Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Zuby - myslite ze je to normalne?

myslite ze je to normalne?

od micajda » Str Jún 10, 2009 8:00 pm

moj 14-mesacny synacik sice chdi uz 5mes ale nemame ani jeden zubok a vobec mi nechce rozpravat neviem bojim sa ci je to normalne aj ked ma ukludnuju ze ma este cas...ako rozumie uplne vsetko dokonca ak ked mu poviem ze ide do postielky Haji tak uteka...a to nehovorim o tom ako mi nechce byt v kociku len sam:) mam aj strach aby nemal nejaku poruchu co sa tyka zubkov aj tej reci :? :? :? :? :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 77
Registrovaný: Sob Máj 31, 2008 12:00 am

od 11zdenka11 » Str Jún 10, 2009 8:08 pm

ahoj ja som prezila to co ty.moja mala do 14 mesiacoch ani zub a potom sa vsetky naraz tlacili s tou recoutak isto.alejak sa blizila k dvom rokom tak zacala hovorit az moc..ja som myslela ze budeme musiet ist aj na prerezanie dasien lebo mojej sestre prerezavali
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 209
Registrovaný: Pon Mar 17, 2008 1:00 am

od micajda » Str Jún 10, 2009 8:17 pm

ahoj no to som si myslela aj ja ze ci nahodou nepojdeme na prerezavanie hadam nie...si ma ukludnila dakujem lebo uz mam s toho depky vsetky deti u nas na sidlisku maju zubky maminky sa chvalia ako rozpravaju a ten moj len blaboce :) ale za to nechodime v kociku ako niektore maminky no co uz kezde dietatko je ine a asi netreba porovnat
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 77
Registrovaný: Sob Máj 31, 2008 12:00 am

od sandras » Str Jún 10, 2009 8:26 pm

micajda, počula som o prípadoch, kedy deťom išli zubky až po 1. narodeninách
ale ak maš obavy, skonzultovala by som to s vašou detskou lekárkou

čo sa týka reči, moje deti do 18. mes nepovedali skoro nič
do 2 rokov to bolo len take ... mama, tata, baba, papa ... netvorili vety, neskolonovali
a po 2. narodeninách sa tak rozrečnili, že niekedy bysme boli radi, keby bolo doma aj chvílku ticho :lol:
syn ma necekých 28 mes. a od 2 rokov začal rozprávať tolko nových slov, že už predbehol aj tie deti, čo v 2 rokoch rozprávali lepšie ako on :wink:
Sice mu trvalo dlhšie, kym niečo povie, ale aspon rozpráva hned dosť čisto :D on je taký vo všetkom, kym si nie je istý, nebude to robiť...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od sandras » Str Jún 10, 2009 8:30 pm

micajda píše:kezde dietatko je ine a asi netreba porovnat
tak túto vetu si "povinne" opakuj každy den :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ... tvoje dieťa je jedinečné a isto "predbieha" iné deti zasa v niečom inom :wink: Každe dieťa ma svoje tempo a to nezmeníš. Pokial je zdravé, netreba nič riešiť.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od micajda » Str Jún 10, 2009 9:06 pm

Sandras dakujem moc no prave bola som aj u lekarky a povedala ze vidi ze zubky tam su ale ako moze vidiet ked nema ani spuchnute dasienka :) ale ako si pisala Kazde diete je vynimocne niecim inym a to "MOJE ja najlepsie :wink: :wink: :wink: :wink: pekny vecer a dakujem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 77
Registrovaný: Sob Máj 31, 2008 12:00 am

od bubufo » Pon Jún 15, 2009 10:08 pm

mojim obom detom vysli zuby az po prvom roku.
do konca sme boli na rontgene s prvou ci ich tam ma a na druhy den jej vysiel prvy :) a co sa tyka toho rozpravania neboj sa nic budes este spominat na dobre casi ze tolko nemlel :D poznam to
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2982
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť