Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Bývanie a domácnosť, záhrada - Hlučny susedia-čo môžem robit?

od sisu22 » Pia Jan 16, 2009 10:18 pm

hm,asi viem ako ti je..sme doma mali to iste :twisted: ale vtedy som neriesila,lebo som nemala maleho...a potom uz ked toho bolo veeela,riesila som tak,ze bola neskutocna hadka,a moj brat susedu(50rocnu) isiel zabit,a som ho tahala zo schodov nech kasle na nu..to bola sou pre vsetkych :twisted: jej syncek,prisiel z disko a o tretej v noci nahlas vezu a pod... tak brat kupil repraky ako DJ a cez den od rana do vecera som vyhravala ja..po tyzdni skrotli...svine! potom bolo dlhooo ticho a zase jej druhy syn zacala bubnovat,tak ako som uz spominala :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od renuskacool » Pia Jan 16, 2009 10:45 pm

sisu22 píše:hm,asi viem ako ti je..sme doma mali to iste :twisted: ale vtedy som neriesila,lebo som nemala maleho...a potom uz ked toho bolo veeela,riesila som tak,ze bola neskutocna hadka,a moj brat susedu(50rocnu) isiel zabit,a som ho tahala zo schodov nech kasle na nu..to bola sou pre vsetkych :twisted: jej syncek,prisiel z disko a o tretej v noci nahlas vezu a pod... tak brat kupil repraky ako DJ a cez den od rana do vecera som vyhravala ja..po tyzdni skrotli...svine! potom bolo dlhooo ticho a zase jej druhy syn zacala bubnovat,tak ako som uz spominala :roll:
Ale svinstvo je to že človek sa nemôže voči takymto imbecilom branit :evil: :evil: .A mam novinku.... :!: -kupili si male mačiatko,ale maju ho chudiatko na balkone,hrozne tam miavčí.Tak namiesto televízora budeme počuvat mačičku lež si tam chuderka zvykne alebo zmrzne :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Sob Dec 13, 2008 11:10 pm

od dannii » Pia Jan 16, 2009 10:52 pm

renuskacool píše:
sisu22 píše:hm,asi viem ako ti je..sme doma mali to iste :twisted: ale vtedy som neriesila,lebo som nemala maleho...a potom uz ked toho bolo veeela,riesila som tak,ze bola neskutocna hadka,a moj brat susedu(50rocnu) isiel zabit,a som ho tahala zo schodov nech kasle na nu..to bola sou pre vsetkych :twisted: jej syncek,prisiel z disko a o tretej v noci nahlas vezu a pod... tak brat kupil repraky ako DJ a cez den od rana do vecera som vyhravala ja..po tyzdni skrotli...svine! potom bolo dlhooo ticho a zase jej druhy syn zacala bubnovat,tak ako som uz spominala :roll:
Ale svinstvo je to že človek sa nemôže voči takymto imbecilom branit :evil: :evil: .A mam novinku.... :!: -kupili si male mačiatko,ale maju ho chudiatko na balkone,hrozne tam miavčí.Tak namiesto televízora budeme počuvat mačičku lež si tam chuderka zvykne alebo zmrzne :?
to co je za idiotov?posli na nich slobodu zvierat :evil: :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od renuskacool » Pia Jan 16, 2009 11:00 pm

dannii píše:
renuskacool píše:
sisu22 píše:hm,asi viem ako ti je..sme doma mali to iste :twisted: ale vtedy som neriesila,lebo som nemala maleho...a potom uz ked toho bolo veeela,riesila som tak,ze bola neskutocna hadka,a moj brat susedu(50rocnu) isiel zabit,a som ho tahala zo schodov nech kasle na nu..to bola sou pre vsetkych :twisted: jej syncek,prisiel z disko a o tretej v noci nahlas vezu a pod... tak brat kupil repraky ako DJ a cez den od rana do vecera som vyhravala ja..po tyzdni skrotli...svine! potom bolo dlhooo ticho a zase jej druhy syn zacala bubnovat,tak ako som uz spominala :roll:
Ale svinstvo je to že človek sa nemôže voči takymto imbecilom branit :evil: :evil: .A mam novinku.... :!: -kupili si male mačiatko,ale maju ho chudiatko na balkone,hrozne tam miavčí.Tak namiesto televízora budeme počuvat mačičku lež si tam chuderka zvykne alebo zmrzne :?
to co je za idiotov?posli na nich slobodu zvierat :evil: :evil:
Ich kašlem....Len dufam že mi nebude kakat v lete na prádlo-to mačiatko,pripadne neake chlpky puštat,to potom už mila Lenka nerozchodí... :twisted: :twisted: :twisted:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Sob Dec 13, 2008 11:10 pm

od sisu22 » Pia Jan 16, 2009 11:00 pm

dannii píše:
renuskacool píše:
sisu22 píše:hm,asi viem ako ti je..sme doma mali to iste :twisted: ale vtedy som neriesila,lebo som nemala maleho...a potom uz ked toho bolo veeela,riesila som tak,ze bola neskutocna hadka,a moj brat susedu(50rocnu) isiel zabit,a som ho tahala zo schodov nech kasle na nu..to bola sou pre vsetkych :twisted: jej syncek,prisiel z disko a o tretej v noci nahlas vezu a pod... tak brat kupil repraky ako DJ a cez den od rana do vecera som vyhravala ja..po tyzdni skrotli...svine! potom bolo dlhooo ticho a zase jej druhy syn zacala bubnovat,tak ako som uz spominala :roll:
Ale svinstvo je to že človek sa nemôže voči takymto imbecilom branit :evil: :evil: .A mam novinku.... :!: -kupili si male mačiatko,ale maju ho chudiatko na balkone,hrozne tam miavčí.Tak namiesto televízora budeme počuvat mačičku lež si tam chuderka zvykne alebo zmrzne :?
to co je za idiotov?posli na nich slobodu zvierat :evil: :evil:


moja s tym si nepomoze....supnu ju dovnutra,a budu sa ohradzat ze ona si to vymyslela...ked nema dokazy to je tazko :twisted: :roll: :twisted:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od dannii » Pia Jan 16, 2009 11:01 pm

boze ja by som takychto ludi strcila do jedneho vreca a hodila do oceanu :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od renuskacool » Pia Jan 16, 2009 11:02 pm

Tiež si myslim.Len nechapem načo im to je ked to maju na balkone....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Sob Dec 13, 2008 11:10 pm

od sisu22 » Pia Jan 16, 2009 11:03 pm

renuskacool píše:Tiež si myslim.Len nechapem načo im to je ked to maju na balkone....


zeby na obcasne sperstrenie vsednych dni? :twisted:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od renuskacool » Pia Jan 16, 2009 11:05 pm

sisu22 píše:
renuskacool píše:Tiež si myslim.Len nechapem načo im to je ked to maju na balkone....


zeby na obcasne sperstrenie vsednych dni? :twisted:
Okrem iného.... :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Sob Dec 13, 2008 11:10 pm

od zuzana171717 » Ned Jan 18, 2009 10:21 pm

Ahojte ja mam tiez problem,susedia maju psa,dost vekeho.Rano idu do roboty a vracaju sa vecer cca 18,00.Pes cely den steka a zavyja.Otrasne, chudak pes.Niekedy je to na zblaznenie.Upozornovala som ju snad 1000x aj ostatni susedia.Vzdy je hrozne mila ,ospravedlnuje sa a slubuje ze to bude riesit.Trva to uz asi 5 rokov :twisted:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv Máj 29, 2008 12:00 am

od sisu22 » Ned Jan 18, 2009 10:44 pm

zuzana171717 píše:Ahojte ja mam tiez problem,susedia maju psa,dost vekeho.Rano idu do roboty a vracaju sa vecer cca 18,00.Pes cely den steka a zavyja.Otrasne, chudak pes.Niekedy je to na zblaznenie.Upozornovala som ju snad 1000x aj ostatni susedia.Vzdy je hrozne mila ,ospravedlnuje sa a slubuje ze to bude riesit.Trva to uz asi 5 rokov :twisted:


Zuzu a asi bude este dalsich 5.... ked je to cez den,tak s tym nikto nic neurobi...a za tyranie sa to nebude povazovat,kedze psa rano vyvencia,a co im doma porobi ked neni su doma,to je ich vec.... v kazdom pripade,niesu normalni....kamoska ma psa,na byte,a ked ma sluzbu,tiez sa vracia domov az vecer,ale vzdy ked neni doma,da ho "varovat" svokrovcom.... :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od zuzana171717 » Ned Jan 18, 2009 11:52 pm

Dalsich 5 :roll: :roll: moje nervy :shock: :D ,skoncim v cvokarni :lol:
Aj my mame psika,ale malickeho a nenechavame ho sameho maximalne na 2-3 hodky,ked ideme na dlhsie davame ho svokre.Zobrali sme si ho este ked som nebola na md,ale s tym ze som si ho bravala do prace.Inak by som si nedovolila mat v panelaku psa.Ine je to v rodinnom dome.Nechapem ludi co si kupia velke plemena psov a vselijake polovnicke.... co potrebuju vela pohybu a potom ich nechavaju cele dni samych v byte.Otrasne :x
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv Máj 29, 2008 12:00 am

od martuskab » Pon Jan 19, 2009 4:21 pm

Ahojte všetci.

Dnes ráno mi malinký pekne spinkal,ved aj mal prečo,v noci bol 3xhore a čo myslíte ,čo nás zobudilo. KRASNE VRTANIE DO PANELA O 6,45 HOD. :!: :!: :!: :!: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Dnes to bolo prvý krát,dúfam,že sa to nebude opakovať.

Ale k veci.Práve po takomto ráne ma napadlo,aby ste tých vašich susedov dali do LAMPARNE. Snáď vám to pomôže a oni dostanú rozum-konečne.Dajte potom vedieť,čo je nové.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

od adinka33 » Pon Jan 19, 2009 4:24 pm

martuskab píše:Ahojte všetci.

Dnes ráno mi malinký pekne spinkal,ved aj mal prečo,v noci bol 3xhore a čo myslíte ,čo nás zobudilo. KRASNE VRTANIE DO PANELA O 6,45 HOD. :!: :!: :!: :!: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Dnes to bolo prvý krát,dúfam,že sa to nebude opakovať.

Ale k veci.Práve po takomto ráne ma napadlo,aby ste tých vašich susedov dali do LAMPARNE. Snáď vám to pomôže a oni dostanú rozum-konečne.Dajte potom vedieť,čo je nové.



martuska, to je este dobre o 6,45, ale ked ti napisem, ze nedavno !!!!!!!! v nedelu o 5,50 !!!!!!! rano tu u nas niekto kvalitne vyklepkaval kladivkom, tak mi ani nikto neuveri,,,,,,,,, a najhorsie je, ze ani nemam sancu zistit, ci je to pod alebo nad nami...... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

od martuskab » Pon Jan 19, 2009 4:35 pm

adinka33 píše:
martuskab píše:Ahojte všetci.

Dnes ráno mi malinký pekne spinkal,ved aj mal prečo,v noci bol 3xhore a čo myslíte ,čo nás zobudilo. KRASNE VRTANIE DO PANELA O 6,45 HOD. :!: :!: :!: :!: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Dnes to bolo prvý krát,dúfam,že sa to nebude opakovať.

Ale k veci.Práve po takomto ráne ma napadlo,aby ste tých vašich susedov dali do LAMPARNE. Snáď vám to pomôže a oni dostanú rozum-konečne.Dajte potom vedieť,čo je nové.



martuska, to je este dobre o 6,45, ale ked ti napisem, ze nedavno !!!!!!!! v nedelu o 5,50 !!!!!!! rano tu u nas niekto kvalitne vyklepkaval kladivkom, tak mi ani nikto neuveri,,,,,,,,, a najhorsie je, ze ani nemam sancu zistit, ci je to pod alebo nad nami...... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
A to ja zas viem presne ,že je to nado mnou.

Bývam na prízemí.Nielen že počujem každého ked vojde do vchodu,počujem o čom sa pri výťahu rozprávajú-niektorí aj hádajú,počujem výťah,deti proste všetko.Ale vrtačka tak skoro ráno.My sme tiež prerábali a skôr ako o 9tej sme nikdy nevrtali.
Nesra.o by ma to tak,ale o 11tej skončili a bolo ticho....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť