Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nespoľahliví inzerenti - Mariana Miklosiova - neprebera dobierky

Mariana Miklosiova - neprebera dobierky

od zlatka8 » Str Mar 16, 2011 1:25 pm

Dobry den,chcela by som pridat nespolahlivu osobu,ktora ma zaujem o tovar,objednava si ho telefonicky a po doruceni dobierky tovar neprevezme.Vola sa Mariana Miklosiova Z Banskej Bystrice.Po dorucenbalika spat na moju adresu balik prisiel v poskodenom stave a este k tomu som musela uhradit sumu 1,90eur za prebratie
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Pia Jan 14, 2011 12:40 pm

Re: Chcem pridat novu osobu,ktora neprebera zasielky

od Janka81 » Str Mar 16, 2011 4:43 pm

zlatka8 píše:Dobry den,chcela by som pridat nespolahlivu osobu,ktora ma zaujem o tovar,objednava si ho telefonicky a po doruceni dobierky tovar neprevezme.Vola sa Mariana Miklosiova Z Banskej Bystrice.Po dorucenbalika spat na moju adresu balik prisiel v poskodenom stave a este k tomu som musela uhradit sumu 1,90eur za prebratie


aj ste jej volali,preto to neprebrala??
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od zlatka8 » Str Mar 16, 2011 6:21 pm

Nie,volala so mnou ona,dohodli sme sa ze jej balik poslem na dobierku,nadiktovala mi adresu a ja som jej ho poslala,poslala som ho 21.02.a dnes mi balik prisiel s tym,ze ho neprevzala ani v dobe,kym je ulozeni na poste,dost ma to nahnevalo pretoze si neuctujem postovne v cene veci ked ich predavam,tak som zaplatila 3,30 postovne tam a dnes som zase musela uhradit este 1,90 zato,ze sa balik vratil,nie je to ferove jednanie
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Pia Jan 14, 2011 12:40 pm

od Janka81 » Str Mar 16, 2011 6:36 pm

zlatka8 píše:Nie,volala so mnou ona,dohodli sme sa ze jej balik poslem na dobierku,nadiktovala mi adresu a ja som jej ho poslala,poslala som ho 21.02.a dnes mi balik prisiel s tym,ze ho neprevzala ani v dobe,kym je ulozeni na poste,dost ma to nahnevalo pretoze si neuctujem postovne v cene veci ked ich predavam,tak som zaplatila 3,30 postovne tam a dnes som zase musela uhradit este 1,90 zato,ze sa balik vratil,nie je to ferove jednanie


myslela som,či ste jej teraz nevolali,ked sa Vám to vrátilo..
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od zlatka8 » Str Mar 16, 2011 6:48 pm

nie,uz som jej nevolala,bola som z nej taka vytocena,ze by som sa asi neovladla,keby bolo mozne nejako overovat ludi,ktorym sa baliky posielaju,asi to urobim,ale aspon som poucena do buducna
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Pia Jan 14, 2011 12:40 pm

od kicita2 » Str Mar 16, 2011 8:58 pm

Pokial mám správne informácie,tak pošta si neúčtuje spetné poštovné,ked sa vám balík vráti spet.Vám by mala vzniknút len škoda na dobierke,ked ste ju posielala t.j. 3.30eur,kedže ju dotyčná neprebrala,tak vy ste na tom škodná 3.30eur.Vy ste platila ešte na pošte,ked ste si išla po vrátenú zásielku???To je asi nejaká novinka???Lebo ja ked som si preberala tiež neprebratú dobierku,tak som neplatila ani cent,pošta odo mna nechcela žiadne peniaze.Tak tomu trochu nerozumiem :shock: :shock: :shock:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 54
Registrovaný: Pia Júl 30, 2010 10:28 pm

od 25kika » Str Mar 16, 2011 9:12 pm

kicita2 píše:Pokial mám správne informácie,tak pošta si neúčtuje spetné poštovné,ked sa vám balík vráti spet.Vám by mala vzniknút len škoda na dobierke,ked ste ju posielala t.j. 3.30eur,kedže ju dotyčná neprebrala,tak vy ste na tom škodná 3.30eur.Vy ste platila ešte na pošte,ked ste si išla po vrátenú zásielku???To je asi nejaká novinka???Lebo ja ked som si preberala tiež neprebratú dobierku,tak som neplatila ani cent,pošta odo mna nechcela žiadne peniaze.Tak tomu trochu nerozumiem :shock: :shock: :shock:


Plati sa aj za to že balik sa vrati späťpoštovne. Ja som tiež platila za neprebraty balik až 3 eura za to že mi ho poslali späť neprebraty. Celkovo som bola necelych 7 euro škodna na poštovnom. Za poslanie tam a aj späť.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Pia Aug 31, 2007 12:00 am

od nataska23 » Str Mar 16, 2011 9:22 pm

U nás chodí každý mesiac iná poštárka nosiť balíčky. Ked sa mi náhodou vráti dobierka naspať, tak vzdy platim spätná poštovné podla toho ktorá poštárka príde. Ak je to tá ktorú poznám, tak vtedy poštovné neplatím, ale ak je to tá druhá tak vzdy platím. Mne to prišlo tak, že kedze sa s nou poznam tak mi to nedáva platiť.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 42
Registrovaný: Ned Júl 18, 2010 4:05 pm

od Janka81 » Str Mar 16, 2011 11:33 pm

zlatka8 píše:nie,uz som jej nevolala,bola som z nej taka vytocena,ze by som sa asi neovladla,keby bolo mozne nejako overovat ludi,ktorym sa baliky posielaju,asi to urobim,ale aspon som poucena do buducna


mali ste na nu aspon nahúhať :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od kicita2 » Štv Mar 17, 2011 12:54 am

No pekne!!!Pokial nemá dotyčná-ý viac kladných referencií,tak radšej neposielat na dobierku,lebo človek preplatí viac ako zarobí!Alebo potom neposielat vobec!A takým,čo majú toto forum pre zábavku,tak raz sa im to nejakým sposobom vráti!!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 54
Registrovaný: Pia Júl 30, 2010 10:28 pm

od zlatka8 » Štv Mar 17, 2011 10:04 am

Prave ze som platila na poste za balik na dobierku tam a po mesiaci,co sa balik vratil,zazvonil pan zo slovenskej posty na aute a pytal si poplatok 1,90 zato,ze sa to vratilo,takze si davajte na to pozor,radsej si ludi nejako overte,kym niekde balik poslete,ak sa to da
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Pia Jan 14, 2011 12:40 pm

od Janka81 » Štv Mar 17, 2011 4:57 pm

zlatka8 píše:Prave ze som platila na poste za balik na dobierku tam a po mesiaci,co sa balik vratil,zazvonil pan zo slovenskej posty na aute a pytal si poplatok 1,90 zato,ze sa to vratilo,takze si davajte na to pozor,radsej si ludi nejako overte,kym niekde balik poslete,ak sa to da


Tak to ma teda mrzí,že ste takto dopadli :cry: ja posielam na dobierku skutočne len málokedy-1-2x do roka a našťastie všetko v pohode..tak držím palce na budúce..nech sa Vám darí :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od zlatka8 » Štv Mar 17, 2011 5:44 pm

dakujem vam velmi pekne,ste zlata,snad sa nam take veci uz stavat nebudu,pekny dnicek
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Pia Jan 14, 2011 12:40 pm

od Janka81 » Štv Mar 17, 2011 7:10 pm

zlatka8 píše:dakujem vam velmi pekne,ste zlata,snad sa nam take veci uz stavat nebudu,pekny dnicek




:lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

neprebera zasielky

od Nikushh » Ned Mar 25, 2012 5:23 pm

Eva Nespešna
Latoricka 35
Bratislava-821 0

Nepreberá zasielky...Pozor na nu...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pon Okt 10, 2011 6:04 pm

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť