Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Bábätko - Frejková -abdukčná perinka!!!

Frejková -abdukčná perinka!!!

od pipula » Uto Sep 30, 2008 3:21 pm

Maminky potrebujem nutne zohnať frejkovú perinku!!! nemá niekto??????
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 177
Registrovaný: Str Aug 20, 2008 11:51 am

od jajka117 » Uto Sep 30, 2008 8:14 pm

neviem ci je to aktualne ale ja mam frejkovu perinku nosili sme ju 6mesiacov pokial viem to musi schvalit detsky ortoped ci ju naozaj potrebujete my sme si tym presli tak viem o com pisem :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 16
Registrovaný: Uto Aug 05, 2008 12:00 am

od pipula » Uto Sep 30, 2008 9:42 pm

Ahoj. ďakujem veľmi pekne. Môžem ťa poprosiť o nejaké info ohladne toho..... Neviem presne čo sa deje - Maťa plakala do telefonu, nič som jej nerozumela a počula som to po prvý krát. Malá Linduška má 4dni a vraj ju potrebuje nutne čo najskôr.Sú obe ešte v nemocnici a má nato dokonca nejaký lekársky predpis. je to niečo vážne, ked si písala, že ste tým prešli???ďakujem :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 177
Registrovaný: Str Aug 20, 2008 11:51 am

od jajka117 » Str Okt 01, 2008 10:38 am

no netreba to brat ako katastrofu ide o to,ze mala nema dobre vyvinute jadierka a,aby jej dobre padli do klbikou tak ju musi co najviac balit nasiroko a inac my sme tu perinu dostali za smiesnych 5korun od ortopeda cize netreba nic len ist za detskym ortopedom a nech malej urobia rengen to je velmi dolezite a tam jej daju aj perinu presne na vahu a velkost dietata,ale ak vam tu perinu nedaju kludne to poslem,do periny sa musia dat 2plienky velke a malu treba dobre stiahnut je to na prvy pohlad sok,ale da sa a najma mala musi citit,ze mamka je v pohode a tak bude aj ona :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 16
Registrovaný: Uto Aug 05, 2008 12:00 am

od pipula » Str Okt 01, 2008 12:39 pm

Zajtra majú prísť už domov a vlastne pôjdem pravdepodobne pre ne.... A pôjdem aj za lekárom, aby som teda vedela, ako jej pomôcť, lebo maminka je z toho totálne mimo a len narieka.......A myslím si, že asi zobrala lekára dosť tragicky, alebo jej to presne nevysvetlil.A kedže som o tom ešte nepočula - tak neviem ani ja.... ráno som s nou volala a vraj má od lekára už aj lekársky predpis od ortopeda, že si to má ísť zakúpiť..... U nás v HC to nie je možné zohnať, hladala som to už rýchlo aj na nete a našla som jednu firmu v Komárne a tá má cenu 314Sk+150poštovné.....ale pošlú jej to vraj až ked im pošleme ten predpis od lekára??!!!! Záhada je, že niekde to dávajú za pár korún a niekde si to musí človek hradiť sám.... Ale však je to jedno, tak či tak to malá potrebuje....Na široko sa balí tak -či tak dieťa a my sme mali s našim drobcom tak super klby a všetko, že sme to mali len do nejakých 4mesiacov.
Ale si ozaj zlatá, že si ma dala do obrazu........ Ďakujem krásne - určite si mi veľmi pomohla.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 177
Registrovaný: Str Aug 20, 2008 11:51 am

od jajka117 » Str Okt 01, 2008 1:46 pm

pozdravujem maminku lekari su niekedy neludsky a potom si maminka mysli,ze jej babo je na tom zle,len nech ju stale bali poriadne,lebo klbiky a jadirka su velmi dolezite pre dietatko,ale to uz asi pripominat nemusim vsetko dobre kedykolvek odpoviem maminke na vsetky otazky :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 16
Registrovaný: Uto Aug 05, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť