Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Detské mená - Jasmína

Jasmína

od Tasija » Pia Sep 12, 2014 7:21 pm

Ahojte, čo hovoríte na toto meno? Čo vo vás evokuje? Ak by ste niekto vedeli aj aký má význam, z čoho vzniklo atď, budem rada, nemám čas to skúmať na nete 8)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Štv Aug 28, 2014 12:44 pm

Re: Jasmína

od vladkaPD » Sob Sep 13, 2014 9:20 am

Jasmina je velmi pekne meno, vzdy sa mi pacilo, ale co sledujem okolie, net, skolky, deti, tak uz je velmi vela deti s tymto menom. asi sa paci viacerym :D viac o nom ale neviem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Jasmína

od melindi » Pon Sep 15, 2014 12:28 pm

Aj u nás je veľmi vela deti s tymto menom. Aj priateľkina dcera sa vila Jasmin.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Jasmína

od Tasija » Uto Sep 16, 2014 12:47 pm

vladkaPD píše:Jasmina je velmi pekne meno, vzdy sa mi pacilo, ale co sledujem okolie, net, skolky, deti, tak uz je velmi vela deti s tymto menom. asi sa paci viacerym :D viac o nom ale neviem


Tak to je smola ... ja som ich veľa nepočula, v okolí ani v škôlke vôbec ... ale tak ktorých mien nie je veľa? :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Štv Aug 28, 2014 12:44 pm

Re: Jasmína

od vladkaPD » Uto Sep 16, 2014 3:49 pm

Tasija píše:Tak to je smola ... ja som ich veľa nepočula, v okolí ani v škôlke vôbec ... ale tak ktorých mien nie je veľa? :D


urcite sa take najdu, lebo su obdobia ked vsetci davaju rovnake mena. ja chapem ze ked sa mi zapaci nejake meno tak neni lahke ho zmenit, ale kebyze sa tam vola v mojom okoli kazde druhe decko tak take urcite nedam. co vidim v okoli tak su to sami jakubovia, adamovia, alexovia ale ze neskutocne vela ich je. jak keby ine mena ani neboli. dievcata same sofie, natalie, niny, nely, emy :roll: a pritom je tolko roznych a peknych mien
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Jasmína

od melindi » Ned Sep 28, 2014 8:41 am

Ja bývam v činžiaku. Dole je materská škola. Chodí tam štyri Dominik, tri Noel, 2 Emma, 2 Jasminka.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Jasmína

od terez254 » Sob Nov 01, 2014 9:08 pm

Jasmin znie pekne :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Jasmína

od Tasija » Str Nov 05, 2014 12:20 pm

vladkaPD píše:
Tasija píše:Tak to je smola ... ja som ich veľa nepočula, v okolí ani v škôlke vôbec ... ale tak ktorých mien nie je veľa? :D


urcite sa take najdu, lebo su obdobia ked vsetci davaju rovnake mena. ja chapem ze ked sa mi zapaci nejake meno tak neni lahke ho zmenit, ale kebyze sa tam vola v mojom okoli kazde druhe decko tak take urcite nedam. co vidim v okoli tak su to sami jakubovia, adamovia, alexovia ale ze neskutocne vela ich je. jak keby ine mena ani neboli. dievcata same sofie, natalie, niny, nely, emy :roll: a pritom je tolko roznych a peknych mien


My máme Jakuba, pre mňa iné chlapčenské meno neexistovalo a bolo mi jedno kto sa tak volá ... v škôlke bol vždy jediný, celé tie roky ... :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Štv Aug 28, 2014 12:44 pm

Re: Jasmína

od Tasija » Str Nov 05, 2014 12:21 pm

melindi píše:Ja bývam v činžiaku. Dole je materská škola. Chodí tam štyri Dominik, tri Noel, 2 Emma, 2 Jasminka.


Noel som ešte ani nepočula u nás ... to je dievča, či chlapec? :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Štv Aug 28, 2014 12:44 pm

Re: Jasmína

od melindi » Štv Nov 06, 2014 3:50 pm

Noel je to chlapčenské meno.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Jasmína

od Tasija » Štv Nov 06, 2014 8:28 pm

melindi píše:Noel je to chlapčenské meno.


Malý chodí na francúzštinu a tuším to je po francúzsky Vianoce alebo vianočný muž alebo skrátka niečo s vianocami :lol: teraz som si spomenula :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Štv Aug 28, 2014 12:44 pm

Re: Jasmína

od Sona14 » Sob Nov 15, 2014 5:46 pm

Podľa mňa je to veľmi pekné a zaujímavé meno. Evokuje mi to kvietok jasmin a príjemnú vôňu. Ak sa Ti hodí k priezvisku je to pekné meno.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Pon Nov 03, 2014 1:14 pm

Re: Jasmína

od terez254 » Sob Nov 15, 2014 5:53 pm

Sona14 píše:Podľa mňa je to veľmi pekné a zaujímavé meno. Evokuje mi to kvietok jasmin a príjemnú vôňu. Ak sa Ti hodí k priezvisku je to pekné meno.


niekedy je priezvisko dolezite,lebo k takemu ciro slovenskemu priezvisku,ked das zahranicne meno tak to moze zniet smiesne,ale dievca sa zas vyda :) :)
tiez sa mi nepaci pripina-ova pri priezviskach.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Jasmína

od Tasija » Str Nov 19, 2014 2:42 pm

terez254 píše:
Sona14 píše:Podľa mňa je to veľmi pekné a zaujímavé meno. Evokuje mi to kvietok jasmin a príjemnú vôňu. Ak sa Ti hodí k priezvisku je to pekné meno.


niekedy je priezvisko dolezite,lebo k takemu ciro slovenskemu priezvisku,ked das zahranicne meno tak to moze zniet smiesne,ale dievca sa zas vyda :) :)
tiez sa mi nepaci pripina-ova pri priezviskach.


práveže my máme zahraničné, priam exotické priezvisko :lol: nám sa nehodia také tie klasické mená slovenské tradičné, ale zase nechcem ísť ani do tých zahraničných amerických moderných ..
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Štv Aug 28, 2014 12:44 pm

Re: Jasmína

od vladkaPD » Štv Nov 20, 2014 10:08 am

je vela peknych mien aj obycajnych, len bohuzial toto nase slovensko a ich zdobneliny a chomoleniny tie mena ospatnia. napriklad meno Antonia je nadherne, ale ked zadru ze tonka boze moj. to iste kristian-kiko esteze tu neni grcajuci smajlik :roll: mohla by som menovat este velmi dlho :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť