Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Kočíky kombinované - Pohodlný kočík i pre väčšie dietatko-poradte...

od gbgtransport » Uto Feb 03, 2009 11:53 pm

Zuzanka, tak musíš byť ozaj skúsená s tolkými kočíkmi, ja zatial mám tretí, ale 100%ne budem mať ďalší, synček už má 2 roky, on rád vozí v kočíku, teraz máme športovú trojkolku, ale mne sa už nechce vláčiť 15kilový kočík, na jar už potrebujem lahký golfáč, a už som aj písala, že asi to bude Maclaren triumph alebo Maclaren quest. Nádherné kočíky, lahké 5 kilové, pekné farby, lenže u nás je malý výber, aj v Maďarsku, pekné farby na www.kiddicare.com. čo ty na to? A ešte nie som rozhodnutá, či kúpim nový alebo používaný.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Sob Mar 08, 2008 1:00 am

od Misiacik81 » Str Feb 04, 2009 12:12 pm

Ahojte,ja som mala pri prvej 9 kočíkov(Nie naraz doma) a na každom mi niečo vadilo,teraz pri druhej mám 4 a najspokojniejšia som s posledným CAM APOLLO je to pecka kočík už iný nechcem 8) 8) 8) 8) 8) 8) .....zatial :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 226
Registrovaný: Uto Júl 15, 2008 12:00 am
Bydlisko: Topolčany

od zuzana171717 » Str Feb 04, 2009 1:16 pm

Ahojte ten Maclaren sa mi paci :wink: ,hlavne to ze je lahucky.Podla mna je to dobra volba.Golface su super,ak je plny kosik da sa vselico zavesit aj na rucky.
My mame teraz Cam portofino,ale musim povedat ze nieje velmi dobry :( ,ale dobre na nakupy staci,je lahucky a skladny.
Na von mame gesslein trojkolku,kupila som uz pouzity,je super velky,ale aj dost tazky,super na nom je ze sedadlo sa da otocit v protismere jazdy a lahucko sa ovlada.Mozem sa na prechadzkach rozpravat s drobcom :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv Máj 29, 2008 12:00 am

od nanaaa » Str Feb 04, 2009 1:31 pm

Ja som mala najprv golfáč Inglessina Zippy, bol perfektný, po všetkých stránkach.Ľahučký, skladný, mestilo sa aj väčšie bábo.Len počiatočná investícia je dosť veľká.Najmä nový je drahý.Začala som samozrejme vymýšľať, že už ma nebaví, tak som ho predala a kúpila Concord Fusion.Je tiež super, len dosť neskladný a tiež som si inteligentka kúpila bledučkožltý.Na toto počasie ako stvorený :D :D Ale ten prvý bol aj tak lepší, aj pre veľké deculo.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 489
Registrovaný: Štv Sep 04, 2008 10:45 am

od zuzana171717 » Str Feb 04, 2009 7:39 pm

http://www.predeti.sk/?c=detail&id=4719
pozrite na toto,co poviete???? mne sa veeeeeeeeelmi zapacil,videla som ho nazivo,super,lahucky, dobre ovladatelny,odpruzeny, velmi priestranny,podla mna aj pre 3 rocne baby.Da a perfektne zlozit,zlozeny ma len cca 70cm-do kazdeho auta+taska na prenasanie :D
skvela cena
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv Máj 29, 2008 12:00 am

od renuskacool » Str Feb 04, 2009 8:00 pm

zuzana171717 píše:http://www.predeti.sk/?c=detail&id=4719
pozrite na toto,co poviete???? mne sa veeeeeeeeelmi zapacil,videla som ho nazivo,super,lahucky, dobre ovladatelny,odpruzeny, velmi priestranny,podla mna aj pre 3 rocne baby.Da a perfektne zlozit,zlozeny ma len cca 70cm-do kazdeho auta+taska na prenasanie :D
skvela cena
Ano je pekny,ale nemá nánožnik,ten ja chcem....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Sob Dec 13, 2008 11:10 pm

od zuzana171717 » Str Feb 04, 2009 8:02 pm

hmm nema,ale je dost siroky tak ze sa tam v pohode vmesti fusak.Asi predam Cam a kupim si ho :shock:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv Máj 29, 2008 12:00 am

od alex » Str Feb 04, 2009 9:48 pm

zuzana171717 píše:http://www.predeti.sk/?c=detail&id=4719
pozrite na toto,co poviete???? mne sa veeeeeeeeelmi zapacil,videla som ho nazivo,super,lahucky, dobre ovladatelny,odpruzeny, velmi priestranny,podla mna aj pre 3 rocne baby.Da a perfektne zlozit,zlozeny ma len cca 70cm-do kazdeho auta+taska na prenasanie :D
skvela cena


je to skoro to isté ako moon buggy fit (ten mám ja) a ja mám k nemu aj nánožník, je super ľahučký,odpružený, skladný, a malý sa mi tam v pohode ešte vyspí (za 2mes.3r.) a má aj madlo :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od zuzana171717 » Str Feb 04, 2009 10:02 pm

Alex trochu mam obavy kvoli tomu ze spodna cast kde su nozicky je trochu zuzena,nieje to problem ?? ma pohodlie na nozicky?? Aj tento je skutocne dost velky a aj siroky hadam ten nanoznik nebude az tak chybat,dam tam fusak.
To madlo no neviem mozno je to len zvik ,mozno nam bude chybat,uvidime :D .
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv Máj 29, 2008 12:00 am

od alex » Str Feb 04, 2009 10:13 pm

Ono sa to skôr iba zdá, nie je to nejaké moc úzke že by to malému prekážalo. Inak tých kočíkov je viac (značiek) a je to skoro to isté. Ja napr. ten nánožník nepoužívam vôbec, ale zas tento kočík mám ako druhý (takú túdzovku). neviem ako s fusakom, aby sa nešúchal o predné koliečko, bolo by dobré to pri kúpe odskúšať
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od zuzana171717 » Str Feb 04, 2009 10:18 pm

ok,dik za radu.Myslim ze na jar a leto bude super.
Na kocik ktory teraz mame tiez nepouzivam nanoznik,mam v nom fusak.Na fusaku sa mi da odzipsovat spodna cast ,ked ma blatove topanky ,nechavam mu ich trcat von.U nas zasa taka tuha zima nieje...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv Máj 29, 2008 12:00 am

od sysa14 » Štv Feb 05, 2009 1:39 pm

zuzana171717 píše:http://www.predeti.sk/?c=detail&id=4719
pozrite na toto,co poviete???? mne sa veeeeeeeeelmi zapacil,videla som ho nazivo,super,lahucky, dobre ovladatelny,odpruzeny, velmi priestranny,podla mna aj pre 3 rocne baby.Da a perfektne zlozit,zlozeny ma len cca 70cm-do kazdeho auta+taska na prenasanie :D
skvela cena



je fakt super a to som chcela quinny zapp no ale asi to prehodnotim
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Štv Aug 14, 2008 1:06 am

od adinka33 » Štv Feb 05, 2009 2:00 pm

baby, moja kamoska ma taky podobny....len je to zn. MOON FIT....je fakt spokojna a je aj s madlom aj s nanoznikom.....no aj ja nad nim uvazujem, len si neviem predstavim mojho mangelicka, ako by asi zareagoval na 7 kocik,,,,tak to by uz bola u nas vrazda :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

od nanaaa » Štv Feb 05, 2009 2:05 pm

adinka33 píše:baby, moja kamoska ma taky podobny....len je to zn. MOON FIT....je fakt spokojna a je aj s madlom aj s nanoznikom.....no aj ja nad nim uvazujem, len si neviem predstavim mojho mangelicka, ako by asi zareagoval na 7 kocik,,,,tak to by uz bola u nas vrazda :wink: :wink: :wink:


:D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 489
Registrovaný: Štv Sep 04, 2008 10:45 am

od alex » Štv Feb 05, 2009 3:58 pm

Kapusta píše:
zuzana171717 píše:http://www.predeti.sk/?c=detail&id=4719
pozrite na toto,co poviete???? mne sa veeeeeeeeelmi zapacil,videla som ho nazivo,super,lahucky, dobre ovladatelny,odpruzeny, velmi priestranny,podla mna aj pre 3 rocne baby.Da a perfektne zlozit,zlozeny ma len cca 70cm-do kazdeho auta+taska na prenasanie :D
skvela cena



je fakt super a to som chcela quinny zapp no ale asi to prehodnotim


zapp som mala, ten je tiež dobrý, ale mne tam hrkotalo to predné koliečko a strašne mi to vadilo (som sa pomaly hanbila s ním chodiť :oops: ) ale zas keď porovnám zapp a moon tak určite je moon lepší :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť