Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Spánok - Od kedy vankúš pod hlavu?

Od kedy vankúš pod hlavu?

od Ljublju » Sob Máj 30, 2009 12:04 pm

Maminky,neviete,kedy asi je vhodne davat detom podusticku pod hlavu?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 491
Registrovaný: Pon Sep 22, 2008 9:12 pm

od sandras » Sob Máj 30, 2009 12:11 pm

píšu vraj od 3 rokovdcerke som aj tak davala, až od 3 rokov, ale spávala aj s nami v posteli, takže vlastne mala aj skor (tú našu)
a synovi davam asi od 1,5 roka, taký tenší vankúšik. Mal totiž upchaný noštek a zle sa mu dýchalo. A ked mal hlavičku vyššie, tak sa lepšie vyspinkal. A potom sme mu už nechali. Má antialergicku podušku, pratelnú na 90% a je to taka tenšia.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od martinka74 » Sob Máj 30, 2009 4:45 pm

My pouzivame taky tenucky zaciatocnicky vankusik asi od roka,ale je naozaj velmi tenky.Tiez je antialergicky,ale neviem ci sa da kupit samostatne lebo ja som to kupovala ako celu sadu do postielky.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od sandras » Sob Máj 30, 2009 8:10 pm

my sme kupovali v Metro, zn tuším Scan Quilt, samostatne mali aj viac druhov, vyberala som ten, čos a da prať na najvyššej teplote
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

,-)

od jesing » Pon Jún 22, 2009 4:11 pm

Ahojky, ja som sa doteraz držala vždy zdravého úsudku. Malá mi bola chorá 1x keď mala 4m. mala strašne veľa soplíkov atď. Pro návteve Čiech som objavila jednu úžasnú anatomickú podušku do postieľky od narodenia do XXXZ. Áno všade sa píše od 3rokov, ale keď raz treba, tak ...My čo máme, tak je českej výroby, dokonca ju známej v Čechách odporúčal odb. pediater / malá jej mala reflux/ a ja si ju neviem vynachváli. Je síce pravda, že moc využitia nemá, ale keď treba tak viem, že dieťa má všetko čo potrebuje a nemusím sa báť, že sa zahádže vankúšmi, na ktorých nemá správne položenú hlávku. Ja osobne iba odporúčam.pa
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od jelinek » Uto Jún 23, 2009 11:33 pm

Ja som davala obom syncekom od utleho detstva, no nemyslim ze je niekde stanovene kedy dat podusku, kedy je ten spravny cas, ked mal môj starsi syn asi pol roka, dala som mu uplne tenky vankus, ale bol ozaj tak tenky ze ani poriadne nevedel ze nieco pod hlavou ma /hrubka asi 2cm/.a tak som robila aj pri mladsom. aj ked pediatri odporucaju nedavat moc detom pod hlavu vankusiky kvoli vyvinu chrbtice, ale asi nepoznam maminu ktora svojmu dietatu neda vankusik, zvlast v pripadoch ked je dieta chore, ma kasel,hlieny, tak potom pediatri odporucaju spat vo vyssej polohe. takze asi takto to je, raz kazu ano a raz nie. ale myslim si ze je to aj tak len na nas-maminach.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Uto Jún 16, 2009 9:04 pm

od kamka277 » Sob Júl 04, 2009 11:09 pm

Moja malá 14 mesačná Sofinká má tenučký vankúšik, ale ten je všade, len nie pod hlavičkou :roll: :roll: Hrá sa s ním, mojká sa s ním a hlavne najnovšie ho vyhadzuje z postieľky, ako aj ostatné hračky, keď ju chcem zabaviť :lol: :lol: takže vankúšik máme, ale vlastne nemáme :D :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 150
Registrovaný: Str Okt 22, 2008 9:50 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť