Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Bývanie a domácnosť, záhrada - Hlučny susedia-čo môžem robit?

od adinka33 » Pon Jan 19, 2009 4:47 pm

martuskab píše:
adinka33 píše:
martuskab píše:Ahojte všetci.

Dnes ráno mi malinký pekne spinkal,ved aj mal prečo,v noci bol 3xhore a čo myslíte ,čo nás zobudilo. KRASNE VRTANIE DO PANELA O 6,45 HOD. :!: :!: :!: :!: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Dnes to bolo prvý krát,dúfam,že sa to nebude opakovať.

Ale k veci.Práve po takomto ráne ma napadlo,aby ste tých vašich susedov dali do LAMPARNE. Snáď vám to pomôže a oni dostanú rozum-konečne.Dajte potom vedieť,čo je nové.



martuska, to je este dobre o 6,45, ale ked ti napisem, ze nedavno !!!!!!!! v nedelu o 5,50 !!!!!!! rano tu u nas niekto kvalitne vyklepkaval kladivkom, tak mi ani nikto neuveri,,,,,,,,, a najhorsie je, ze ani nemam sancu zistit, ci je to pod alebo nad nami...... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
A to ja zas viem presne ,že je to nado mnou.

Bývam na prízemí.Nielen že počujem každého ked vojde do vchodu,počujem o čom sa pri výťahu rozprávajú-niektorí aj hádajú,počujem výťah,deti proste všetko.Ale vrtačka tak skoro ráno.My sme tiež prerábali a skôr ako o 9tej sme nikdy nevrtali.
Nesra.o by ma to tak,ale o 11tej skončili a bolo ticho....



martus, tak to ti vobec nezavidim.....to fakt musi byt o nervy,,,,my sme na 6.poschodi v panelaku - kocke, ale je tu 96 bytov, tak si to vies predstavit, ak niekto nieco preraba, ako fajnovo to je pocut,,,
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

od renuskacool » Pon Jan 19, 2009 5:28 pm

Neviem či by to velmi pomohlo dat hlučnych susedov do lamparne....Ja som to skušala riešit cez obecny urad ale ako som spominala nič sa nezmenilo.Proste ked nieje nočny klud môže si robit kto chce čo chce....Mi tu musime dennodenne počuvat vulgarne nadavky a nikoho nezaujima že to mojim detom niči moralku-maju si udajne zapchat uši...Tak si baby zapchajte uši ak sa bude zase vrtat...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Sob Dec 13, 2008 11:10 pm

od zuzana171717 » Pon Jan 19, 2009 5:31 pm

Hrozne,ked to tak citam ....asi nam nic ine nezostava len trpiet hulvatov okolo seba :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv Máj 29, 2008 12:00 am

od martuskab » Pon Jan 19, 2009 5:50 pm

renuskacool píše:Neviem či by to velmi pomohlo dat hlučnych susedov do lamparne....Ja som to skušala riešit cez obecny urad ale ako som spominala nič sa nezmenilo.Proste ked nieje nočny klud môže si robit kto chce čo chce....Mi tu musime dennodenne počuvat vulgarne nadavky a nikoho nezaujima že to mojim detom niči moralku-maju si udajne zapchat uši...Tak si baby zapchajte uši ak sa bude zase vrtat...
Ale toto by som naozaj netrpela.Pozri,za pokus nič nedáš.Skús im dať vedieť a uvidíš či prídu a myslím si,že susedia by sa hanbili jak psy :evil: :evil: :evil: .
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

od renuskacool » Pon Jan 19, 2009 6:40 pm

martuskab píše:
renuskacool píše:Neviem či by to velmi pomohlo dat hlučnych susedov do lamparne....Ja som to skušala riešit cez obecny urad ale ako som spominala nič sa nezmenilo.Proste ked nieje nočny klud môže si robit kto chce čo chce....Mi tu musime dennodenne počuvat vulgarne nadavky a nikoho nezaujima že to mojim detom niči moralku-maju si udajne zapchat uši...Tak si baby zapchajte uši ak sa bude zase vrtat...
Ale toto by som naozaj netrpela.Pozri,za pokus nič nedáš.Skús im dať vedieť a uvidíš či prídu a myslím si,že susedia by sa hanbili jak psy :evil: :evil: :evil: .
Neviem,mam z toho strach!Ak by aj nahodou došli čo ked zrovna-ako na potvoru bude klud,alebo budu niekde mimo ....To by bol trapas ako hrom. :roll: :roll: Ono sa to kona vzdy tak na večer od tej 18.30 do 20.30,mala mi chodí spinkat o 19.00 tak mam každy večer nervy.Je to takmer na dennom poriadku!! :evil: :evil: :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Sob Dec 13, 2008 11:10 pm

od martuskab » Pon Jan 19, 2009 7:06 pm

renuskacool píše:
martuskab píše:
renuskacool píše:Neviem či by to velmi pomohlo dat hlučnych susedov do lamparne....Ja som to skušala riešit cez obecny urad ale ako som spominala nič sa nezmenilo.Proste ked nieje nočny klud môže si robit kto chce čo chce....Mi tu musime dennodenne počuvat vulgarne nadavky a nikoho nezaujima že to mojim detom niči moralku-maju si udajne zapchat uši...Tak si baby zapchajte uši ak sa bude zase vrtat...
Ale toto by som naozaj netrpela.Pozri,za pokus nič nedáš.Skús im dať vedieť a uvidíš či prídu a myslím si,že susedia by sa hanbili jak psy :evil: :evil: :evil: .
Neviem,mam z toho strach!Ak by aj nahodou došli čo ked zrovna-ako na potvoru bude klud,alebo budu niekde mimo ....To by bol trapas ako hrom. :roll: :roll: Ono sa to kona vzdy tak na večer od tej 18.30 do 20.30,mala mi chodí spinkat o 19.00 tak mam každy večer nervy.Je to takmer na dennom poriadku!! :evil: :evil: :evil:
Tak si to skús nahrať.A keby prišli,tak by ti dali určite dopredu vedieť,a keby bol náhodou kľud,tak by prišli ešte raz.Neboj sa toho.Prečo to máš ty aj tvoja malá stále počuvať :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

od renuskacool » Pon Jan 19, 2009 7:51 pm

martuskab píše:
renuskacool píše:
martuskab píše:
renuskacool píše:Neviem či by to velmi pomohlo dat hlučnych susedov do lamparne....Ja som to skušala riešit cez obecny urad ale ako som spominala nič sa nezmenilo.Proste ked nieje nočny klud môže si robit kto chce čo chce....Mi tu musime dennodenne počuvat vulgarne nadavky a nikoho nezaujima že to mojim detom niči moralku-maju si udajne zapchat uši...Tak si baby zapchajte uši ak sa bude zase vrtat...
Ale toto by som naozaj netrpela.Pozri,za pokus nič nedáš.Skús im dať vedieť a uvidíš či prídu a myslím si,že susedia by sa hanbili jak psy :evil: :evil: :evil: .
Neviem,mam z toho strach!Ak by aj nahodou došli čo ked zrovna-ako na potvoru bude klud,alebo budu niekde mimo ....To by bol trapas ako hrom. :roll: :roll: Ono sa to kona vzdy tak na večer od tej 18.30 do 20.30,mala mi chodí spinkat o 19.00 tak mam každy večer nervy.Je to takmer na dennom poriadku!! :evil: :evil: :evil:
Tak si to skús nahrať.A keby prišli,tak by ti dali určite dopredu vedieť,a keby bol náhodou kľud,tak by prišli ešte raz.Neboj sa toho.Prečo to máš ty aj tvoja malá stále počuvať :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Ved hej len pochybujem že mi to pomôže-oni su trafeny,hlavne ona :x :x Hulaka ako daka histerka,aj na tie decka,aj na muža.Sakra ale navonok sa tvari ako madonna-značkovo sa oblieka...Ale nikto by nepovedal aka je to trúúúba :lol: :lol: :lol: :lol: Ved aj ten maly-ma 9 rokov,ako moj ale nema problem tatkovi do ožranov vynadat a matke rano ked ho do školy budí do pííííp.Otras-ved to vidia doma tie deti tak sa neni čo čudovat. :!:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Sob Dec 13, 2008 11:10 pm

od martuskab » Pon Jan 19, 2009 8:18 pm

renuskacool píše:Neviem či by to velmi pomohlo dat hlučnych susedov do lamparne....Ja som to skušala riešit cez obecny urad ale ako som spominala nič sa nezmenilo.Proste ked nieje nočny klud môže si robit kto chce čo chce....Mi tu musime dennodenne počuvat vulgarne nadavky a nikoho nezaujima že to mojim detom niči moralku-maju si udajne zapchat uši...Tak si baby zapchajte uši ak sa bude zase vrtat...

Ale toto by som naozaj netrpela.Pozri,za pokus nič nedáš.Skús im dať vedieť a uvidíš či prídu a myslím si,že susedia by sa hanbili jak psy :evil: :evil: :evil: .

Neviem,mam z toho strach!Ak by aj nahodou došli čo ked zrovna-ako na potvoru bude klud,alebo budu niekde mimo ....To by bol trapas ako hrom. :roll: :roll: Ono sa to kona vzdy tak na večer od tej 18.30 do 20.30,mala mi chodí spinkat o 19.00 tak mam každy večer nervy.Je to takmer na dennom poriadku!! :evil: :evil: :evil:

Tak si to skús nahrať.A keby prišli,tak by ti dali určite dopredu vedieť,a keby bol náhodou kľud,tak by prišli ešte raz.Neboj sa toho.Prečo to máš ty aj tvoja malá stále počuvať :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Ved hej len pochybujem že mi to pomôže-oni su trafeny,hlavne ona :x :x Hulaka ako daka histerka,aj na tie decka,aj na muža.Sakra ale navonok sa tvari ako madonna-značkovo sa oblieka...Ale nikto by nepovedal aka je to trúúúba :lol: :lol: :lol: :lol: Ved aj ten maly-ma 9 rokov,ako moj ale nema problem tatkovi do ožranov vynadat a matke rano ked ho do školy budí do pííííp.Otras-ved to vidia doma tie deti tak sa neni čo čudovat. :!:


Tak to je fakt sila......... :shock: :shock: :shock:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

od renuskacool » Pon Jan 19, 2009 8:27 pm

Tak tak.... :( :( vieš ale čo je na tom najlepšie?No to že nič nemôžeš vlastne robit-maximalne sa tak niekde postažovat... :roll: :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Sob Dec 13, 2008 11:10 pm

od dannii » Pon Jan 19, 2009 11:13 pm

renuskacool píše:Tak tak.... :( :( vieš ale čo je na tom najlepšie?No to že nič nemôžeš vlastne robit-maximalne sa tak niekde postažovat... :roll: :roll:
skus tu lamparen a skus to nahrat,tak ako ti napisala Martuska,nenechala by som to tak,oni si myslia,ze mozu,ale nie je to pravda :evil: :evil: :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od renuskacool » Pon Jan 19, 2009 11:20 pm

dannii píše:
renuskacool píše:Tak tak.... :( :( vieš ale čo je na tom najlepšie?No to že nič nemôžeš vlastne robit-maximalne sa tak niekde postažovat... :roll: :roll:
skus tu lamparen a skus to nahrat,tak ako ti napisala Martuska,nenechala by som to tak,oni si myslia,ze mozu,ale nie je to pravda :evil: :evil: :evil:
No bude šouka aspon,nie?Neviem fakt čo spravit...Dnes mali zase jeden z tých veselších večerov,ale už je to o.k.už mi aj drobec spinka :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Sob Dec 13, 2008 11:10 pm

od sisu22 » Uto Jan 20, 2009 2:02 pm

renuska zelam ti vela nervov!!! :lol: ale ukludnim ta aspon tym,co si o tebe myslim :lol: urcite si silna zena,bo ja by som milej susedke hubu rozbila!!a to doslovne :twisted:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od renuskacool » Uto Jan 20, 2009 2:28 pm

sisu22 píše:renuska zelam ti vela nervov!!! :lol: ale ukludnim ta aspon tym,co si o tebe myslim :lol: urcite si silna zena,bo ja by som milej susedke hubu rozbila!!a to doslovne :twisted:
Dakujem pekne :oops: :oops: !!!Hej svoju silu vidím v tom že sa zatial držim na uzde,ale raz mi nervy uuuuurčite prasknu a svoje niekdajšie 6 ročne makani na tréningoch karate na nej aplikujem-a budem v správach.... :lol: :twisted: :lol: :twisted: :lol: :twisted: :lol: :twisted: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Sob Dec 13, 2008 11:10 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť