Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Snažíme sa o bábätko - čo papkať, aby to bolo dievča

čo papkať, aby to bolo dievča

od vedejova » Uto Dec 08, 2009 12:46 am

Baby možno to vplýva alebo nie na pohlavie ale ak je aspoň malá nádej, tak ju chcem využiť, vedeli by ste mi niekto skopírovať adresu stránky kde sa o tom píše? Alebo vaše vlastné skúsenosti. Ďakujem. Iva. :P :P :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Sob Sep 26, 2009 2:09 pm

od prazienkova » Uto Dec 08, 2009 11:11 am

Ja si myslím že strava pohlavie dieťatka neovplyvní. Ale môže mať vplyv na to, aby si vôbec otehotnela. Hlavne kyselina listová, tá podporuje plodnosť aj zabrańuje defektom plodu, prípadne potratu. Papaj veľa zeleniny, hlavne zelenej a listovej. V dnešnej dobe je pomaly zázrak priviesť na svet dieťa, tak hlavne nech je a je zdravé. :D Poznám žienky, ktoré sa dlho snažia o bábo, takže tým by bolo úplne jedno, aké má pohlavie. Držim palčeky, nech ti to výjde.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 33
Registrovaný: Uto Jún 23, 2009 10:31 pm

od vedejova » Uto Dec 08, 2009 2:33 pm

Ďakujem, určite je aj pre mňa hlavné aby dieťatko bolo a zdravé, ale ak je to možné chcem spraviť všetko preto, aby to bolo dievčatko, inak to s tou kyselínou listovou máte pravdu ja som po nasadení po užívaní asi po 14dňoch otehotnela, predtým sme sa pár mesiacov pokúšali a nič, nasadila som kyselínu listovú vo forme tabletiek babyplan, a hneď prvý mesiac ako som to spravila, som otehotnela. Iva.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Sob Sep 26, 2009 2:09 pm

od kamka277 » Pia Dec 18, 2009 11:32 pm

Niekde som čítala, že kto chce dievčatko je dobré ho ,,robiť" :wink: keď sa ovulácia končí a chlapčeka presne naopak, keď ovulácia začína. No ja som chcela vždy aspoň jedno dievčatko a mám dve 8) takže som sa dala na takú teóriu, reku šak vyskúšame. Mala som to vypočítané, mužíčka som stiahla do postele, že ideme ,,na to" no a vyšlo to 2x na 100% :lol:
Tak ja neviem, či je to náhoda, alebo fakt. Resp. ku mne sa len priblížiť a ,,som v tom" :oops: :oops: :oops: Plánované tehotenstvá nám vyšli vždy na prvý pokus :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 150
Registrovaný: Str Okt 22, 2008 9:50 pm

od inguli » Pia Dec 18, 2009 11:38 pm

kamka277 píše:Niekde som čítala, že kto chce dievčatko je dobré ho ,,robiť" :wink: keď sa ovulácia končí a chlapčeka presne naopak, keď ovulácia začína. No ja som chcela vždy aspoň jedno dievčatko a mám dve 8) takže som sa dala na takú teóriu, reku šak vyskúšame. Mala som to vypočítané, mužíčka som stiahla do postele, že ideme ,,na to" no a vyšlo to 2x na 100% :lol:
Tak ja neviem, či je to náhoda, alebo fakt. Resp. ku mne sa len priblížiť a ,,som v tom" :oops: :oops: :oops: Plánované tehotenstvá nám vyšli vždy na prvý pokus :D


super :lol: my sme naplanovali v roku 2004 nejako v dec a uz aj to vslo v roku 2007 september som bola tehotna :cry: :lol: dost neskoro ale hlavne ze som otehotnela a tiez som cakala velmi SOFIU no stal sa z nej ADAM :lol: :lol: :lol: A TAK MAM DVOCH ALE zdravych CHLAPCOV:)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od kamka277 » Pia Dec 18, 2009 11:52 pm

Ja som vždy chcela ako som už spomínala aspoň jedno dievčatko a druhé mi už viac menej bolo jedno, čo to bude. Takže máme Simonku a Sofiu. Si myslím možno aj lepšie dievčatko, lebo mám aj veci, tak čo s nimi, ale zase na druhej strane keby to bol chlapček, tak by to bolo také pestrejšie. Aj na ultrazvuku mi povedali pri obidvoch tehotenstvách, že to budú dievčatá, tak som sa tešila. Ja mám o 4 roky mladšieho brata a predsa sme si ako deti až tak nerozumeli. Lepšie si asi rozumejú súrodenci rovnakého pohlavia. Medzi mojimi babami je rozdiel presne 4 roky, čo je teraz vidno, ale potom neskôr sa to vyrovná a tiež som sťastná, že sú zdravé :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 150
Registrovaný: Str Okt 22, 2008 9:50 pm

od inguli » Sob Dec 19, 2009 11:24 am

nooo ja mam zasa o dva roky starsieho brata a nemenila by som ho na sestru my sa od malicka mame radi strasne ceelee hodiny sme presedeli v detskej bud v mojej alebo v jeho a rozpravali sme sa a dodnes on je este sam sice ale dodnes k nam chodi a ci o zenach o jeho ulovkoch ci o peniazoch problemoch ci radosti a taktiez intymnom zivote o vsetkom doslova o vsetkom vieme spolu hovorit a ked uz dva dni ho nevidim uz mu volam kde je kedy pride:)je krstnym otcom adamka chcela som ho uz pri prvom synovi ale exmanzel mu zavidel mal viac ako my:)/no na to ale nebral ohlad ze nam aj daval vsetky veeelke darceky co prvy syn mal kupoval moj brat nie my ako rodicia ani sme si to nemohli dovolit pred desiatimy rokmi dat za auto 1000 sk/a tak mi nedovolil tym padom sa stal moj bratranec krstnym
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od kamka277 » Sob Dec 19, 2009 12:15 pm

inguli píše:nooo ja mam zasa o dva roky starsieho brata a nemenila by som ho na sestru my sa od malicka mame radi strasne ceelee hodiny sme presedeli v detskej bud v mojej alebo v jeho a rozpravali sme sa a dodnes on je este sam sice ale dodnes k nam chodi a ci o zenach o jeho ulovkoch ci o peniazoch problemoch ci radosti a taktiez intymnom zivote o vsetkom doslova o vsetkom vieme spolu hovorit a ked uz dva dni ho nevidim uz mu volam kde je kedy pride:)je krstnym otcom adamka chcela som ho uz pri prvom synovi ale exmanzel mu zavidel mal viac ako my:)/no na to ale nebral ohlad ze nam aj daval vsetky veeelke darceky co prvy syn mal kupoval moj brat nie my ako rodicia ani sme si to nemohli dovolit pred desiatimy rokmi dat za auto 1000 sk/a tak mi nedovolil tym padom sa stal moj bratranec krstnym


:D jasné sa by som tiež svojho jediného brata nevymenila ani za nič na svete :D Hoci keď sme boli malí, tak som si všetko zaňho ,,vyžrala" a on to dobre vedel :lol: To už je žiaľ osud najstaršieho súrodenca :wink: Tiež je krstný mojej mladšej dcére a tiež som sťastná, že ho mám. Je profesionálny hádzanár, takže sa až tak často nevidíme, lebo cestuje kade tade, ale bývame od seba 10km, tak nie je až také hrozné. Len som trošku smutná, lebo sa im s manželkou nedarí mať bábätko a už ho veľmi chcú, takže uvidíme. Sú 2 roky spolu, majú za sebou kopec vyšetrení, liečbu, tak dúfam, že sa to podarí.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 150
Registrovaný: Str Okt 22, 2008 9:50 pm

od vedejova » Sob Dec 19, 2009 6:33 pm

Ja mám sestru, s ktorom sme si boli ako deti večne vo vlasoch, bola o 4roky mladšia a všetko som za ňu schytala ja ona bola na všetko vždy ešte malá. A verte že už ako dieťa toho vedela patrične využiť, tú situáciu teraz sme v kontakte, máme sa radi tiež si občas každá povieme svoj rozdielny názor. Máme každá svoju rodinu, a rešpektujeme sa. :P Ja mám prvé dieťa chlapca, hoci som chcela dievčatko, a druhé by som chcela dievčatko, lebo by som už veľmi rada robila vrkočiky a hrala sa s bábikami. :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Sob Sep 26, 2009 2:09 pm

od smisova » Uto Jan 12, 2010 5:16 pm

no ja mam dvoch chalanov a aj ked mi pri prvom týžden pred pôrodom povedali na 100% že to bude baba, môj vnútorný hlas mi stále hovoril že chlapec. Aj pri druhom som si bola istá že to je chlapec. Neviem ale myslím že žena to dokáže vycítiť.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 57
Registrovaný: Pon Feb 02, 2009 1:53 pm

od sandras » Uto Jan 12, 2010 6:04 pm

neviem, či existuje niečo, čo dokáže ovplyvniť, ktorá spermia sa stretne v danej chvíli s vajíčkom. Existuju rozne metody a vypočty, ale nič neplatí na 100% .
A k vnútornému pocitu... ja som pri druhom bola na milion percent istá, že to bude dievča a mame chlapca. Na sono vidieť nebolo. Na porodnej sale som zažila jemne povedané šok, ani chlapčenské meno sme nemali presne dohodnuté. :lol: :lol: :lol:
Inak, aj podla veštice, čínskeho kalendára, tvaru brucha, doby "plodenia", oblúbených potravín počas tehu a iných náznakov to malo byť naisto dievča :lol:

Kedysi som čítala, že v prímorských krajinách, kde sa je vela morských rýb sa rodí vyššie percento chlapcov, ale to tiež neplatí na 100% (ved aj dievčatá sa tam rodia). Takže ak chcete dievča, na sardinku ani filé sa radšej ani nedívajte :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od vedejova » Uto Jan 12, 2010 8:43 pm

Sranda je, že to som sa nedívala ani pri prvom tehotenstve a bol to chlapec, dnes jem všetko čo mi žalúdok pustí, v malých množstvách, vzhľadom na nevolnosti, ale najviac mi chutí ovocie, hoci banány sa odporúčajú, keď chcete chlapca niekedy je to jediné čo som schopná z nechutenstva dať do úst a hlavne ráno, takže sa už dívam na to, čo je z toho, čo som schopná dať do úst najzdravšie a to si dám. Iva. :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Sob Sep 26, 2009 2:09 pm

od sandras » Uto Jan 12, 2010 8:55 pm

vedejova, už je na ceste? ak áno, tak gratulujem
a už je to teraz dané, takže už možeš hocičo :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od smisova » Uto Jan 12, 2010 10:10 pm

prečítaj si toto a spomínaj čo si jedla pred a po... :D :D :D

http://www.equark.sk/index.php?cl=article&iid=644
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 57
Registrovaný: Pon Feb 02, 2009 1:53 pm

od vedejova » Uto Jan 12, 2010 11:10 pm

sandras píše:vedejova, už je na ceste? ak áno, tak gratulujem
a už je to teraz dané, takže už možeš hocičo :wink:


Som teraz približne v 11týždni, ďakujem.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Sob Sep 26, 2009 2:09 pm

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť