Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Detské choroby - pavlove remence

pavlove remence

od jarka83 » Uto Apr 28, 2009 8:15 am

ahojte maminky ma niektora skúsenosť s pavl.remencami??? môj 4,5 mes. synček nosí frejkovú perinku kôli nevyvinutým klbikom už 2 mesiace+cvičím s ním rehabil.cviky a ortopéd nam povedal že ak sa do ďalšej kontroly klbiky nezlepšia prejdeme z frejk.perinky na pavl.remence...v tej frej.perinke ma nožičky naširoko ale vraj tie remence rozširia nožičky ešte viac a bojím sa ako si na to bude synček zvykať,pretože som si vytrpela :cry: prve týždne pri tej frej.perinke...prosím napíšte,ďakujem Jarka
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pia Aug 08, 2008 12:00 am
Bydlisko: Bardejov

od dannii » Str Apr 29, 2009 9:25 am

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php ... vOffset=30


toto som nasla,je to diskusia na modrom konikovi o pavlovych remencoch,snad sa pripojite a porozpravate aj s mamickami,co maju ten isty problem,ked tu nikto nepise :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od jarka83 » Str Apr 29, 2009 10:00 am

veľmi pekne vám ďakujem veľmi ste mi pomohli s tou stránkou veľa som sa o tom dozvedela,prajem vám pekný deň Jarka :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pia Aug 08, 2008 12:00 am
Bydlisko: Bardejov

od dannii » Str Apr 29, 2009 10:31 am

neni zac,prajem aj ja pekny den :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od bubufo » Štv Apr 30, 2009 11:40 pm

moja dcera nosila remence zvykla si na ne hned, cim je dieta mesie tym skor.tiez ich zacala nosit asi od 4 mesiaca.neboj sa dietako to znasa uplne v pohode. chvilu sa bude srdit,ze sa nemoze hybat.ale zvykne si.
ono kazdy den to moze ist na tu hodinku dole pri kupani , si posalie a potom sa zas daju.je trocha narocnejsie prebalovanie, preto sme davali papierove aby sa tak casto nemusela prepabalovat. ale inak fakt sa nemusis obavat :wink: ja som ich tiez mala, dokonca aj synovec
uz to nie je ani pravda :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2982
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od jarka83 » Pia Máj 01, 2009 9:00 am

ahoj bubufo,ďakujem za odpoveď,no ako som ju čítala spomínaš že pri prebaľovaní si ich dole nedavala :?: no ja ich budem musieť dávať dole aj pri prebaľovaní,pretože so synčekom cvičím rehab.cviky...ďakujem Jarka prajem pekný dník :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pia Aug 08, 2008 12:00 am
Bydlisko: Bardejov

od jarka83 » Pia Máj 01, 2009 9:03 am

zatiaľ mame frejkovú perinku,no buduci štvrtok ideme na kontrolu k ortopedovi uvidime čo povie,či nam ju necha naďalej alebo vymení za tie remence... :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pia Aug 08, 2008 12:00 am
Bydlisko: Bardejov

od bubufo » Pia Máj 01, 2009 10:40 pm

tenana píše:zatiaľ mame frejkovú perinku,no buduci štvrtok ideme na kontrolu k ortopedovi uvidime čo povie,či nam ju necha naďalej alebo vymení za tie remence... :wink:


aj my sme cvicili vojtovu metodu.
drzim palce nech vam kontrola dopadne dobre :wink: . potom napis
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2982
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od jarka83 » Štv Máj 07, 2009 10:13 am

tak ahojky dnes sme boli na tú kontrolu,dopadla tak ako som očakavala,dali nam tie pavlikove remienky :o , predstavovala som si že je to niečo hrozne :shock: ale na moje prekvapenie,by som povedla že je to lepšie ako ta frej.perinka,ma v nich voľnejšie nohy a povedali mi že nemam davať 2 plienky na široko ani ortop.nohavičky,čudné...no a na kontrolu mam prísť znova o týždeň a tak o 6 týždňov...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pia Aug 08, 2008 12:00 am
Bydlisko: Bardejov

od bubufo » Štv Máj 07, 2009 12:48 pm

aha no vidis som ti zabudla povedat, ze v tych remecoch bude mat vacsiu volu ako v tej perinke.naozaj to nie je nic strasne zvyknete si.
tie dve plienky som nedavala ani ja iba jednorazovku, a obzvlast teraz ked zacina byt teplo chudatko dieta by "umrelo".drzim palce nech dopadne kontrola ok potom aj ked sa zvyknu po nej este nechavat tie remence do dalsej kontroly,ale to vydrzite :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2982
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od jarka83 » Štv Máj 07, 2009 1:11 pm

ďakujem za pomoc,aj keď len písanú :D ,myslím že maly si už zvykol...keď nema tie plienky a ortoped.nohavičky+tu frej.perinku odrazu mu je všetko veľke :lol: ....ešteraz dík
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pia Aug 08, 2008 12:00 am
Bydlisko: Bardejov

od jarka83 » Sob Júl 04, 2009 7:34 am

čauky babenky,tak mi sme už pavl.remence odložili :D , už nám ich netreba 8) ...myslela som že ich bude nosiť dlhšie každy raz na kontrole to nevyzeralo dobre vždy to bolo rovnaké tak som už nečakala žiadne dobré správy no na moje prekvapenie konečne dobrá správa :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pia Aug 08, 2008 12:00 am
Bydlisko: Bardejov

od bubufo » Ned Júl 05, 2009 10:15 pm

ahoj. tak to ste teda super,ze ste ich mali "len" dva mesiace. to my omnoho dlhsie. teraz to uz bude radosti uz dietko neudrzis :D a hlavne
uz mozes obliect cokolvek :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2982
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť