Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nakupovanie – obchody, reklamácie - čo to má znamenať???

čo to má znamenať???

od Tinka228 » Pon Máj 11, 2009 11:10 am

Pre Boha sa pozrite do albumu jennyH. Veď taký istý tovar nájdete na e-shope bonprix len za podstatne nižšie ceny. Ešte aj fotky v jej albume sú také isté. Ak som to celé nesprávne pochopila tak sa jennyH ospravedlňujem, ale ak je to tak ako vyzerá, tak nechápem ako si niekto môže myslieť, že ľudia sú takí sprostí a neprídu na to.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Ned Dec 23, 2007 1:00 am

od Ljublju » Pon Máj 11, 2009 11:26 am

no nemam slov na to,ja som si tu vsimla u jednej jednu vec,chcela som ju kupit-predavala ju ako novu,nepouzitu v orig. krabici,ked som mrkla jej album,prislo mi to,ze to ma ako nevhodny darcek,este napisala,ze pov. cena bola drahsia cca o 2,50 €.Tak som si to vygooglila a na nete na 3 strankach mi to vyhodilo o cca 3-4 € lacnejsie,nez kolko chce ona.Tak som dotycnej napisala,ze kde to kupila,ze to predava dost draho.A mila pani ma este aj sprdla,ze si na nej vybijam zlost,ze policajta mam robit inde a pod.reci.No ale bola hnusna veru,prva jej odpoved bola,ze aj ja sa mam mat fajn :shock: .A to odkial to ma,mi nenapisala.Kokso,ak ma nasere,dam sem jej nick,lebo som jej na to odpisala
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 491
Registrovaný: Pon Sep 22, 2008 9:12 pm

od adinka33 » Pon Máj 11, 2009 11:46 am

baby, nechápem, prečo sa nad tým pozastavujete??? ved skoro každá, ktorá to vo veľkom kupuje (či už u Quelle, Bonprix, PrimaModa a tie ostatné) si na každej veci čosi navýši... preto sa nad takými inzerátmi ani nepozastavím a kúpim si to priamo cez katalóg,,,, a o dotyčných si pomyslím svoje.... :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

od sandras » Pon Máj 11, 2009 11:58 am

no neviem, či viete,a le v Bonprix si možete zaplatiť nejakých 7 € členstvo v Bonprix klube a všetky veci mate o 10% lacnejšie, teda ona to členstvo určite má a isto by sa jej opaltilo davať veci za katalogove ceny (alebo malinko vyššie) ... a oplatilo by sa to aj maminkám, lebo my nemuseli platiť 5€ poštovné a balné, ale trebárs len 2 €

To isté je v Quelle, to dava pravidelným zakazníkom s vyšším obratom 5% zlavu hned, nad 130€ sa poštovné a balné neplatí a po skončení sezony ešte vyplacajú finančnu províziu poidla vyšky nakupu ... navyše su tam dobre darčeky zdarma po každej sezone ... teda aj ak daju za TIE ISTE ceny ako su v katalogu, ešte stále su na tom pekne ziskové ... tak nechapem, že to ešte idu takto predražovať ... no ale každy si može cenu skontrolovať, aspon kto ten tobar trošku pozná, a pomyslieť si svoje
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od 1dominika » Pon Máj 11, 2009 11:59 am

adinka33 píše:baby, nechápem, prečo sa nad tým pozastavujete??? ved skoro každá, ktorá to vo veľkom kupuje (či už u Quelle, Bonprix, PrimaModa a tie ostatné) si na každej veci čosi navýši... preto sa nad takými inzerátmi ani nepozastavím a kúpim si to priamo cez katalóg,,,, a o dotyčných si pomyslím svoje.... :wink:



adinka33 čosi navýši je v poriadku, ale pozerala som napríklad šatky Hello Kitty v katalógu stoja 9,99 a tu 25,00. To je čosi :?: :roll: :roll: :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 91
Registrovaný: Štv Okt 18, 2007 12:00 am

od adinka33 » Pon Máj 11, 2009 12:01 pm

1dominika píše:
adinka33 píše:baby, nechápem, prečo sa nad tým pozastavujete??? ved skoro každá, ktorá to vo veľkom kupuje (či už u Quelle, Bonprix, PrimaModa a tie ostatné) si na každej veci čosi navýši... preto sa nad takými inzerátmi ani nepozastavím a kúpim si to priamo cez katalóg,,,, a o dotyčných si pomyslím svoje.... :wink:



adinka33 čosi navýši je v poriadku, ale pozerala som napríklad šatky Hello Kitty v katalógu stoja 9,99 a tu 25,00. To je čosi :?: :roll: :roll: :roll:


no 1dominika, tak to je potom svinstvo!! :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

od sandras » Pon Máj 11, 2009 12:05 pm

nove veci su na 90% na bazariku predražené a nekupujem to kym si neoverím cenu, jedine ked už by sa mi to fakt strašne páčilo a nevedela by som to vobec zohnať (napr. je to USA)
Naposledy upravil sandras dňa Štv Máj 28, 2009 9:47 am, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od Tinka228 » Pon Máj 11, 2009 12:42 pm

ja som to sem napísala preto, ak by sa náhodou našla nejaká z nás, čo nemá až taký prehľad, aby sa zbytočne neopláchla.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Ned Dec 23, 2007 1:00 am

od caroline2 » Pon Máj 11, 2009 10:33 pm

Ja napriklad som tu od jednej doticnej kupila satky hello kity za 5eur za kus a ked som prisla do H&M v BA tak ma islo porazit ked tam bola cena o 1,66 nizsia.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Pon Sep 15, 2008 11:15 am

od sandras » Uto Máj 12, 2009 6:10 am

kočky ale ved si uvedomte, že keby si nenavyšovali takto ceny, tak sa im predávať ten nový tovar neoplatí. Pre ne to nie je žiadny bazarik, anie predaj prebytkov, či nevhodných darčekov, ale normálna zarobková činnosť :idea: A ak si niekto snád myslí, že to robia preto, že maju take dobre srdiečko a chcu pomôcť mamičkám, ktore nemaju možnosť si to kupiť v obchode, tak sa velmi mýli ... chcú pomocť najmä sebe a svojej peňaženke... a to, povedzme si to na rovinu, mnohé z nich nezákonným sposobom (česť výnimkám, ktore maju na to živnosť a vydavaju učtenky)

30% - 50% navyšenie je uplne bežné. Napr. NEXT sa vozí na objednávku s kurzom 1,3€ za Libru - pričom oficiálny kurz je pod 1 €, teda maju 30-40% províziu. Ale ako vidíme, niektoré nemaju mindrák prirátať si aj 100-150% k povodnej cene tovaru :shock:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od Ljublju » Uto Máj 12, 2009 9:42 am

Ljublju píše:no nemam slov na to,ja som si tu vsimla u jednej jednu vec,chcela som ju kupit-predavala ju ako novu,nepouzitu v orig. krabici,ked som mrkla jej album,prislo mi to,ze to ma ako nevhodny darcek,este napisala,ze pov. cena bola drahsia cca o 2,50 €.Tak som si to vygooglila a na nete na 3 strankach mi to vyhodilo o cca 3-4 € lacnejsie,nez kolko chce ona.Tak som dotycnej napisala,ze kde to kupila,ze to predava dost draho.A mila pani ma este aj sprdla,ze si na nej vybijam zlost,ze policajta mam robit inde a pod.reci.No ale bola hnusna veru,prva jej odpoved bola,ze aj ja sa mam mat fajn :shock: .A to odkial to ma,mi nenapisala.Kokso,ak ma nasere,dam sem jej nick,lebo som jej na to odpisala



ja som jej napisala,ze ci mi da blocek a neozvala sa :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 491
Registrovaný: Pon Sep 22, 2008 9:12 pm

od sandras » Uto Máj 12, 2009 11:41 am

Ljublju píše:
ja som jej napisala,ze ci mi da blocek a neozvala sa :lol:
to si bola ale poriadne "drzá" ... pýtať si bloček, ved to je pre ne pojem neznámy :idea: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ešte bud rada, že ti nevynadala ...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od Ljublju » Uto Máj 12, 2009 12:59 pm

sandras píše:
Ljublju píše:
ja som jej napisala,ze ci mi da blocek a neozvala sa :lol:
to si bola ale poriadne "drzá" ... pýtať si bloček, ved to je pre ne pojem neznámy :idea: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ešte bud rada, že ti nevynadala ...


ja len predpokladam-dufam spravne,ze aj ked nieco dostanem a nehodi sa mi to-ma to aj vysacky,tak by som to mala automaticky predat lacnejsie,nez je v obchode.Alebo sa mylim?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 491
Registrovaný: Pon Sep 22, 2008 9:12 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť