Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Batoľa 1 až 3 roky - Pomože niekto???

Pomože niekto???

od snehurva » Uto Nov 10, 2009 12:57 am

Ahojte všetky maminy aj nemaminy. Chcela by som sa spytat či niektora ma podobny problem ako ja... Moj syn ma 2 roky aj 10 mesiacov. Už skoro 2 tyždne spinka bez plienok aj cez den aj v noci a ešte ani raz sa nepocikal. Ale cez den si poslednych 4-5 dni cvrka do pančuch. Aj 5x denne. Už som s toho na nervy. Ked sa ho spytam či ide cikat povie nie. Ale aj tak ho zoberiem a vycika sa. Ale teraz sa ho nepitam aby sa naučil sam pytat ale je to ešte horšie. Može behat aj mokry a nevady mu to. Pred 2 tyždnami bol chory (chripka). Može to byt aj s toho?
Mam sa ho pytat a brat na wc aj ked povie nie,alebo ako ste to riešili vy? Dakujem za každu radu. :cry: :cry: :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Uto Feb 17, 2009 7:58 pm

od natusa » Uto Nov 10, 2009 9:19 am

a neni prechladnuty???ono to mozno ani nemusi byt vidiet ako(natcha a tak)ale myslim ci nema prechladnuty mocovy mechur skus sa opytat doktorky .teraz je take pocasie a staci ked si sadol na nieco studene a koze mat taketo problemi
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od vedejova » Uto Nov 10, 2009 12:02 pm

Mokrého ho určite nenechávajte behať, treba ho možno len motyvovať, keď sa vypýta cikať pochválte ho dajte mu malú odmenu a napriek tomu, keď sa pociká povedzte mu že už je veľký aby sa pocikával, deti keď nemajú motyváciu rýchlo strácajú chuť na to aby urobili niečo napriek svojmu pohodliu ale neprežeňte je aj možnosť, že je prechladnutý, ale Keď vám hovorí že sa mu nedá cikať a napokon sa vyciká tak si to vie ovládať a asi sa mu možno nechce od hry ísť sa práve vycikať , tak skúša to zdržať a keď je toho veľa už to neudrží.Iva. Držím palce.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Sob Sep 26, 2009 2:09 pm

od snehurva » Uto Nov 10, 2009 12:06 pm

Doktorke ideme až teraz 18 na štepenie. Doktorke som volala a ona povedala že mi v ten den da vymenny listok k urologovy. Neviem či je prechladnuty,on to začal robit od vtedy až začal pozerat rozpravky. Pol dna sedel na gauči alebo pobehoval okolo telky ale nepovedal že je mokry. Neviem či sa boji. Lebo mna to niekedy nahnevalo a dala som mu po zatku. Taku slabšiu. Lebo ked pozera sa nejde ani najest,nič. čo mu mam zarazit rozpravky? :?:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Uto Feb 17, 2009 7:58 pm

od snehurva » Uto Nov 10, 2009 12:11 pm

vedejova píše:Mokrého ho určite nenechávajte behať, treba ho možno len motyvovať, keď sa vypýta cikať pochválte ho dajte mu malú odmenu a napriek tomu, keď sa pociká povedzte mu že už je veľký aby sa pocikával, deti keď nemajú motyváciu rýchlo strácajú chuť na to aby urobili niečo napriek svojmu pohodliu ale neprežeňte je aj možnosť, že je prechladnutý, ale Keď vám hovorí že sa mu nedá cikať a napokon sa vyciká tak si to vie ovládať a asi sa mu možno nechce od hry ísť sa práve vycikať , tak skúša to zdržať a keď je toho veľa už to neudrží.Iva. Držím palce.


On ma velmi rad kahance. Tie male. Neviem čo sa mu na nich pači. Tak včera večer som mu na wc dala 10 kahancov. A ked sa vycika dostane jeden. Myslela som že to pomože,ale prišli sme na wc vycikal sa a zbadal kahance. Ja som mu povedala že jeden si može zobrat... Ale on chytil nervy že chce všetky naraz. Tak uvidime ako to pojde. Inak mužovi v robote jeden kamarat hovoril že sa to da aj s nalepkami.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Uto Feb 17, 2009 7:58 pm

od vedejova » Uto Nov 10, 2009 12:35 pm

Idete nato dobre títo drobci skúšajú všetko možné, len kahanec ste mali vyložiť iba jeden a ostatné ste mu dúfam nedali ja som asi krutá ale povedala by som mu že som mu síce kahanec slúbila ale vzhladom na to, že urobil cirkus tak mu ho nemožem dať ale zachvíločku si to zopakujeme, a keď sa nebude hnevať, kahanec určite dostane, zatiaľ ideme urobiť niečo iné čo nás baví/odviesť jeho pozornosť inam / účinnym sposobom a potom sa vrátite k cikaniu a kahancom, ale s upozornením že bez kriku inak znovu nebudete mocť dať ani 1 kahanec. Iva
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Sob Sep 26, 2009 2:09 pm

od snehurva » Uto Nov 10, 2009 9:48 pm

On sa volakedy pytal sam prišiel za mnu a povedal že chce cikat. Ja neviem či ma teraz take obdobie. Dnes nepozeral ani jednu rozpravku. Teraz večer sme boli v meste a opytala som sa ho či ide cikat povedal že ano a išli sme. Ale ako sme prišli domov 2x behom 15 min sa pocikal. Aj som mu skušala vysvetlit ale on to ešte nechape. Ale vykakat sa vždy vypita. Mam sa ho pytat dalej či ide cikat alebo nemam a mam ho nehat nech povie sam s tym že si cvrkne??? Ano ste to riešili vy?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Uto Feb 17, 2009 7:58 pm

od ivustek » Str Nov 11, 2009 9:47 am

snehurva píše:On sa volakedy pytal sam prišiel za mnu a povedal že chce cikat. Ja neviem či ma teraz take obdobie. Dnes nepozeral ani jednu rozpravku. Teraz večer sme boli v meste a opytala som sa ho či ide cikat povedal že ano a išli sme. Ale ako sme prišli domov 2x behom 15 min sa pocikal. Aj som mu skušala vysvetlit ale on to ešte nechape. Ale vykakat sa vždy vypita. Mam sa ho pytat dalej či ide cikat alebo nemam a mam ho nehat nech povie sam s tym že si cvrkne??? Ano ste to riešili vy?


2 x za 15 min. - to vyzerá skôr na prechladnutie, asi by to chcelo návštevu lekára a vyšetrenie moču.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 156
Registrovaný: Ned Sep 02, 2007 12:00 am

od snehurva » Str Nov 11, 2009 12:57 pm

My sme boli v meste a tam vypil cele figo na posedenie. A Ako sme prišli domov vyzliekol sa a potom som si všimla že ma mokre pančuchy ale nohavice nie. Ale vonku sa nepocikal ešte vobec. Doktorke idem 18. Tak uvidim.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Uto Feb 17, 2009 7:58 pm

od smisova » Str Nov 11, 2009 1:04 pm

ja by som išla k doktorke hned a nečakala na termín očkovania, ak bude mať prechladnutý močový mechur lepšie ak to zistí hned, aj tak ho nezaočkuje ak bude chorý.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 57
Registrovaný: Pon Feb 02, 2009 1:53 pm

od snehurva » Str Nov 11, 2009 9:37 pm

Tak radčej hnet zajtra pojdem. Ako sa hovory, radčej sto krat zbitočne ako potom banovat.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Uto Feb 17, 2009 7:58 pm

od sisu22 » Štv Nov 12, 2009 3:16 pm

sa im cudujem,ze prave Tebe radia :evil: ja som nezabudla :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od snehurva » Štv Nov 12, 2009 5:09 pm

Mila sisu22. Až si prečitaš tu temu tak ta ktora tam spominala že ma kamaratku na socialke. Ty može teraz potvrdit že ale pred mesiacom sa to začalo konečne riešit. Tak sa jej možeš spytat a hnet mi možeš dat vediet prečo zrazu ostalo ticho. Dakujem že ma budeš informovat lebo aj mi sme na to zvedave. A ešte k tomu pomahaniu,, Lebo chcu pomoct. Ved ludia si pomahaju a ešte k tomu aj mamičky.
Ps nezabudny napisat čo si sa dozvedela.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Uto Feb 17, 2009 7:58 pm

od sisu22 » Štv Nov 12, 2009 11:13 pm

snehurva píše:Mila sisu22. Až si prečitaš tu temu tak ta ktora tam spominala že ma kamaratku na socialke. Ty može teraz potvrdit že ale pred mesiacom sa to začalo konečne riešit. Tak sa jej možeš spytat a hnet mi možeš dat vediet prečo zrazu ostalo ticho. Dakujem že ma budeš informovat lebo aj mi sme na to zvedave. A ešte k tomu pomahaniu,, Lebo chcu pomoct. Ved ludia si pomahaju a ešte k tomu aj mamičky.
Ps nezabudny napisat čo si sa dozvedela.


nejde o to, ako sa to riesi,dolezitejsie je ako si sa k tomu stavala ty! :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od vedejova » Pia Nov 13, 2009 1:15 am

snehurva píše:Tak radčej hnet zajtra pojdem. Ako sa hovory, radčej sto krat zbitočne ako potom banovat.



Na to že by mal zapal močového mechúra mi lekár povedal, že by mal aj teplotu a bolesti, že by som to určie zbadala, ale ak chcete, tak choďte, len aby ste neprišli s chrípkou.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Sob Sep 26, 2009 2:09 pm

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť