Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nespoľahliví inzerenti - Mariana Miklosiova - neprebera dobierky

od Trixie » Pon Apr 02, 2012 3:29 pm

dalsie ktore bombarduju mailami ,prosim prosim poslite urcite si to preberiem a ked po tyzdni pisem tak ziadna odozva ..samozrejme sa mi vratili dobierky nazad!!!!
Elena Zastkova, Trencianska 312, 94201 Šurany



Ivana Herdelyova, Okružná 378, 96001 Zvolen :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pon Mar 05, 2012 5:27 pm

od anetastrbovaaps » Uto Máj 22, 2012 11:22 am

kicita2 píše:Pokial mám správne informácie,tak pošta si neúčtuje spetné poštovné,ked sa vám balík vráti spet.Vám by mala vzniknút len škoda na dobierke,ked ste ju posielala t.j. 3.30eur,kedže ju dotyčná neprebrala,tak vy ste na tom škodná 3.30eur.Vy ste platila ešte na pošte,ked ste si išla po vrátenú zásielku???To je asi nejaká novinka???Lebo ja ked som si preberala tiež neprebratú dobierku,tak som neplatila ani cent,pošta odo mna nechcela žiadne peniaze.Tak tomu trochu nerozumiem :shock: :shock: :shock:


Ano,je to pravda,ak pošlete balík a kupujúci si ho nepreberie,balík sa vám vráti späť a ešte raz musíte vy uhradiť to poštovné,takže vám ako predávajúcemu vznikne len škoda..:-(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pia Mar 12, 2010 7:10 pm

od macamaticova » Uto Jún 12, 2012 11:40 pm

Pripájam zoznam ďalších ľudí, ktorí neprebrali tovar na dobierku:

Peter Korman, Kysucké Nové Mesto, kupdoma@kupdoma.sk
Lenka Poništová, Nová Dubnica, lenka.ponistova@gmail.com
Miroslava Novotná, Nitra, miroslava.novotna@gmail.com
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Str Aug 17, 2011 11:31 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť