Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Domáce zvieratá - morske prasiatko :-)

morske prasiatko :-)

od Ljublju » Štv Aug 20, 2009 10:28 pm

Ahojte,mame na skusku pozicane morca,no ja s tym nesuhlasim....ale ok,ide o to,o vase skusenosti s tymto zvieratkom,ja sa nemozem pozerat,ako to syn stale macka,prevraca hore bruchom.....ked morca zacne "priast",ci co to robi :lol: -to je ako spokojne,ci nie?
A vsimla som si,ze ma aj blchy,no hroza,nie je to skodne?Mame este rocnu dceru a ta ked ho vidi,je cela bez seba....

Ako dlho to bavilo vase deti?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 491
Registrovaný: Pon Sep 22, 2008 9:12 pm

od sonka776 » Pia Aug 21, 2009 11:07 am

Ahoj, morča sme už mali ale som rada že zdochlo :lol: Teraz máme už tretí rok škrečka a ten je super je maličký, nenáročný, a hlavne nesmrdí. Žerie všetko a zbožňuje čokoládku. Takže ja Vám odporúčam škrečka trinidaského :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 150
Registrovaný: Pia Jan 02, 2009 3:24 pm

od sisu22 » Pia Aug 21, 2009 1:52 pm

Ja mam iny nazor :roll: mas este dost malu dcerku,tieto zvieratka sice tesia a robia radost, ale zvaz druhu stranu. Dost casto maju tieto zvierata parazity,a nemyslim,ze je to pre take male dieta vhodne,zit s takymto tvorom,ja som mala fretku,kupala som ju,pravidelne chodila veterinarovi,a kazdy rok,je robil napr. vyplachy z usi,a ked mi pod mikroskopom ukazoval co tam mala,skoro som skolabovala,a to som jej uska dennodennne cistila vatovymi tycinkami. Takze ja by som neodporucala,chovat tieto zvierata pri malych detoch.
:roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od sonka776 » Pia Aug 21, 2009 3:20 pm

sisu22 píše:Ja mam iny nazor :roll: mas este dost malu dcerku,tieto zvieratka sice tesia a robia radost, ale zvaz druhu stranu. Dost casto maju tieto zvierata parazity,a nemyslim,ze je to pre take male dieta vhodne,zit s takymto tvorom,ja som mala fretku,kupala som ju,pravidelne chodila veterinarovi,a kazdy rok,je robil napr. vyplachy z usi,a ked mi pod mikroskopom ukazoval co tam mala,skoro som skolabovala,a to som jej uska dennodennne cistila vatovymi tycinkami. Takze ja by som neodporucala,chovat tieto zvierata pri malych detoch.
:roll:

No ja som už popri mojom synovi chovala všetko teraz má záľubu v exotických chrobákoch a toho sa toho bojím jak čerta :roll: Ale škrečok je fajn, ak sa oň staráš a má suchú a čistú podstieľku z pilín, tak sa nie je čoho báť treba ju však často meniť. Je to veľmi čistotné zvieratko a je fakt super. Ale je to každého osobná vec. Môj manžel je veterinár tak u nás sú zvieratká chované ako v bavlnke :P náš syn mal prvého škrečka už od dvoch rokov.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 150
Registrovaný: Pia Jan 02, 2009 3:24 pm

od mariana74 » Pia Aug 21, 2009 8:01 pm

morča je pekné ale je fakt ,že smrdí.aj keď sa mu bude stále čistiť.my sme to potom dali k starým rodičom na dedinu do domu.škrečok je naozaj menej náročný a keď sa mu pravidelne čistí,nevidím problém aj pri malom dieťati.synátor mal vždy nejaké zvieratko.raz mal párik škrečkov ,to bolo detí.keď jedli jogurt z mištičky,tak boli na zožratie.teraz máme suchozemskú korytnačku. celú zimu prespí a teraz ju berieme pravidelne na chalupu,tam ju pustíme a má labúžo.
to ,že ich deti prevracajú,naťahujú im nevadí.my sme to ako deti tiež robili.a prasiatko vydáva zvuky stále.aj to zvykne ľuďom vadiť.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 127
Registrovaný: Sob Júl 05, 2008 12:00 am

od mariana74 » Sob Aug 22, 2009 9:15 am

aby to nedopadlo takto:
Peťko v obchode so zvieratkami:
- Včera som si u vás kúpil morské prasiatko. Doma som ho pustil do akvária so slanou vodou. Ono sa tam chvíľu radostne čľupkalo, potom si ľahlo na dno a zaspalo. Chcem sa spýtať, kedy sa prebudí a čo mu mám potom dať žrať?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 127
Registrovaný: Sob Júl 05, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť