Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Batoľa 1 až 3 roky - Pomože niekto???

od smisova » Pia Nov 13, 2009 1:49 pm

vedejova píše:
snehurva píše:Tak radčej hnet zajtra pojdem. Ako sa hovory, radčej sto krat zbitočne ako potom banovat.



Na to že by mal zapal močového mechúra mi lekár povedal, že by mal aj teplotu a bolesti, že by som to určie zbadala, ale ak chcete, tak choďte, len aby ste neprišli s chrípkou.

malý mal zápal močového a teploty nemal vôbec,bolesti mal ale až tak na tretí den
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 57
Registrovaný: Pon Feb 02, 2009 1:53 pm

od snehurva » Pia Nov 13, 2009 5:40 pm

Dnes sme boli u doktorky a ta mu zobrala moč. Do stredy mam zavolat o vysledky. Pytala som sa na urologa a ona povedala že podla vysledkov nas pošle. A predstavte si. Poradila mi aby som kupila šerbel. A ked som ho dala do obyvačky,ani raz sa nepocikal iba si stiahol pančuchy a vycikal sa. Takže ja neviem či je to len jeho lenivost alebo čo.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Uto Feb 17, 2009 7:58 pm

od vedejova » Pia Nov 13, 2009 8:26 pm

snehurva píše:Dnes sme boli u doktorky a ta mu zobrala moč. Do stredy mam zavolat o vysledky. Pytala som sa na urologa a ona povedala že podla vysledkov nas pošle. A predstavte si. Poradila mi aby som kupila šerbel. A ked som ho dala do obyvačky,ani raz sa nepocikal iba si stiahol pančuchy a vycikal sa. Takže ja neviem či je to len jeho lenivost alebo čo.


Ja som vedela, že sú to beťári. Iva. :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Sob Sep 26, 2009 2:09 pm

od snehurva » Pia Nov 13, 2009 10:26 pm

Ale aky!!! Mam mu nechat tyžden šerbel a potom ho schovat. či bude chcet ist na wc. Ale ked nie bude to hamba že pojde do školky zo šerblom. Nie??? čo mam robit??? :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Uto Feb 17, 2009 7:58 pm

od vedejova » Pia Nov 13, 2009 10:49 pm

Z toho si nič nerobte, v školke je to automanické u tých detí, oni tam majú menšie WC. Kludne mu nechajte nočník, keď to tak funguje, možno sa mu len zle ciká na veľkom WC takému drobcovi, hlavné nech sa nauči, to všetko príde postupne, aj ja som mala keď sa malý učil cikať nočník v kuchyni, nie je to nič moc ale dieťa keď sa učí chodiť cikať, zvykne aj zabudnúť pri hre, a takto keď ho má na očiach nech ide radšej častejšie keď sa mu to páči. Iva.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Sob Sep 26, 2009 2:09 pm

od snehurva » Sob Nov 14, 2009 1:38 pm

To mi hovorila aj susedka. že jej deti chceli doma taky zachod aky maju školke. No som zvedava ako dlho ho bude bavit šerbel. Ale dufam že zasa sa dostane do toho ked sa začne pytat sam. Neviem prečo zrazu prestal,od kedy bol chory. No uvidime. A ako mate vy stare deti? :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Uto Feb 17, 2009 7:58 pm

od vedejova » Sob Nov 14, 2009 2:04 pm

snehurva píše:To mi hovorila aj susedka. že jej deti chceli doma taky zachod aky maju školke. No som zvedava ako dlho ho bude bavit šerbel. Ale dufam že zasa sa dostane do toho ked sa začne pytat sam. Neviem prečo zrazu prestal,od kedy bol chory. No uvidime. A ako mate vy stare deti? :D


Moj Dominik má 4,5roka, a keď sa odnaúčal od plienok, mali sme ten istý problém ako vy. Keď bol chorý nedávali ste mu plienku?my sme dávali len keď sme išli do mesta ono to trochu tie deti pomýli, tak som mu povedala že do mesta mu síce dám plienku ale aj tak, keď bude chcieť cikať nech mi najprv povie a zabralo, naozaj, než sa do tej plienočky vycikal, povedal, že chce cikať, a bolo to ľahšie. Ja som mu na to iba odpovedala, že sa može vycikať kludne do plienočky, lebo vonku je zima a nemám ho kde dať cikať.Potom doma tak často nezabúdal ale hovoria že je najlepšie keď sa začne odúčať nedávať plienky vobec. Aj Dominik sa pýtal prečo my nemáme taký malý záchodík ako v školke. Dominik bol po každej chorobe unavený, a viac spal, veď ani nečudo v noci sa budieval na kašel, mal horúčky takže sa moc nevyspal, možo je len viac unavený, aby sa snažil, príčin je veľa ale v žiadnom prípade nepristúpte na to že začnete dávať plienku, možno nato sa práve spolieha, to je pohodlnejšie, bude to trvať možno týždeň, možno 2 a postupne bude cvrkať stále menej, treba to vydržať, ja som prala vtedy aj každý deň. Iva.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Sob Sep 26, 2009 2:09 pm

od snehurva » Sob Nov 14, 2009 3:34 pm

Dakujem za radu. Lebo ja som už taka zufala. On sa pytal ale potej chorobe prestal. Zas ja sa s nym nemožem rozpravat až tak lebo on nevie niektore slova čo znamenaju. Ked sa ho spytam či sa nehambi a či sa pocikava aj tato,zasmeje sa a povie ano. čo ked ja mu to vysvetlím ale moj muž na neho nema nikdy čas. Lebo bud je vonku s kamaratmi alebo preraba detsku izbu. Ved viete chlapi. Ony myslia (niektory) len na šport. No nič. Ale ja som mu nedavala plienky cez chorobu,iba v noci. Po chorobe som skusila zobrat mu flašku dala som mu pohar a v noci sa nepocikal. A už vyše dvoch tyždnov tomu tak je. Skusila som aj nalepky aj kahance ale jeho to nezaujima. Tak neviem. Ale musim priznat že už si tolko necvrka. Včera iba raz. Ale ked je vonku tak sa pyta. Ale doma nie. ??? Zahada. :?:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Uto Feb 17, 2009 7:58 pm

od vedejova » Sob Nov 14, 2009 6:01 pm

snehurva píše:Dakujem za radu. Lebo ja som už taka zufala. On sa pytal ale potej chorobe prestal. Zas ja sa s nym nemožem rozpravat až tak lebo on nevie niektore slova čo znamenaju. Ked sa ho spytam či sa nehambi a či sa pocikava aj tato,zasmeje sa a povie ano. čo ked ja mu to vysvetlím ale moj muž na neho nema nikdy čas. Lebo bud je vonku s kamaratmi alebo preraba detsku izbu. Ved viete chlapi. Ony myslia (niektory) len na šport. No nič. Ale ja som mu nedavala plienky cez chorobu,iba v noci. Po chorobe som skusila zobrat mu flašku dala som mu pohar a v noci sa nepocikal. A už vyše dvoch tyždnov tomu tak je. Skusila som aj nalepky aj kahance ale jeho to nezaujima. Tak neviem. Ale musim priznat že už si tolko necvrka. Včera iba raz. Ale ked je vonku tak sa pyta. Ale doma nie. ??? Zahada. :?:


Som rada že som vám pomohla, ak budete niečo potrebovať ,tak kludne aj osobne, on určite zabúda, to nikto nevie čo sa v takej malej hlavičke odohráva no vidíte bude to stále lepšie, on sa smeje trošku ho vyhrešte, povedzte že to nie je smiešne, že sa pocikal, vy si myslíte že nerozumejú ale určite už rozumejú tieto základné veci aj na tone hlasu spoznajú, že či je to dobré alebo zlé. S tými chlapmi máte pravdu, ale snažia sa robiť čo možu, aby rodinu zabezpečili, počkajte keď bude mať malý viac rokov ten moj už robí okolo domu s tatinom, a veľmi sa z toho teší, aj váš muž bude mať inakší vzťah k malému, keď bude trochu vačší. Iva.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Sob Sep 26, 2009 2:09 pm

od snehurva » Ned Nov 15, 2009 9:25 pm

Som rada že niekto tu je s takym dobrym srdcom ktory pomože.
Už sa mu to stava raz za den. šerblik som dnes skusila skovat nevipytal sa ale ked chce pit poviem mu,najprv cikat potom budeš pit. A pomohlo to. Aj ked nepovie že chce cikat. Ale skušam odhadnut kedy asi tak pojde a potom idem s nym. Tak zatial sme postupili o krok do predu. No uvidime ako sa mu bude darit.
Potom možete mi tykat . Niesom na to zviknuta na vykanie. Mne každy tyka. A ked už tak,viete poradit ako zahnat nudu a zabit čas ked na nas muži nemaju čas. Už 3 dni som doma nikde som nebola ani dedine. Bez kamaradok... čo som pebehla na rychlovku len do obchodu. Nemohla som lebo som chcela vyupratovat cely dom. Ale zajtra pojdeme s Tomaškom na detske ihrisko.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Uto Feb 17, 2009 7:58 pm

od Ljublju » Pon Nov 16, 2009 6:21 pm

snehurva píše:Doktorke ideme až teraz 18 na štepenie. Doktorke som volala a ona povedala že mi v ten den da vymenny listok k urologovy. Neviem či je prechladnuty,on to začal robit od vtedy až začal pozerat rozpravky. Pol dna sedel na gauči alebo pobehoval okolo telky ale nepovedal že je mokry. Neviem či sa boji. Lebo mna to niekedy nahnevalo a dala som mu po zatku. Taku slabšiu. Lebo ked pozera sa nejde ani najest,nič. čo mu mam zarazit rozpravky? :?:




mam pocit,ze sa bojis ty jeho....preco ho nehas pol dna na gauci pred telkou?Tvoj maly je iba vtedy,ked si sam vypyta?Daky rezim,ze teraz papame (telka vypata) a pod u vas nie je??
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 491
Registrovaný: Pon Sep 22, 2008 9:12 pm

od snehurva » Pon Nov 16, 2009 10:51 pm

Rano ked sa zobudime ideme ranajkovat. Ja idem varit a upratat a maly sa hra okolo 11 pride muž na obed a naobedujeme sa spolu. Ked odide maly sa trochu pohra a o 13 ide spynkat. Ked sa zobudi napapa sa a ideme sa hrat von. Ked prideme z vonku po chvili pride muž a už je tma skoro. Tak si pozrieme telku navečerame zahrame a okolo 9 ide maly spinkat. A možem si zaklopat včera si cvrkol len raz a dnes bol suchy cely den.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Uto Feb 17, 2009 7:58 pm

od snehurva » Pon Nov 16, 2009 10:54 pm

A ešte som zabudla pred spanim sa ideme okupat pozrie si parminutovu rozpravku a ide spat.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Uto Feb 17, 2009 7:58 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť