Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nespoľahliví inzerenti - NasPatko mate skusenosť?

NasPatko mate skusenosť?

od mistek » Uto Nov 10, 2009 7:52 pm

prosím vas , kto má skúsenosti s touto predávajúcou - [b]NasPatko[/b] , dakujem za všetky odpovede :-)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Uto Nov 27, 2007 1:00 am

Re: PROSIM VAS O POMOC !!!

od TARZYCIA » Uto Nov 10, 2009 10:28 pm

mistek píše:prosím vas , kto má skúsenosti s touto predávajúcou - NasPatko , dakujem za všetky odpovede :-)


hm...zaujimavy inzerat mam pocit ze zasa nejaka blokovana ... v inzeratoch si protireci a poriadne ...na jednej strane pise ze caka babo a prosi hoci len o jedne dupacky a na druhej strane ma v ponuke veci pre babo ...

MYSLIM ZE JE TO CISTY BLUD :idea:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 378
Registrovaný: Pon Máj 04, 2009 3:41 pm
Bydlisko: presov

od inguli » Uto Nov 10, 2009 10:37 pm

tak tam pise ze darovali a predali necakali ze pride dalsie :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od TARZYCIA » Uto Nov 10, 2009 10:40 pm

inguli píše:tak tam pise ze darovali a predali necakali ze pride dalsie :roll:



INGULI SAK HEJ TAK PISE ...ALE POTOM PRECO PREDAVA PERINKY ,DUPACKY BODY ATD??? dava ti to logiku??? sak ak nieco predam tak to zmazem nie ...este idem kuknut datum pridania tych inzeratov ... a okrem ineho ma v albume tovar ktory som chcela kupit niekedy davnejsie je to urcite ta fotka ale nebol pod tym nickom to som si ista

inguli sak tie DUPACKY , BODY atd boli pridavane 30.10.2009 ...

ak ma niekto pocit ze jej ublizujem tak sorry je to moj NAZOR :?
Naposledy upravil TARZYCIA dňa Uto Nov 10, 2009 10:47 pm, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 378
Registrovaný: Pon Máj 04, 2009 3:41 pm
Bydlisko: presov

od Nella1002 » Uto Nov 10, 2009 10:46 pm

u mna chcela menit ale nevymenila som,pozerala som je album a mala tam prosbu o vecičky pre babatko... a pritom vecičky pre babatko predavala!!!ved je to nezmysel..!!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Pon Sep 14, 2009 2:46 pm

od TARZYCIA » Uto Nov 10, 2009 10:48 pm

SAK PRAVE PRETO TO NEDAVA LOGIKU ...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 378
Registrovaný: Pon Máj 04, 2009 3:41 pm
Bydlisko: presov

od nelka09 » Uto Nov 10, 2009 10:51 pm

tiež som sa pozrela na jej ponuku, to je fakt divné. podľa mna to je nekalý podvod. predáva tam overal a napísané" kupované včera", no nechápem. Prosí o hocijaké vecičky, a potom tam dá ponuku kúpim adidas supravu. ked nemám vecičky a zrejme ani peniaze, tak nebudem hádam kupovať značkové. aspon si myslím, nie?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Štv Apr 02, 2009 10:05 am

od NasPatko » Uto Nov 10, 2009 10:57 pm

nelka09 píše:tiež som sa pozrela na jej ponuku, to je fakt divné. podľa mna to je nekalý podvod. predáva tam overal a napísané" kupované včera", no nechápem. Prosí o hocijaké vecičky, a potom tam dá ponuku kúpim adidas supravu. ked nemám vecičky a zrejme ani peniaze, tak nebudem hádam kupovať značkové. aspon si myslím, nie?
ahoj Znacko ve chcem pre sestru oni si na znackovom potrpia. a tento nik je spolocny z mojou sestrou chodime sem obe .prajem pekny vecer
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Uto Okt 20, 2009 2:12 pm

od TARZYCIA » Uto Nov 10, 2009 11:00 pm

:shock: :shock: :shock: :shock:


preco prosis cudzich o pomoc??? preco nepoprosis sestru ked si moze dovolit znackove veci?? a preco predavas dupacky atď??? ci opat ich predava sestra???

PROSIM TA NEHALUSKUJ A RADSEJ TO VSETKO ZMAZ A BUDE LEPSIE NEVERIM TI ANI SLOVKO TAKYCH TU UZ BOLO :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 378
Registrovaný: Pon Máj 04, 2009 3:41 pm
Bydlisko: presov

od NasPatko » Uto Nov 10, 2009 11:05 pm

TARZYCIA píše::shock: :shock: :shock: :shock:


preco prosis cudzich o pomoc??? preco nepoprosis sestru ked si moze dovolit znackove veci?? a preco predavas dupacky atď??? ci opat ich predava sestra???

PROSIM TA NEHALUSKUJ A RADSEJ TO VSETKO ZMAZ A BUDE LEPSIE NEVERIM TI ANI SLOVKO TAKYCH TU UZ BOLO :!: :!: :!: :!: :!: :!:
ahoj moja sestra ako som pisala potrpi si na znackove veci tak to je prenu . ona chodieva na tento nik a kupuje si aj ona veci a predava ja mam zaujem iba o vecicky prebabo a kocik . Pitali ste sa ze preco si nezoberiem od nej? no rada by som ale mne sa pacia ine veci ,myslite si ze mne asi sibe:o))) ale som vyberava na veci ktore nosi moja cela rodinka ..mozno ze som komplikovana ale ja som uz raz taka ..
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Uto Okt 20, 2009 2:12 pm

od TARZYCIA » Uto Nov 10, 2009 11:08 pm

NasPatko píše:
TARZYCIA píše::shock: :shock: :shock: :shock:


preco prosis cudzich o pomoc??? preco nepoprosis sestru ked si moze dovolit znackove veci?? a preco predavas dupacky atď??? ci opat ich predava sestra???

PROSIM TA NEHALUSKUJ A RADSEJ TO VSETKO ZMAZ A BUDE LEPSIE NEVERIM TI ANI SLOVKO TAKYCH TU UZ BOLO :!: :!: :!: :!: :!: :!:
ahoj moja sestra ako som pisala potrpi si na znackove veci tak to je prenu . ona chodieva na tento nik a kupuje si aj ona veci a predava ja mam zaujem iba o vecicky prebabo a kocik . Pitali ste sa ze preco si nezoberiem od nej? no rada by som ale mne sa pacia ine veci ,myslite si ze mne asi sibe:o))) ale som vyberava na veci ktore nosi moja cela rodinka ..mozno ze som komplikovana ale ja som uz raz taka ..



KED SI TAK VYBERAVA AKO PISES TAK SI NA TO ZAROB A NEZOBRI LEBO JE MI Z TVOJICH PISMENIEK SPATNE :!: :!: :!: :!: a myslim ze nie len mne
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 378
Registrovaný: Pon Máj 04, 2009 3:41 pm
Bydlisko: presov

od zabka1987 » Uto Nov 10, 2009 11:10 pm

TARZYCIA píše:
NasPatko píše:
TARZYCIA píše::shock: :shock: :shock: :shock:


preco prosis cudzich o pomoc??? preco nepoprosis sestru ked si moze dovolit znackove veci?? a preco predavas dupacky atď??? ci opat ich predava sestra???

PROSIM TA NEHALUSKUJ A RADSEJ TO VSETKO ZMAZ A BUDE LEPSIE NEVERIM TI ANI SLOVKO TAKYCH TU UZ BOLO :!: :!: :!: :!: :!: :!:
ahoj moja sestra ako som pisala potrpi si na znackove veci tak to je prenu . ona chodieva na tento nik a kupuje si aj ona veci a predava ja mam zaujem iba o vecicky prebabo a kocik . Pitali ste sa ze preco si nezoberiem od nej? no rada by som ale mne sa pacia ine veci ,myslite si ze mne asi sibe:o))) ale som vyberava na veci ktore nosi moja cela rodinka ..mozno ze som komplikovana ale ja som uz raz taka ..



KED SI TAK VYBERAVA AKO PISES TAK SI NA TO ZAROB A NEZOBRI LEBO JE MI Z TVOJICH PISMENIEK SPATNE :!: :!: :!: :!: a myslim ze nie len mne


:shock: ziram ...zadarmo nieco chce a este je aj vyberava ? :shock:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 236
Registrovaný: Uto Júl 22, 2008 12:00 am

od NasPatko » Uto Nov 10, 2009 11:10 pm

TARZYCIA píše:
NasPatko píše:
TARZYCIA píše::shock: :shock: :shock: :shock:


preco prosis cudzich o pomoc??? preco nepoprosis sestru ked si moze dovolit znackove veci?? a preco predavas dupacky atď??? ci opat ich predava sestra???

PROSIM TA NEHALUSKUJ A RADSEJ TO VSETKO ZMAZ A BUDE LEPSIE NEVERIM TI ANI SLOVKO TAKYCH TU UZ BOLO :!: :!: :!: :!: :!: :!:
ahoj moja sestra ako som pisala potrpi si na znackove veci tak to je prenu . ona chodieva na tento nik a kupuje si aj ona veci a predava ja mam zaujem iba o vecicky prebabo a kocik . Pitali ste sa ze preco si nezoberiem od nej? no rada by som ale mne sa pacia ine veci ,myslite si ze mne asi sibe:o))) ale som vyberava na veci ktore nosi moja cela rodinka ..mozno ze som komplikovana ale ja som uz raz taka ..



KED SI TAK VYBERAVA AKO PISES TAK SI NA TO ZAROB A NEZOBRI LEBO JE MI Z TVOJICH PISMENIEK SPATNE :!: :!: :!: :!: a myslim ze nie len mne
Prepacte ale pokial viem v inzerat eje ze kto daruje a ze si zato mize nieco vybrat z albumu
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Uto Okt 20, 2009 2:12 pm

od sisu22 » Uto Nov 10, 2009 11:10 pm

Neviem preco,ale ja jej verim. Ved neziada len zadarmo,chce vymienat....a ved preco by nepredala napr. dupky ktore sa jej nepaci? Podla seba-tiez som predala nieco,co sa mi nepacilo,podla mna to je normalne. Ved mozno jej ponukne niekto nieco podla jej gusta :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od NasPatko » Uto Nov 10, 2009 11:13 pm

sisu22 píše:Neviem preco,ale ja jej verim. Ved neziada len zadarmo,chce vymienat....a ved preco by nepredala napr. dupky ktore sa jej nepaci? Podla seba-tiez som predala nieco,co sa mi nepacilo,podla mna to je normalne. Ved mozno jej ponukne niekto nieco podla jej gusta :wink:
DAKUJEM sisu22 ... mamicky vd ja tiez darujem oblecko mam to v inzerate poste mne sa tie vecicky niektore nepacia. a ja nechcem nic zadarmo
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Uto Okt 20, 2009 2:12 pm

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť