Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Batoľa 1 až 3 roky - mám doma nerváčku

od 11zdenka11 » Sob Dec 13, 2008 9:41 am

ja skusam to bjatie to funguje.aj ked som na nu hovorila tichsie som uz vyskusala atak sa tvarila previnilo hlavicka do zeme a vtedy mi to prislo take mile ze som ju znova zobrala do narucia.tie jej ocka ma vzdy dostanu
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 209
Registrovaný: Pon Mar 17, 2008 1:00 am

od majka15 » Sob Dec 13, 2008 4:47 pm

Pripajam sa aj ja.
Mne to tiez robi moja 2rocna a to vtedy ked jej neurobim po voly.Hodi sa nazem a zacne kopat nohami a vrieska.
No neviem si snou rady.
A to sa nam este budi kazdu noc zo spanku placom a nevieme ju upokojit,manzel ju zobere do ruk ale aj tak place.a to mi zobudza 11 mesacnu k tomu,tak mam co robit.
Neviem z coho to ma.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 81
Registrovaný: Pia Aug 01, 2008 12:00 am

tak ty to mas este tazsie.vela sil ti zelam

od 11zdenka11 » Sob Dec 13, 2008 7:26 pm

majka15 píše:Pripajam sa aj ja.
Mne to tiez robi moja 2rocna a to vtedy ked jej neurobim po voly.Hodi sa nazem a zacne kopat nohami a vrieska.
No neviem si snou rady.
A to sa nam este budi kazdu noc zo spanku placom a nevieme ju upokojit,manzel ju zobere do ruk ale aj tak place.a to mi zobudza 11 mesacnu k tomu,tak mam co robit.
Neviem z coho to ma.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 209
Registrovaný: Pon Mar 17, 2008 1:00 am

od sisu22 » Ned Dec 14, 2008 11:02 pm

majka15 píše:Pripajam sa aj ja.
Mne to tiez robi moja 2rocna a to vtedy ked jej neurobim po voly.Hodi sa nazem a zacne kopat nohami a vrieska.
No neviem si snou rady.
A to sa nam este budi kazdu noc zo spanku placom a nevieme ju upokojit,manzel ju zobere do ruk ale aj tak place.a to mi zobudza 11 mesacnu k tomu,tak mam co robit.
Neviem z coho to ma.


mna tak napadlo...moj maly sa mi takto v noci budil...po dlhom pozorovani mi napadlo ci sa mu nieco nesniva...z lekarom som o tom hovorila...a vyriesila som to tak,ze ked zacal revat..."zobudila som ho" takym sposobom ze som sa mu potichu prihovarala..napr. Jakubko ideme pozriet rybky? a pod. a zabralo to...chvilocku trvalo kym opat zaspal ale v pohode... :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od majka15 » Pon Dec 15, 2008 8:47 am

sisu22 píše:
majka15 píše:Pripajam sa aj ja.
Mne to tiez robi moja 2rocna a to vtedy ked jej neurobim po voly.Hodi sa nazem a zacne kopat nohami a vrieska.
No neviem si snou rady.
A to sa nam este budi kazdu noc zo spanku placom a nevieme ju upokojit,manzel ju zobere do ruk ale aj tak place.a to mi zobudza 11 mesacnu k tomu,tak mam co robit.
Neviem z coho to ma.


mna tak napadlo...moj maly sa mi takto v noci budil...po dlhom pozorovani mi napadlo ci sa mu nieco nesniva...z lekarom som o tom hovorila...a vyriesila som to tak,ze ked zacal revat..."zobudila som ho" takym sposobom ze som sa mu potichu prihovarala..napr. Jakubko ideme pozriet rybky? a pod. a zabralo to...chvilocku trvalo kym opat zaspal ale v pohode... :roll:



Aj my to skusame sisu,ale cim viac sa jej zacneme prihovarat tym viac place.
Mozne sa jej sniva nieco a preto sa zobudi,no ale skoro kazdu noc?
Upokoji sa az po dlhom prihovarani,ked uz manzel je uplne stoho vedla.
A co vravel lekar?Z coho to maju tie deti?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 81
Registrovaný: Pia Aug 01, 2008 12:00 am

od 11zdenka11 » Pon Dec 15, 2008 10:22 am

ahojte ja som zacala mojej malej davat sedaniu.neviem ci ste o tom poculi?to je aby sa jej lepsie spalo nesnivali sa jej nejake desi a tak a je to aj na nervy aby sa dieta upokojilo.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 209
Registrovaný: Pon Mar 17, 2008 1:00 am

od majka15 » Pon Dec 15, 2008 12:53 pm

My sa bojime davat lieky a vseliake pripravky na nervy,mohol by si jej organizmus zvniknut.
My davame medovku,pestujeme ju v kvetinaci.
No a pomaha,ma take ucinky ze upokoji a dobre sa z nej aj zaspinka.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 81
Registrovaný: Pia Aug 01, 2008 12:00 am

od 11zdenka11 » Pon Dec 15, 2008 1:05 pm

AHOJ MAJKA A NEDA SA TO KUPIT V NEJAKEJ INEJ FORME?CAJIK?HENTO JE LEN NA 10 DNI A JE TO NA PRIRODNEJ BAZE
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 209
Registrovaný: Pon Mar 17, 2008 1:00 am

od majka15 » Pon Dec 15, 2008 1:15 pm

Tak su cajiky aj hipp s medovky ale cerstva bylinka je cerstva....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 81
Registrovaný: Pia Aug 01, 2008 12:00 am

od sisu22 » Pon Dec 15, 2008 2:34 pm

majka15 píše:
sisu22 píše:
majka15 píše:Pripajam sa aj ja.
Mne to tiez robi moja 2rocna a to vtedy ked jej neurobim po voly.Hodi sa nazem a zacne kopat nohami a vrieska.
No neviem si snou rady.
A to sa nam este budi kazdu noc zo spanku placom a nevieme ju upokojit,manzel ju zobere do ruk ale aj tak place.a to mi zobudza 11 mesacnu k tomu,tak mam co robit.
Neviem z coho to ma.


mna tak napadlo...moj maly sa mi takto v noci budil...po dlhom pozorovani mi napadlo ci sa mu nieco nesniva...z lekarom som o tom hovorila...a vyriesila som to tak,ze ked zacal revat..."zobudila som ho" takym sposobom ze som sa mu potichu prihovarala..napr. Jakubko ideme pozriet rybky? a pod. a zabralo to...chvilocku trvalo kym opat zaspal ale v pohode... :roll:



Aj my to skusame sisu,ale cim viac sa jej zacneme prihovarat tym viac place.
Mozne sa jej sniva nieco a preto sa zobudi,no ale skoro kazdu noc?
Upokoji sa az po dlhom prihovarani,ked uz manzel je uplne stoho vedla.
A co vravel lekar?Z coho to maju tie deti?

skuste pri tom prihovarani zazat male svetlo...chyt jej tvaricku a trosku s nou (uplne jemnunko) zatras,aby sa prebrala..viem si predstavit co prezivate s manzelom ja som aj na pohotovost chcela ist,to bol neskutocny plac....moze to byt aj s toho,ze v priebehu dna sa drobec nieco zlakne,a v noci sa mu o tom zda....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od majka15 » Pon Dec 15, 2008 2:50 pm

A no moze to byt aj stoho ze sa niecoho zlakla cez den.
No vies ona je prave taka ze cez den ked jej nieco nedovolim tak s abuchne o zem a vrieska a mozno to trucovanie preeziva aj v spanku a potm sa tak zobudi.
Manzel s nou ide hned do kuchyne a zapne svetlo aby sa nebala,troska ju ovlazi vodou,minule mu islo uz ucho odpadnut od tolkeho placu
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 81
Registrovaný: Pia Aug 01, 2008 12:00 am

od sisu22 » Pon Dec 15, 2008 3:10 pm

majka15-tomu verim...to je hrozny rev :roll: ale urcite ju to casom prejde..moj maly uz sa s takym revom nezobudil veeelmi dlho(klop klop) teraz pre zmenu sknuka kvoli zubkom :wink: a co sa tyka toho trieskania o zem to by som mohla napisat knihu :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od majka15 » Pon Dec 15, 2008 3:16 pm

:lol: :cry: :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 81
Registrovaný: Pia Aug 01, 2008 12:00 am

od 11zdenka11 » Pon Dec 15, 2008 3:45 pm

JA TIEZ V NOCI MOJU MALU CHITIM ZA TVARICKA A ONA MA HNED CHYTI A HNED ZASPI.ALE ZOPAKUJEME TO CEZ NOC ASI TRIKRAT.ALE NIEKEEDY MI ROBI TO ZE MA ODHANA AKOBY ZURILA AKO CEZ DEN.A ESTE K TOMU SME CHORI TAK O DALSU STAROST VIAC
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 209
Registrovaný: Pon Mar 17, 2008 1:00 am

od sisu22 » Pon Dec 15, 2008 6:14 pm

11zdenka11 píše:JA TIEZ V NOCI MOJU MALU CHITIM ZA TVARICKA A ONA MA HNED CHYTI A HNED ZASPI.ALE ZOPAKUJEME TO CEZ NOC ASI TRIKRAT.ALE NIEKEEDY MI ROBI TO ZE MA ODHANA AKOBY ZURILA AKO CEZ DEN.A ESTE K TOMU SME CHORI TAK O DALSU STAROST VIAC


:cry: aj mna maly hocikedy takto odstrkoval,a vytiahol si dudlik a aj ten mi dal,a zaspal,sam od seba.... nemozem viac pisat,borec stoji ma sedacke spieva(pocuvame no name a Igor robi ooo,tak maly opakuje) a vyvadza.. :twisted:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť