Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nespoľahliví inzerenti - OLGA GASPERCOVA-NASIEL SA VINNIK!!!!!!

od mirdzilka » Str Máj 27, 2009 1:52 pm

Ljublju píše:a cez IP pocitaca by to neslo?

cez IP je to dost zradne... Ked pise z kaviarne, alebo je napojena cez wifi nedokaze sa jej nic, takisto ak sa jej IP meni kazdym prihlasenim..
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 69
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 11:47 am

od sandras » Str Máj 27, 2009 1:53 pm

asi yb sa zabranilo len viacnásobným overovaním e-mail /IP počítača / adresa ...
ale aj tak to nebude na 100% ... niekto si založí viacero e-mailov, ma premenlivu IP, a napíše adresy širokeho príbuzenstva a sme tam, kde sme boli ...

s takýmito možu urobiť poriadok len poškodené a to právnou cestou...
Naposledy upravil sandras dňa Str Máj 27, 2009 2:00 pm, celkovo upravené 2
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od suzika » Str Máj 27, 2009 1:55 pm

bola by tu jedna moznost...ale to pravdepodobne neprejde. rodne cislo
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 69
Registrovaný: Str Aug 29, 2007 12:00 am

od suzika » Str Máj 27, 2009 1:57 pm

alebo c.OP....ale asi trepem :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 69
Registrovaný: Str Aug 29, 2007 12:00 am

od admin » Str Máj 27, 2009 1:57 pm

Vážený užívatelia. Bol by som rád ak by ste sa tí ktorých táto užívateľka poškodila spojili a trestné oznámenie podali spoločne. Alebo kľudne samostatne, to je úplne jedno. Adresy sú na blackliste, máte aj číslo účtu. Nič viac nepotrebujete, všetko máte. Na podanie TO to absulútne stačí. Ak polícia bude chcieť ďaľšie info kontaktujú nás - poskytneme im čo budú požadovať. Traba konať a nie len o tom písať do dikusie!!! To nestačí!!! My to za Vás urobiť nemôžeme nakoľko my nie sme poškodení. Vy máte v rukách dôkazy - je to na Vás, treba konať!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 187
Registrovaný: Pia Jan 26, 2007 1:00 am

od suzika » Str Máj 27, 2009 2:04 pm

baby,admin ma pravdu a ja zajtra idem na policiu,napiste mi baby z ba,mozeme ist aj spolu.ja tam budem smiesna sama s tym ze len o postovne ma obrala,ale ked somnou bude maminka,ktoru okradla o peniaze,bude to mat vacsi ucinok. zavolajte mi alebo napiste sms : 0903318563 suzi
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 69
Registrovaný: Str Aug 29, 2007 12:00 am

od melisall » Str Máj 27, 2009 2:36 pm

ahojte taktiez okradnute olgou gaspercovou.tak co stym urobime.podame na nu hromadne trestne.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Štv Mar 13, 2008 1:00 am

od ibinka » Str Máj 27, 2009 3:18 pm

alex píše:
ibinka píše:
ivustek píše:slnko19, Slniecko1307, slatina, smiesko001, smieskooo001, MamaMilka, Vierka989898,
PanAPani, MImriskova, omiik5, misamasariko, Zuzupredeti, kocikovo, peter02501,
mia025010, bpjotr, mamamiska, babikavw, electric7, lmelnikova, lunaqq1, hemen1976,
hromky, nata92, novuckytovar, nechty33, blana9288, kurviskatusu, JanaKopecna -
Oľga Gašpercová, Bytča, Emília Gašpercová, Žilina, Emília Ševčíková, Dolný Hričov, Jitka
Benková, Kočice- Účty zablokované

tieto nicky dnes pribudli, nevychádzam z úžasu............... :roll: :roll: :roll:

a kde je admin ze to necha zajst az takto daleko.... ved to je strasne...zacnem klasika kupovat len v obchode...


a čo má admin robiť?


nie som pocitacovo tak schopna no ak sa nejake veci zhoduju pri vyplnani formulara,mohli by ich pri takychto klamarkach im hned povyhadzovat,ja neviem len je to naozaj o strasnej dovere a teraz velkej nedovere tu na bb,som sklamana z niektorych zien,ved zijem z rodicaku!!!! no nic som poucena
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 35
Registrovaný: Pia Apr 25, 2008 12:00 am

od ibinka » Str Máj 27, 2009 3:20 pm

suzika píše:baby,admin ma pravdu a ja zajtra idem na policiu,napiste mi baby z ba,mozeme ist aj spolu.ja tam budem smiesna sama s tym ze len o postovne ma obrala,ale ked somnou bude maminka,ktoru okradla o peniaze,bude to mat vacsi ucinok. zavolajte mi alebo napiste sms : 0903318563 suzi

ja som z Novych Zamkov, idem na policiu zajtra,snad sa im to na policii zozbiera a kazda jedna mozeme informovat policiu, kde sa podalo, ci poda trestne na nu...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 35
Registrovaný: Pia Apr 25, 2008 12:00 am

od alex » Str Máj 27, 2009 7:54 pm

ibinka píše:nie som pocitacovo tak schopna no ak sa nejake veci zhoduju pri vyplnani formulara,mohli by ich pri takychto klamarkach im hned povyhadzovat,ja neviem len je to naozaj o strasnej dovere a teraz velkej nedovere tu na bb,som sklamana z niektorych zien,ved zijem z rodicaku!!!! no nic som poucena


Ibaže pri registrácii sa posiela automatický mail, ktorý treba potvrdiť aby fungoval účet. Nefunguje to tak, že niekto vyplní reg.formulár a ten sa najprv odkontroluje....
Nemôžeme pýtať OP na overenje, aj keď je to niekedy nevyhnuté na overenie si niektorých uživateľov ... pošlú ho akurtá tí, ktorí majú čisté svedomie.... a admin si ho pýta iba v krajnom prípade

a napr takéto niečo : "napriklad zaviest overovanie identity uzivatela pomocou adresy trvaleho bydliska...." vie každý obkukať z iného potrálu a potom dávať "rady" ale horšie sa to už praktizuje :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od ibinka » Štv Máj 28, 2009 7:14 am

alex píše:
ibinka píše:nie som pocitacovo tak schopna no ak sa nejake veci zhoduju pri vyplnani formulara,mohli by ich pri takychto klamarkach im hned povyhadzovat,ja neviem len je to naozaj o strasnej dovere a teraz velkej nedovere tu na bb,som sklamana z niektorych zien,ved zijem z rodicaku!!!! no nic som poucena


Ibaže pri registrácii sa posiela automatický mail, ktorý treba potvrdiť aby fungoval účet. Nefunguje to tak, že niekto vyplní reg.formulár a ten sa najprv odkontroluje....
Nemôžeme pýtať OP na overenje, aj keď je to niekedy nevyhnuté na overenie si niektorých uživateľov ... pošlú ho akurtá tí, ktorí majú čisté svedomie.... a admin si ho pýta iba v krajnom prípade

a napr takéto niečo : "napriklad zaviest overovanie identity uzivatela pomocou adresy trvaleho bydliska...." vie každý obkukať z iného potrálu a potom dávať "rady" ale horšie sa to už praktizuje :roll:

ale kazda siet,ci sietova karta je jedinecna....a nech mi niekto nehovri ze pri piatich pocitacoch,jeden doma,dva v internetke...a pod. v nejakej dolnej ci hornej od kial je vie tak sikovne fungovat pod 10 nickmi...nie som tech. zdatna no ale dostala tuto istu podporu na biznis kradnutia,...inak pekne ranko vsetkym,pa
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 35
Registrovaný: Pia Apr 25, 2008 12:00 am

od alex » Štv Máj 28, 2009 1:58 pm

ibinka píše:ale kazda siet,ci sietova karta je jedinecna....a nech mi niekto nehovri ze pri piatich pocitacoch,jeden doma,dva v internetke...a pod. v nejakej dolnej ci hornej od kial je vie tak sikovne fungovat pod 10 nickmi...nie som tech. zdatna no ale dostala tuto istu podporu na biznis kradnutia,...inak pekne ranko vsetkym,pa


:shock: trošku zrozumiteľnejšie by sa to nedalo napísať?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od ibinka » Štv Máj 28, 2009 6:26 pm

alex píše:
ibinka píše:ale kazda siet,ci sietova karta je jedinecna....a nech mi niekto nehovri ze pri piatich pocitacoch,jeden doma,dva v internetke...a pod. v nejakej dolnej ci hornej od kial je vie tak sikovne fungovat pod 10 nickmi...nie som tech. zdatna no ale dostala tuto istu podporu na biznis kradnutia,...inak pekne ranko vsetkym,pa


:shock: trošku zrozumiteľnejšie by sa to nedalo napísať?

to by ti mal vysvetlit niekto, kto tomu viac rozumie,mne to vysvetloval moj manzel,ze proste ak admin by mal prachy vedel by o trocha viac zabezpacit sa .......proste, ze sa to da lepsie, ako co sa to tu vysvetlovalo cez tie IP adresy a ved nakoniec admin ma moznost, ako to uz aj spravil, ze cita diskusie sa do tejto zapojit a dat vediet, co spravi do buducna proti takym to kamaratkam...ibi
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 35
Registrovaný: Pia Apr 25, 2008 12:00 am

od alex » Štv Máj 28, 2009 7:17 pm

ibinka píše:to by ti mal vysvetlit niekto, kto tomu viac rozumie,mne to vysvetloval moj manzel,ze proste ak admin by mal prachy vedel by o trocha viac zabezpacit sa .......proste, ze sa to da lepsie, ako co sa to tu vysvetlovalo cez tie IP adresy a ved nakoniec admin ma moznost, ako to uz aj spravil, ze cita diskusie sa do tejto zapojit a dat vediet, co spravi do buducna proti takym to kamaratkam...ibi


Keď by mal admin prachy vedel by to lepšie zabezpečiť? :shock: :shock: :shock:
Admin nečíta všetky diskusie, reaguje na môj podnet....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od Ljublju » Pia Máj 29, 2009 7:02 am

alex píše:
ibinka píše:to by ti mal vysvetlit niekto, kto tomu viac rozumie,mne to vysvetloval moj manzel,ze proste ak admin by mal prachy vedel by o trocha viac zabezpacit sa .......proste, ze sa to da lepsie, ako co sa to tu vysvetlovalo cez tie IP adresy a ved nakoniec admin ma moznost, ako to uz aj spravil, ze cita diskusie sa do tejto zapojit a dat vediet, co spravi do buducna proti takym to kamaratkam...ibi


Keď by mal admin prachy vedel by to lepšie zabezpečiť? :shock: :shock: :shock:
Admin nečíta všetky diskusie, reaguje na môj podnet....



keby mal peniaze,netrvala by cela prerabka tolko kolko trva,zaplatil by poriadneho programatora a bolo by....treba tu toho vela :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 491
Registrovaný: Pon Sep 22, 2008 9:12 pm

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť