse 3 mesiace, jedlo ani vidieť, do 5-teho mesiaca som len chudla, doktorka už bola zo mňa zúfalá, že sa strácam, no čo som dala do pusy išlo hneď von. Ešte sme ani nevedeli, čo to bude, ale tušila som, že dievča asi nie, a nemýlila som sa. Najprv sa nechcel ukázať a až ku koncu tehu ukázal malý svoje "náčiní". :D :D :D :D Strava podľa mňa pohlavie neovplyvní, ale ak už čakáš druhé, tak si možno vieš porovnať to tehotenstvo s prvým, síce aj keď to nemusí byť vždy tak. U mňa to platilo. Ale hlavne nech je zdravučké. :) :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 46
Registrovaný: Ned Sep 02, 2007 12:00 am

od inguli » Pon Mar 15, 2010 9:51 am

tak to sa musim pridat aj ja s prvym lenkah som bola ako ty nic mi nebolo ani raz nevolnosti nic jedla som a vsetko v pohode..porodila som chlapceka s 3,85kg..druhy krat tehotenstvo nooo v kuse stale pocit ze budem zvracat uz mi bolo do placu niekedy nechcelo sa mi ani vstat....fu nedobre bolo...az do 5 mesiacov tehotenstva...a pomaly sa to utisilo a zacala som si ozaj uzivat to tehotenstvo :lol: a nakoniec som porodila zasa chlapca s 3,95
:)

http://zena.atlas.sk/dievca-alebo-chlap ... 01679.html
a este toto navyse tu je pekne napisane ale musim dodat ze aj ked sa tam pise ze dva dni pred ovulaciou sa milovat ..a mate sancu na dievca ...a v den ovulacie na chlapca je sanca..tak my sme sa dva dni predtym viem to presne kedze sa nam nedarilo 2 roky tak uz sme planovali vsetko:)a malo to byt dievca podla clanku no mame chlapca:))
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť