Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Oblečenie a obuv - Znacky za aku cenu???

Znacky za aku cenu???

od Andreake » Uto Okt 21, 2008 5:01 pm

Mamicky, aj ja obliekam moju malu najradsej do krasnuckych satociek a znackovych veci ma hadam viac ako ja s manzelom dokopy. Otazka je - co je to vlastne znackove oblecenie? Zaplatime za kvalitu alebo len za visacku s exkluzivnym napisom?
Nedavno som videla na jednej nemeckej stanici reportaz o detskej praci v Indii. Neviem, ci viete, ze za napisom "made in China, India, Sri Lanka, Mexico atd. atd." sa skryva praca malych deti, ktore bez vzdelania, bez domova, bez jedla, v pivniciach pri svetle sviecok (pretoze je to zakazane, takze musia byt schovane), siju alebo vyrabaju rozne veci. Konkretne menovali znacku Gap (Baby Gap), ale samozrejme sa to tyka vsetkych (alebo takmer). Je mi jasne, ze my to tazko ovplyvnime a aj keby sme to prestali nakupovat, nic by sa nezmenilo - sme na to prilis male paky... Ani . nechcem, aby ste sa kvoli tomu citili previnilo, len mi bolo z toho trosku smutno, ked som si uvedomila, ze kvoli tomu, aby bola moja dcerka krasna, sa nejake ine dietatko musi trapit.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 65
Registrovaný: Štv Okt 18, 2007 12:00 am

od MajcaRia » Sob Jan 03, 2009 8:26 pm

no tak ale taká je realita krutá...je to veľmi smutno, ked som videla tie deti v správach ako tie detičky naozaj tvrdo makajú-prišlo mi ľúto a srdce mi zvieralo akokeby sa jednalo o moje :cry: , ale radšej myslíme na krajšie vecičky a budme radi že naše deťúrence sú vbezpečí, hlavne že sú zdravé a že nie všetky deti sú na tom tak zlééé, iba výnimky...chudatkááá
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 307
Registrovaný: Pon Okt 27, 2008 11:58 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť