Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Kočíky kombinované - Pohodlný kočík i pre väčšie dietatko-poradte...

od adinka33 » Pon Jan 26, 2009 3:14 pm

alex píše:ja som mala 7 :lol: z toho dva mám doteraz :)
ja som mala o jeden menej...... :P :P :P a tiez som "zatazena" na kociky.... :wink: dokonca by som povedala, ze az "zavisla".... :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

od swedulka » Pon Jan 26, 2009 3:17 pm

quote="adinka33"]
alex píše:ja som mala 7 :lol: z toho dva mám doteraz :)
ja som mala o jeden menej...... :P :P :P a tiez som "zatazena" na kociky.... :wink: dokonca by som povedala, ze az "zavisla".... :D[/quote] :lol:
:lol: :P :lol: :P :lol: Pozeram,ze je nas viac,závislé na kočiky,závislé na pc,závislé na jedlo..Nejdeme sa dať liečiť :?: Možno by sme sa aspon stretli všetky spolu v liečebni,to by bol žuuur. :!: :roll: :lol: :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1150
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

od adinka33 » Pon Jan 26, 2009 3:26 pm

paradajka píše:quote="adinka33"]
alex píše:ja som mala 7 :lol: z toho dva mám doteraz :)
ja som mala o jeden menej...... :P :P :P a tiez som "zatazena" na kociky.... :wink: dokonca by som povedala, ze az "zavisla".... :D
:lol:
:lol: :P :lol: :P :lol: Pozeram,ze je nas viac,závislé na kočiky,závislé na pc,závislé na jedlo..Nejdeme sa dať liečiť :?: Možno by sme sa aspon stretli všetky spolu v liečebni,to by bol žuuur. :!: :roll: :lol: :P[/quote]




no to by bola teda ina zurka a souka.... :lol: 8) :lol: 8) :lol: 8) :lol: 8) :lol: este by aj doktori boli z nas na praskoch, no ina haluz.... :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

od martuskab » Pon Jan 26, 2009 3:30 pm

Adinka,možno by sa pridali :lol: :lol: :lol: .
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

od alex » Pon Jan 26, 2009 5:48 pm

No závislosť :roll: tomu sa ani tak nedá povedať, keďže kočíky som striedala na základe toho, že mi nevyhovovali .... jeden som predala a kúpila nový a stále dokola :roll: Ale, tiež ich stále obzerám :lol: pritom malý bude mať už zachvíľu 3r. takže už sa kočíky "nekonajú" ... možno niekedy neskôr, pre druhé :wink: ale páčia sa mi strašne tie retro, teda až na tie ceny :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od renuskacool » Pon Jan 26, 2009 6:12 pm

alex píše:ja som mala 7 :lol: z toho dva mám doteraz :)
Super zbierka potom.....Odborník na slovo vzatý... :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Sob Dec 13, 2008 11:10 pm

od renuskacool » Pon Jan 26, 2009 8:38 pm

sandras píše:my sme po hlbokom pri dcere kupovali CAM APOLLO, mala 8. mes. a ešte v nom aj spávala a vozili sme ju do 2,5 roka
nie su to klasicke golfky, skor menšia bugina, ale lahká, šikovná, a vyhodna cena, kupovali sme v CAREFOURE
ak to chceš len na par mesiacov, možno by som kukla nejaku takuto jazdenku
Ak máš možnost mi doporučit daku jazdenu Cam ponukni.....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Sob Dec 13, 2008 11:10 pm

od gbgtransport » Uto Jan 27, 2009 7:39 pm

Ahojte mamičky, včera ste písali o kočíkoch pre väčšie deti, môj synček má 27mes.,je veľmi živý, rád chodí pešo,vlastne behá a poskakuje, ale keď sa rozhodne, že sa mu nechce, tak už ani krok neurobí, hľadám tiež veľmi lahký golfáč, buginu, a už som aj rozhodnutá pre maclaren triumph alebo quest sport, sú lahučké okolo5kg, malé koliska, dobré skladateľné a aj dobre vyzerajúce. No skúsenosti s ním nemám, ak niektorá z Vás má, rada by som prijala vaše mienky.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Sob Mar 08, 2008 1:00 am

od renuskacool » Uto Jan 27, 2009 8:44 pm

gbgtransport píše:Ahojte mamičky, včera ste písali o kočíkoch pre väčšie deti, môj synček má 27mes.,je veľmi živý, rád chodí pešo,vlastne behá a poskakuje, ale keď sa rozhodne, že sa mu nechce, tak už ani krok neurobí, hľadám tiež veľmi lahký golfáč, buginu, a už som aj rozhodnutá pre maclaren triumph alebo quest sport, sú lahučké okolo5kg, malé koliska, dobré skladateľné a aj dobre vyzerajúce. No skúsenosti s ním nemám, ak niektorá z Vás má, rada by som prijala vaše mienky.
Priznám sa,počujem o týchto dvoch typoch prvý krát-hned si ich aj idem niekde vyhladat....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Sob Dec 13, 2008 11:10 pm

od gbgtransport » Uto Jan 27, 2009 10:47 pm

anglická značka, u nás asi zatial veľmi nepredávajú, predávajú na:predeti.sk
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Sob Mar 08, 2008 1:00 am

od sysa14 » Pia Jan 30, 2009 11:02 pm

ahojte mamicky tak hura nie som sama, ja mam uchylku na kociky, uz sme ich mali 8, muz je na prasky,momentalne uz len 3 tak na striedacku ale dala som si zavazok,ze dost.podla mna PP A3 je dost velky aj pre vacsie dietatko
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Štv Aug 14, 2008 1:06 am

od adinka33 » Sob Jan 31, 2009 2:21 pm

Kapusta píše:ahojte mamicky tak hura nie som sama, ja mam uchylku na kociky, uz sme ich mali 8, muz je na prasky,momentalne uz len 3 tak na striedacku ale dala som si zavazok,ze dost.podla mna PP A3 je dost velky aj pre vacsie dietatko



:lol: :lol: :lol: tak to nie je závislosť, to je naozaj ÚCHYLKA,,,,tak nás je viac, ale momentálne vedieš Sylvi, potom je Alex a na treťom mieste je moja maličkosť :wink: .... inak to je ešte dobré, že tvoj mangelík je z toho iba na prášky, môj si už pomaly hádže mašľu.... :lol: :lol: :lol:


...takže ZDAR ÚCHYLAČKY... :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

od sysa14 » Sob Jan 31, 2009 3:11 pm

to je fakt sranda, aaale co asi neviem inac tesit tak striedam kociky.esteze dieta nepotrebuje kocik cely zivot, to by som bola asi stastna vdova:))))))))))))))))))))
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Štv Aug 14, 2008 1:06 am

od laura312 » Uto Feb 03, 2009 10:33 pm

www.bim-bam.sk
vsetko pre deti
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Sob Jan 10, 2009 9:04 pm

od zuzana171717 » Uto Feb 03, 2009 11:06 pm

Ahojte :lol: pridavam sa ,dalsia zavislacka .Za 1,5 roka zivota mojho synacika sme vystriedali 7 kocikov :shock: ,teraz mame dva jeden vacsi na prechadzky a maly do auta na nakupy. Moj manzel to berie sportovo :wink: ,horsie to zvlada babicka,neda a neda si vysvetlit ze niektore kociky su ,,hrozne" clovek na to pride az ked vyskusa :oops:,kym najdeme ten spravny tak to chvilku trva :lol:
Priznavam sa dobrovolne ,som zavislak,stale sledujem co je nove na trhu.Horsie je ze drobec sa uz nehce vozit :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv Máj 29, 2008 12:00 am

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť