Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Detské mená - Jasmína

Re: Jasmína

od terez254 » Štv Nov 20, 2014 1:53 pm

vladkaPD píše:je vela peknych mien aj obycajnych, len bohuzial toto nase slovensko a ich zdobneliny a chomoleniny tie mena ospatnia. napriklad meno Antonia je nadherne, ale ked zadru ze tonka boze moj. to iste kristian-kiko esteze tu neni grcajuci smajlik :roll: mohla by som menovat este velmi dlho :roll:



Aj tebe sa zda,ze dnesne, najmä zeny, to prehanaju s tymi zdrobneninami? Volajte ma Katka, Evka, Majka a nakoniec to vyzera ako keby to bol klub 5-rocnych dievcatok. Je mile,ked ti niekto raz za cas povie pekne zdrobneninou, ale niekoho nutit do toho a este sa aj ta predstavovat...no to je na mna moc.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Jasmína

od Tasija » Štv Nov 20, 2014 10:45 pm

vladkaPD píše:je vela peknych mien aj obycajnych, len bohuzial toto nase slovensko a ich zdobneliny a chomoleniny tie mena ospatnia. napriklad meno Antonia je nadherne, ale ked zadru ze tonka boze moj. to iste kristian-kiko esteze tu neni grcajuci smajlik :roll: mohla by som menovat este velmi dlho :roll:


úplná pravda ... Kristián krásne meno, ale Kiko??, bože ... to isté Daniel-Danko ... Kristína-Kika ... Alžbeta-Betka a podobne...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Štv Aug 28, 2014 12:44 pm

Re: Jasmína

od Tasija » Štv Nov 20, 2014 10:46 pm

terez254 píše:
vladkaPD píše:je vela peknych mien aj obycajnych, len bohuzial toto nase slovensko a ich zdobneliny a chomoleniny tie mena ospatnia. napriklad meno Antonia je nadherne, ale ked zadru ze tonka boze moj. to iste kristian-kiko esteze tu neni grcajuci smajlik :roll: mohla by som menovat este velmi dlho :roll:



Aj tebe sa zda,ze dnesne, najmä zeny, to prehanaju s tymi zdrobneninami? Volajte ma Katka, Evka, Majka a nakoniec to vyzera ako keby to bol klub 5-rocnych dievcatok. Je mile,ked ti niekto raz za cas povie pekne zdrobneninou, ale niekoho nutit do toho a este sa aj ta predstavovat...no to je na mna moc.


ono to už aj o tom človeku čo to napovie ... nič v zlom, ale dobrý dojem to na mňa nerobí...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Štv Aug 28, 2014 12:44 pm

Re: Jasmína

od terez254 » Pia Nov 21, 2014 9:25 am

Tasija píše:
terez254 píše:
vladkaPD píše:je vela peknych mien aj obycajnych, len bohuzial toto nase slovensko a ich zdobneliny a chomoleniny tie mena ospatnia. napriklad meno Antonia je nadherne, ale ked zadru ze tonka boze moj. to iste kristian-kiko esteze tu neni grcajuci smajlik :roll: mohla by som menovat este velmi dlho :roll:



Aj tebe sa zda,ze dnesne, najmä zeny, to prehanaju s tymi zdrobneninami? Volajte ma Katka, Evka, Majka a nakoniec to vyzera ako keby to bol klub 5-rocnych dievcatok. Je mile,ked ti niekto raz za cas povie pekne zdrobneninou, ale niekoho nutit do toho a este sa aj ta predstavovat...no to je na mna moc.


ono to už aj o tom človeku čo to napovie ... nič v zlom, ale dobrý dojem to na mňa nerobí...



suhlasim s tebou...poznam jednu zenu, vola sa Katarina a neznasa, ked jej niekto tak povie, vsade sa podpisuje a predstavuje ako Katka, ked jej niekto povie Katarina tak salie. Ale,co je na tom zaujimave je, ze kedze ona si potrpi na zdrobneniny,ze ostatnych tak neoslovuje.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Jasmína

od keilayh » Pia Nov 21, 2014 11:31 am

terez254 píše:...poznam jednu zenu, vola sa Katarina a neznasa, ked jej niekto tak povie, vsade sa podpisuje a predstavuje ako Katka, ked jej niekto povie Katarina tak salie. Ale,co je na tom zaujimave je, ze kedze ona si potrpi na zdrobneniny,ze ostatnych tak neoslovuje.


Tak to je sila toto :lol: Že jej to nieje trápne. To ako v nakupnych maniačkach čo sa predstavila ako Tánička :roll: :roll: :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Jasmína

od vladkaPD » Pia Nov 21, 2014 3:17 pm

terez254 píše:suhlasim s tebou...poznam jednu zenu, vola sa Katarina a neznasa, ked jej niekto tak povie, vsade sa podpisuje a predstavuje ako Katka, ked jej niekto povie Katarina tak salie. Ale,co je na tom zaujimave je, ze kedze ona si potrpi na zdrobneniny,ze ostatnych tak neoslovuje.


v zivote by som jej katka nepovedala, mohla by sa postavit aj na hlavu. truuuuba
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Jasmína

od Tasija » Ned Nov 23, 2014 3:06 pm

suhlasim s tebou...poznam jednu zenu, vola sa Katarina a neznasa, ked jej niekto tak povie, vsade sa podpisuje a predstavuje ako Katka, ked jej niekto povie Katarina tak salie. Ale,co je na tom zaujimave je, ze kedze ona si potrpi na zdrobneniny,ze ostatnych tak neoslovuje.[/quote]

ja tak premýšľam, že aký problém majú tie ženy,že si to potrebujú takto kompenzovať?? mne by to bolo trááápne
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Štv Aug 28, 2014 12:44 pm

Re: Jasmína

od terez254 » Ned Nov 23, 2014 6:56 pm

Tasija píše:suhlasim s tebou...poznam jednu zenu, vola sa Katarina a neznasa, ked jej niekto tak povie, vsade sa podpisuje a predstavuje ako Katka, ked jej niekto povie Katarina tak salie. Ale,co je na tom zaujimave je, ze kedze ona si potrpi na zdrobneniny,ze ostatnych tak neoslovuje.


ja tak premýšľam, že aký problém majú tie ženy,že si to potrebujú takto kompenzovať?? mne by to bolo trááápne[/quote]

mne by to bolo tiez trapne. ako som uz spominala, je mile, ked ta niekto oslovi zdrobneninou, ale iba sem tam. Druha vec je, ked niekto do toho ineho cloveka nuti a aj tak tie mena v zakladnom tvare zneju omnoho krajsie ako zdrobneniny.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Jasmína

od Tasija » Pon Nov 24, 2014 8:42 pm

terez254 píše:
Tasija píše:suhlasim s tebou...poznam jednu zenu, vola sa Katarina a neznasa, ked jej niekto tak povie, vsade sa podpisuje a predstavuje ako Katka, ked jej niekto povie Katarina tak salie. Ale,co je na tom zaujimave je, ze kedze ona si potrpi na zdrobneniny,ze ostatnych tak neoslovuje.


ja tak premýšľam, že aký problém majú tie ženy,že si to potrebujú takto kompenzovať?? mne by to bolo trááápne


mne by to bolo tiez trapne. ako som uz spominala, je mile, ked ta niekto oslovi zdrobneninou, ale iba sem tam. Druha vec je, ked niekto do toho ineho cloveka nuti a aj tak tie mena v zakladnom tvare zneju omnoho krajsie ako zdrobneniny.[/quote]

presne, základný tvar mena je vždy najkrajší, ja tie skratky a skomoleniny nemám rada
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Štv Aug 28, 2014 12:44 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť