Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Spoľahliví inzerenti - ODPORUCAM

ODPORUCAM

od maca1207 » Pia Dec 11, 2009 12:35 pm

odporucam jednu vyyybornu predavajucu LILIMU,s nou prebieha nakup RYCHLO,BEZPROBLEMOVO,DA v pohode sa u nej zarezervovat aj tovar na 3mes.ale hlavne ten pocit,ze peniazky posielam zodpovednej mamine,ktora nerobi podrazi ako niektore tu medzi nami..ZLATA OSOBKA :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 41
Registrovaný: Sob Okt 10, 2009 2:47 pm

od lilima » Pia Dec 11, 2009 2:10 pm

Jee dakujem,idem sa pozriet do diskusii a co nevidim... :shock: -nieco o mne...Zlatinko,pozname sa len kratko a len cez net,no i ked ta nevydim,viem ze mas dobre srdiecko :wink: Aj s tebou je radost (nielen)obchodovat)! :idea: :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 93
Registrovaný: Ned Okt 19, 2008 1:25 pm

od maca1207 » Pia Dec 11, 2009 2:59 pm

lilima píše:Jee dakujem,idem sa pozriet do diskusii a co nevidim... :shock: -nieco o mne...Zlatinko,pozname sa len kratko a len cez net,no i ked ta nevydim,viem ze mas dobre srdiecko :wink: Aj s tebou je radost (nielen)obchodovat)! :idea: :P

:D Dakujem za tak kraasne milu odpoved :wink: !
Potesi to cloveka a zahreje vo vnutri :D Este sa mi nestalo,ze by sa mi tak uzasne nakupovalo :D a to vdaka Tebe a kiezby tu boli vsetci taki,ako si ty :D Kopec dobrych ohladuplnych a poctivych kupujucich Ti zelam. :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 41
Registrovaný: Sob Okt 10, 2009 2:47 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť